Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 06 wrz 2015, 12:58
acherontia-styx, żeby się nie pierniczyć za mocno, na zupę kupujemy mrożoną. Może na Wszystkich Świętych zrobię placek, jeżeli mi kruchy spód z gryczanej albo owsianej wyjdzie :mhm:
Kupię sobie ten moździerz kamienny jutro jednak, i przyprawy zrobię, i całkiem miła ozdoba z niego będzie, i trochę poćwiczę przed zajęciami z Technologii Postaci Leku :lol:

Ale miałam bekę na praktykach, teoretycznie wolno mi było robić tylko płyny i proszki, bo podłoży tłustych jeszcze nie było, ale pozwolili mi się podłączyć do robienia globulek na maśle kakaowym. Metronidazol był normalnie w proszku do receptury, ale tetracyklinę sprowadzili w postaci wielkich różowych draży, która skakały w moździerzu jak pchełki :lol: Dobrze, że trochę tej polewy cukrowej się dało odsiać, ale i tak gotowe globulki były żółte w różowe kropeczki :lol:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 06 wrz 2015, 13:34
cyklopka, a robiliście już maści? np. rtęciową?
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 06 wrz 2015, 13:35
acherontia-styx, nie, wszystkie podłoża tłuste (maści, czopki) dopiero na drugim roku.
II Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 06 wrz 2015, 13:42
cyklopka, aaaa, ok ;)

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 06 wrz 2015, 13:49
Dobra, załatwiłam wszystko co miałam do zrobienia w internecie, zapłaciłam, zaadresowałam, anulowałam, poradziłam, posłuchałam, zmieniłam avka, no to sobie idę :papa:

Będę albo ogarniać materiały na poniedziałek, albo zaginać żurawie, albo wyszywać, to mi już komp niepoczebny.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 06 wrz 2015, 14:13
Hej :papa:

cyklopka, nowy awatarek już nie cyklopski... miłego zaginania żurawi :smile:
®

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 wrz 2015, 15:58
acherontia-styx, Jak dobrze, że przypomniałaś o tej kawce, to zawsze jakiś promyczek... :great:
Zapisałam przepis, ciekawe, czy będzie mi się chciało zrobic.

cyklopka, Jako fanka Bowiego czuję się rozpieszczona Twoimi avkami... ;)
A z tym wstawaniem, może po prostu łapiesz nowy rytm. Ja sobie nie pośpię nawet gdyby mnie franca nie budziła, bo naturalnie już mój organizm mówi - wstawaj, szkoda dnia. A kiedyś potrafiłam oko o dwunastej rozewrzec.

Padłam złachana... Wywaliliśmy nasze graty i okazało się, że trzeba pomalowac ścianę, bo przecież w zabudowie nie ma tyłu szafy. No to machnęłam i teraz boli mnie moja chora łapka. Składac dziś nie będziemy, bo monsz też padnięty, młody padnięty, trzeba będzie trochę w totalu pomieszkac.
Okazało się, że w tym miesiącu mam parę dodatkowych godzin poza moim terminarzem, w związku z tym dostałam na jutro wolne. Wiem już, jak je spędzę... I nie będzie to na kawce w Starbucksie. :bezradny:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 06 wrz 2015, 16:09
kosmostrada napisał(a):acherontia-styx, Jak dobrze, że przypomniałaś o tej kawce, to zawsze jakiś promyczek... :great:
Zapisałam przepis, ciekawe, czy będzie mi się chciało zrobic.

cyklopka, Jako fanka Bowiego czuję się rozpieszczona Twoimi avkami... ;)
A z tym wstawaniem, może po prostu łapiesz nowy rytm. Ja sobie nie pośpię nawet gdyby mnie franca nie budziła, bo naturalnie już mój organizm mówi - wstawaj, szkoda dnia. A kiedyś potrafiłam oko o dwunastej rozewrzec.

Padłam złachana... Wywaliliśmy nasze graty i okazało się, że trzeba pomalowac ścianę, bo przecież w zabudowie nie ma tyłu szafy. No to machnęłam i teraz boli mnie moja chora łapka. Składac dziś nie będziemy, bo monsz też padnięty, młody padnięty, trzeba będzie trochę w totalu pomieszkac.
Okazało się, że w tym miesiącu mam parę dodatkowych godzin poza moim terminarzem, w związku z tym dostałam na jutro wolne. Wiem już, jak je spędzę... I nie będzie to na kawce w Starbucksie. :bezradny:

a kotów nie lubisz jak miałem kota w avku to mi nie napisałaś tak :o
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 06 wrz 2015, 16:25
kosmostrada, no to napracowaliście się dzisiaj, ale za to jak skończycie z tą zabudową jaka będzie satysfakcja :105:

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 wrz 2015, 16:30
Ferdynand k, Oj nie fochaj! ;)
Przecież wiesz, że lubię koty ,mam nawet jednego luzaka, który przychodzi do nas spac na ogródek pod namiot, ma swoją podunię, a pindek nie chce dac się pogłaskac, ani zaprzyjaźnic z psem... ( co mój futrzak niezwykle przeżywa, bo też koty lubi). Ale kotów jest dużo, a David Bowie tylko jeden... ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 wrz 2015, 16:34
acherontia-styx, Kochana tą satysfakcją i wizją porządku żyję... ;)

Chyba wyskoczę sobie szybciutko na tą wystawę, bo dawno nic miłego dla siebie nie zrobiłam, a przecież takie zadanie sobie postawiłam - codziennie coś tylko dla siebie. Już nie naciągam i nie liczę zjedzenia ulubionego wafelka. Trzeba się przebrac i umyc, bo cała w farbie jestem. za brak makijażu chyba nie zaaresztują? ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 06 wrz 2015, 16:38
kosmostrada, polecam się :) Ten obrazek wyjątkowo subtelny.

Rytmu chyba nie łapię, bo wczoraj ledwie zdążyłam na spotkanie o 12:30. Śmy się dograły na 12:45.

Pękła mi struna w gitarze, wyplątałam dwie, które były w najgorszym stanie, zanim kupię nowe mam pomysł nagrać audiobooka, wierszowaną bajkę o kocie, któremu popękały struny w harfie.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez filip133 06 wrz 2015, 17:17
Trzeba się przyzwyczaić do nowego avu u cyklopki :D

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 wrz 2015, 17:50
Wpadłam zobaczyc tą instalację, ot miś z kurzu...Ale przede wszystkim w magicznym miejscu. Fajne! :great:

Przyjemnośc zaliczona połowicznie, bo podeszłam miłą trasą po schódkach, tylko na moich oczach z tych schodów facet się zwalił. Nawalony, ale nieważne, niestety nie stoczył się zgrabnie, tylko gruchnął głową w kamień. :hide: Niby kontaktował, jak do niego mówiłam, ale obejrzałam go i krew z ucha mu zaczęła leciec. No więc zawołałam jakiś facetów, żeby pomogli go posadzic (leżał głową w dół) i zadzwoniłam po karetkę. Poczekałam na nią, żeby im powiedziec, że nie tylko jest nawalony ( bo by go zostawili). I takie miałam przygody. Nie znoszę dobrze takich sytuacji, telepie mnie do teraz...
S. Beckett

Sortuj wg