Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez filip133 03 wrz 2015, 12:36
Biedna bez butków... <głaszcze>

Spamowa wyspa

przez Sigrun 03 wrz 2015, 12:51
Witajcie !!!!!

ja po zakupach więc humor zajebisty :yeah:
Kupilismy super posłanka dla piesków, ogórasy na małosolne i moze zrobie jeszcze z chili do słoików :mrgreen: Kiełbaske biała do żurku (sami zrobiliśmy zakwas... zobaczymy co wyjdzie) no i wrzosy...!!! Zaraz bede sadzic na balkonie :105:

a... i jeszcze smycz... zeby kolorystycznie pasowała do nowo kupionych szelek :mrgreen:

i zabawke kupił D. Szogunowi :lol:
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez filip133 03 wrz 2015, 12:54
https://www.youtube.com/watch?v=YfvdnHK5hyk

Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam, będzie trzeba to bałagan swój posprzątam, ja poukładam się!
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 wrz 2015, 14:00
Dzień dobry!!!

A ja dzisiaj wcześniej w domku. Wstawiłam właśnie gulaszyk z podudzia z indyka, ale zapach rozchodzi się po domu... :105:
A tak to jestem licha, bo pogoda osłabiająca, ale przede wszystkim musiałam sama jeździc samochodem poza swój rewir. Oj ciężko. Nie spodziewałam się, że to będzie aż takie wyzwanie. Zastanawiałam się, czy zaraz zemdleję , czy się porzygam. Wysiadłam, wzięłam z kawiarni kawę na wynos, usiadłam na ławce, zapaliłam, żeby się otrząsnąc. Ja pie................., głupia głowa, głupia!!!! :evil:

platek rozy, Kochana byłam też z rana w lidlu i tych butków w ogóle nie było... :bezradny: Te z pikowaną cholewką były całkiem ok, ale za wysoki obcas jak dla mnie. Za to kupiłam sobie te marmurkowe dżinsy z wysokim stanem i jestem bardzo zadowolona, bo są rozciągliwe, a moje rurki, jak siedzę w pracy, to mi się wrzynają pod kolanami. Fajne te legginsy nie? Czytałam, że wzięłaś jednak M-kę. Ja lubię jak w legginsach mi widac kostkę, więc wolałam krótsze.

Sigrun, Też uwielbiam takie zakupy - żarełko, kwiaty, coś dla psiaka, ale super! To kucharzysz dzisiaj. :D Mój futrzak też ma nową obróżkę. Kupiłam mu na tej dużej psiej wystawie w Sopocie. Chodzimy tam, bo jest dużo stoisk i można dużo taniej kupic karmę, czy różne gadżety.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 03 wrz 2015, 14:06
kosmostrada napisał(a):Dzień dobry!!!

A ja dzisiaj wcześniej w domku. Wstawiłam właśnie gulaszyk z podudzia z indyka, ale zapach rozchodzi się po domu... :105:
A tak to jestem licha, bo pogoda osłabiająca, ale przede wszystkim musiałam sama jeździc samochodem poza swój rewir. Oj ciężko. Nie spodziewałam się, że to będzie aż takie wyzwanie. Zastanawiałam się, czy zaraz zemdleję , czy się porzygam. Wysiadłam, wzięłam z kawiarni kawę na wynos, usiadłam na ławce, zapaliłam, żeby się otrząsnąc. Ja pie................., głupia głowa, głupia!!!! :evil:

platek rozy, Kochana byłam też z rana w lidlu i tych butków w ogóle nie było... :bezradny: Te z pikowaną cholewką były całkiem ok, ale za wysoki obcas jak dla mnie. Za to kupiłam sobie te marmurkowe dżinsy z wysokim stanem i jestem bardzo zadowolona, bo są rozciągliwe, a moje rurki, jak siedzę w pracy, to mi się wrzynają pod kolanami. Fajne te legginsy nie? Czytałam, że wzięłaś jednak M-kę. Ja lubię jak w legginsach mi widac kostkę, więc wolałam krótsze.

Sigrun, Też uwielbiam takie zakupy - żarełko, kwiaty, coś dla psiaka, ale super! To kucharzysz dzisiaj. :D Mój futrzak też ma nową obróżkę. Kupiłam mu na tej dużej psiej wystawie w Sopocie. Chodzimy tam, bo jest dużo stoisk i można dużo taniej kupic karmę, czy różne gadżety.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :twisted:
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 wrz 2015, 14:13
kosmostrada, Kochana :******** ogladalam te dziny i tez bym chapnela ale nie bylo u mnie rozmiaru dzinow na mnie :( jaki wzielas? Ja chcialam 38 to wszytskie byly wykupione :bezradny: :bezradny: :bezradny: bardzo mi sie podobaly ! Leginsy superasne! Juz wymierzylam do nich moje sweterki i tuniczki:D :lol: :lol:
Taniuskie a fajne rzeczy prawda?
Kochana oj jak ja znam te jazdy ! Mam takie same mysli wtedy ale patrz ogarnelas! I juz krok do przodu! :great: :great: :great:

