Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 wrz 2015, 19:08
Davin, wielu sie juz nauczylam , miedzy innymi dyscyplinowac swoje mysli w miescach w ktorych lapia mnie lęki ale ile to wysilku ... a moj mozg i tak wpedza mnie w herezje mimo ze to juz nudne jest bo w kolo takie samo i juz tyle razy przerobione ;)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 02 wrz 2015, 19:12
platek rozy, zobaczysz, że dasz sobie radę, ja w Ciebie wierzę i na pewno nie tylko ja, prawda ludziska? ;]
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 02 wrz 2015, 19:14
platek rozy, jeszcze bym od biedy zrozumiała, jakbym się wszędzie pchała ze słit-mężusiem i zaglądała ludziom do wózków, to ktoś by mógł rzucić, "ah, pewnie chcecie niedługo własne". Ale ja się z nikim nie spotykam, ba, nawet pierwszy raz od niepamiętnych czasów nawet zakochana nie jestem :bezradny: Istnieje może jeden kolega, któremu bym nie odmówiła spotkania, ale to tak na spokojnie, a nie od razu weź się wprowadź, rób mi dziecko i mów mu Sebastian :shock:

Ze swojej strony czuję, że mogę być szczęśliwa z mężem i dzieckiem, bądź bez męża i dziecka, jak nad sobą popracuję. Widzę ile ludzie wydają choćby na książki i lekarstwa dla dzieci, poza tym boję się wojny/zamieszek/terroryzmu, który mógłby w przyszłości dotknąć moje dzieci i wnuki. Łatwiej się żyje bez takiego obciążenia. Z drugiej strony pewnie miłość do dziecka i radość z tego jak żyje i rozwija się zniwelowała by te obawy.

Nie zmienia to faktu, że takie teksty to sobie prostaczka może walić do swoich koleżanek z podstawówki i kuzynek, bo do ciotek już jej nie wypada.

W ogóle bez żadnej refleksji nad tym na jakim ktoś jest etapie życia, w jakiej jest sytuacji materialnej i osobistej, tylko, że trzeba odfajkować ślub w wieku 29 lat i dziecko w wieku 30. Pokobrowało te tępe rury, czy co?
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Davin 02 wrz 2015, 19:16
platek rozy napisał(a):Davin, wielu sie juz nauczylam , miedzy innymi dyscyplinowac swoje mysli w miescach w ktorych lapia mnie lęki ale ile to wysilku ... a moj mozg i tak wpedza mnie w herezje mimo ze to juz nudne jest bo w kolo takie samo i juz tyle razy przerobione ;)

OLEWAĆ! Musisz nauczyć się olewać pewne sprawy. Czyli jak wkręcasz sobie pierdoły przez które masz lęki tak wpajasz sobie żeby to olać. ;)

Zosia_89, prawda. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 wrz 2015, 19:17
Zosia_89, Zosienko dziekuje :********* ja sama w siebie nie potrafie uwierzyc , to znaczy wiem ze jesli to ogarne to bedzie to duzy krok w zdrowieniu , oczywiscie jesli bede miala tam fajnych ludzi i szefostwo bo ja po atmosferzew ostatniej pracy nabawilam sie fobii spoleczne.

Szynk e bym zjadla :mhm: :mhm: :roll:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 wrz 2015, 19:19
cyklopka, rozumiem Cie , ja nie moge miec dzieci , kiedys bardzo chcialam , pozniej wcale nie chcialam a pozniej jak znow chcialam to sie dowiedzialam ze nie moge , ale przewartosciowalam sobie zycie i sie z tym pogodzilam .Bardzo lubie dzieci , dlatego moze tak chetnie do Madzi chodzilam :)

Davin, no wlasnie to syzyfowa praca u mnie :D

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 02 wrz 2015, 19:20
Davin, popieram! ;) i można się tego nauczyć, ja trochę tego przyswoiłam i jest mi w życiu lżej :)

platek rozy, robię placek po zbójnicku (moją wersję :P ) chodź :D

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 wrz 2015, 19:22
Zosia_89, a jaki to placek? ziemniaczany z gulaszem na ostro? :105: :105: :105: a ja wyglodniala po sucharach:P

Spamowa wyspa

przez Davin 02 wrz 2015, 19:23
platek rozy napisał(a):Davin, no wlasnie to syzyfowa praca u mnie :D

To nie ma co przeżywać tylko zacisnąć poślady i pracować nad sobą (co musimy nerwicowcy robić) cały czas bo jak odpuścisz to wrócisz do początku. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 wrz 2015, 19:25
Davin, o poslady to ja zaciskam co dzien :P bo je cwicze zeby byly jedrne :p:D

Spamowa wyspa

przez Davin 02 wrz 2015, 19:28
platek rozy, nie masz czegoś co daje Ci kopa?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 wrz 2015, 19:29
Davin, sama go sobie daje jak mam lęk i muze wyjsc z domu to zasadzam kopa w myslach i wio za drzwi :) a serio to daje mi kopa zalazek nowego zwiazku :mhm: i w sumie e kilka rzeczy typu ksiazki , fitowanie bo i pichce i zwicze i to mnie cieszy ....

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 02 wrz 2015, 19:30
platek rozy, tak, dokładnie ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 02 wrz 2015, 19:30
platek rozy, ja jeszcze nie wiem, co przyniesie przyszłość. Zgadzam się, że ok jest, kiedy ludzie, którzy nie mają dzieci pomagają innym, służą im swoją wiedzą i innymi wartościami, jeśli chcą. To jest korzystne dla społeczeństwa, wspólnoty, która u nas zanika.

Ja nie pałam uczuciami do cudzych dzieci, a przynajmniej nie od pierwszego wejrzenia - musimy się dobrze poznać 8)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Sortuj wg