Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Davin 02 wrz 2015, 19:31
platek rozy, mi jakiś czasem muzyka dawała kopa ale puszczona dosyć głośno. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 wrz 2015, 19:34
Zosia_89, to bym zjadla :105: :mhm:

cyklopka, wiesz ja w momencie gdy sie dowiedzialam ze nie bede mogla miec dziecka , wszpitalu bylo to po operacji to pomyslalam ze to niesprawiedlwe bo zostalam tym samaym pozbawiona mozliwosci decydowania i wyboru.

Teraz jestem z tym pogodzona ale tez to przezylam .
Ty masz jeszcze troche czasu na decyzje i na ulozenie sobie zycia pod tym wzgledem .:*********
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 wrz 2015, 19:35
Davin, tez tak mam , czesto ze sluchawkami chodze i wtedy sobie zapominam ze jestem umyslowo chora ... :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez JERZY62 02 wrz 2015, 19:41
platek rozy, tak sobie myślałem że może ten błędnik oszalał z ciągłego słuchania muzyki przez słuchawki.
Ja teraz zamiast Betaserc zażywam Vestibo to to samo tylko że dużo tańsze. Ale jakieś mam marne nadziej że mi się ten słuch poprawi i szum choć trochę zniknie.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 wrz 2015, 19:43
JERZY62, ja tez vestibo kupuje ale milaes to badanie na ubytek sluchu? I takie na blednik draznienie go woda? wtedy Ci wychodzi jakie sa uszkodzenia w bledniku . poqiem Ci tylko ze blednik bardzo , bardzo powoli sie regeneruje , kilka do kilkunastu lat.

Spamowa wyspa

przez Aurora88 02 wrz 2015, 19:43
Ahoj!
Przybyłam, padam, jestem podłamana. Czemu? Bo byłam rewelacyjna. Świetna sesja, chłopiec idzie ze mną do przodu, mama mi zaoferowała dodatkową jednorazową robotę. I to takie głupie, bo ja nie chcę pracować z dziećmi, mam lęki, to mi się śni po nocach, o ile w ogóle zasnę, ale potem idę i ... radzę sobie wyśmienicie. No k***. Może mi to ktoś wyjaśnić? Bo ja już nie wiem, nie wiem, nie wiem! :time:

I dlatego m.in. nie mogę mieć dzieci, to tak nawiązując do tematu poruszonego przez cyklopkę. Nieładnie Ci ta kolezanka powiedziała. Bardzo niefajne są takie komentarze albo stwierdzenia "kiedyś na pewno zechcesz", jakby dużo lepiej wiedzieli czego w życiu pragniesz.
W ogóle fajnie wiedzieć że są osoby które autentycznie tego nie pragną, bo trochę dobija mnie ten przymus społeczny, wszyscy powinni mieć dzieci, a potem matki są w szoku, bo nie jest tak ładnie i kolorowo, jak w reklamach.
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez Aurora88 02 wrz 2015, 19:44
platek rozy, czyli ogólnie, jest już lepiej? Tak wychwyciłam w Twoich postach, że masz na razie spokój z bieganiem do toalety :)
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez cyklopka 02 wrz 2015, 19:46
platek rozy napisał(a):Davin, sama go sobie daje jak mam lęk i muze wyjsc z domu to zasadzam kopa w myslach i wio za drzwi :) a serio to daje mi kopa zalazek nowego zwiazku :mhm: i w sumie e kilka rzeczy typu ksiazki , fitowanie bo i pichce i zwicze i to mnie cieszy ....

Pawlikowska miała taki sposób, co się nazywał "szalupa ratunkowa". Trzeba sobie wybrać jakieś krótkie filmiki, piosenki, płyty, zdrowe potrawy, które zawsze bezbłędnie poprawiają nastrój. Ostatnio jak miałam niechęć/presję związaną z pójściem do pracy, to nuciłam sobie "Wielką miłość do babci klozetowej" z repertuaru Big Cyca :lol:

Obejrzę serial, zjem coś i biorę się za recenzję, to się chociaż pisemnie wyżyję na debiutującej wokalistce :yeah:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 02 wrz 2015, 19:47
platek rozy
I takie na blednik draznienie go woda?

Nie bardzo to rozumiem ;)

Jak się teraz czujesz?
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Davin 02 wrz 2015, 19:48
Aurora88 napisał(a):Przybyłam, padam, jestem podłamana. Czemu? Bo byłam rewelacyjna. Świetna sesja, chłopiec idzie ze mną do przodu, mama mi zaoferowała dodatkową jednorazową robotę. I to takie głupie, bo ja nie chcę pracować z dziećmi, mam lęki, to mi się śni po nocach, o ile w ogóle zasnę, ale potem idę i ... radzę sobie wyśmienicie. No k***. Może mi to ktoś wyjaśnić? Bo ja już nie wiem, nie wiem, nie wiem! :time:

Juź Ci piszę! Wkręcasz sobie że do czegoś sie nie nadajesz przez niską samoocenę. Dobrze że wpadłaś bo piszę płatkowi o olewaniu. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 wrz 2015, 19:52
JERZY62, to takie badanie na blednik , drani sie go woda i wtedy wychodza jego uszkodzenia.

Aurora88, JERZY62, lepiej sie czuje , chyba leki zaczely dzialac :)

cyklopka, staram sie cieszyc tym stazem mimo przerazenia to dlatego sie wlocze po ciuszkolandach i kupuje roznosci z mysla a bede miala do pracy :)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 02 wrz 2015, 19:53
Aurora88 napisał(a):I dlatego m.in. nie mogę mieć dzieci, to tak nawiązując do tematu poruszonego przez cyklopkę. Nieładnie Ci ta kolezanka powiedziała. Bardzo niefajne są takie komentarze albo stwierdzenia "kiedyś na pewno zechcesz", jakby dużo lepiej wiedzieli czego w życiu pragniesz.

Wiesz, ja mogę zechcieć, ale raczej z kimś, kto się będzie nadawał na tatę. A nie, żeby odfajkować z listy "osiągnięcie życiowe", bo za rok ani chybi menopauza mnie czeka i pożałuję :blabla:
Nie będę z małpą rozmawiać, notatek już nigdy nie zobaczy.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 02 wrz 2015, 19:56
platek rozy, nie nie miałem takich badań, ale ja nie mam zawrotów głowy tylko na jedno ucho ubytek słuchu i duży szum w nim.

To dobrze że już lepiej się czujesz :great:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 wrz 2015, 19:58
JERZY62, no ale jesli podejhrzewaja ze to od blednika to powinni go zbadac .

Moze mi to mija bo w piatek ja musze byc zwarta i gotowa >

Sortuj wg