Ja wrzucilam kuraczkowe cyce do wody i bede je jadla na obiad , nic nie wymysle wiecej bo wole sie podietowac .
Ale wracam do zywych!!!!!!!! :D

Sigrun, Czesc Slonce:******** to sie obkupilas dzis! I zwierzaczki tez! Zurek , mmm dawno nie jadlam tez a cos mam ochote na kwasne .Gdzie wrzosy kupowalas bo ja jesienia zawsze mam w kuchni na parapecie . Musze kupic . :105:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 wrz 2015, 14:16
https://www.perfumeria.pl/Ona/Perfumy/Q ... ana-tester sa piekne a ta cena ... az sie zastanawiam czy nie kliknac zlwaszcza ze na 1 zakupy jest 10 zl rabatu :D
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 03 wrz 2015, 14:19
Mama mówi,że niebieskie piżamki są dla dzieci.

Spamowa wyspa

przez Mag14 03 wrz 2015, 14:23
Były lata, co tylko na Niebiesko chodziłem ubrany :D
Do dzisiaj, tak jest lecz już nie tak intensywnie.
Jednak to mój ulubiony kolor :D
Zielony, Czarny tak samo
Biało-Czerwony również :smile:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 wrz 2015, 14:47
platek rozy, Wzięłam 38. Pozastanawiałam się chwilę, ale za tą cenę taki ciuch, który będę nosic na okrągło...Dziś idę na wernisaż i włożę je do zamszowych szpilasów peep toe. :yeah:
Taaa oganęłam się, ale jestem tak zmęczona, jakbym conajmniej ze zmiany na budowie wróciła...
Cieszę się, że wracasz do formy! :great:

Ferdynand k, :D

detektywmonk, Ja mam letnią koszulkę nocną z Kubusiem Puchatkiem i co, nie zaaresztowali... ;)

Do gulaszyku gotuję komosę ryżową. :105:
Ostatnio edytowano 03 wrz 2015, 14:48 przez kosmostrada, łącznie edytowano 1 raz
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Sigrun 03 wrz 2015, 14:47
kosmostrada, :**
Sama jezdzilas ale dałas rade :great: :yeah:
Ja tez uwielbiam takie zakupy ;) Wiez wpadło mi troche złotówek extra wiec poszaleć mozna :yeah:
Taaa... kucharze... wałsnie zurek sie robi, balkon sprzatnełam... juz jest taki jesienny niestety... ale i tak cudny :)

platek rozy, hej Kochana :)
A poszalaliśmy dzisiaj :roll: :mrgreen:
Wrzosy kupowałam w lidlu i jeszcze wrzosiec w biedronie :D
A że zeszłam jeszcze po ziemniaki to kupiłam jeszcze tuje :hide: :P
Ja nigdy nie miałam wrzosów... to mój pierwszy raz ;)
btw... ciesze się,że Ci lepiej :*

Obrazek

Obrazek
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez bonsai 03 wrz 2015, 15:22
kosmostrada napisał(a):Ja mam letnią koszulkę nocną z Kubusiem Puchatkiem

:105: :105: :105:

Fantastyczna pogoda jest, czuć jesień w powietrzu, aż chce się aktywować nochala do bardziej intensywnej pracy. :yeah:
bonsai

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 wrz 2015, 15:33
Sigrun, Po Twoim zdjęciu zapałałam ochotą na wrzośce...Pięknie masz! :105: Wrzosa fioletowego mam w ogródku na stałe, już kwitnie. Nie mam już miejsca, wsadzę sobie wrzośce w donicę i na ganku postawię, a co... Sprawdzę jutro może będą u mnie w biedrze.

bonsai, ;) Dziś jak na ławce przysiadłam w kontemplacji moich jazd, to faktycznie jesienią niestety powiało...Dobrze, że jeszcze zimno nie jest.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 wrz 2015, 15:47
kosmostrada, no to ten sam rozmiar :great: :great: :great: ulalalal bedziesz laseczka w tych szpilasach i dzinach :) :yeah:
Ja wyjelam zamszowe botki na szpilach(10cm) ktore nosilam namietnie jeszcze w 2012 i zmierzylam do tych leginsow i do tego sweterka z Mexxa wiazanego z przodu co Wam pokazywalam , no i uwielbiam swoje nogi ! :D szkoda tylko ze jak mi sie pierdzieli z nerwow w glowie to szpilasy odpadaja ... ale i tak je ubiore --- na randke!

a nasze legginsy sa takie steampunkowe :D bede nosila ostry makijaz do nich i ciemne pazurasy :105: :105: :105: oraz w lzejszej wersji przelamie je puchatym sweterkiem w kolorze nude :yeah: :mrgreen:

Sigrun, jeny jakie piekne!!!!! :105: :105: :105: uwielbiam jesienia wrzosiki a wrzosca nie mialam chyba ... cudo!

bonsai, pogoda jest piekna - u mnie 22 stopnie i slonko takie przydymione . Mam werwe !

Sortuj wg