Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 wrz 2015, 16:18
Jak tam popołudnie moi drodzy?
Ja już w rytynie, praca, spacer z psem do biedry, a potem w krzaczorach... Jedyne co nie rutynowe, to to że piję kawkę, a nie robię obiad. Zrobiło się ciepło, chwilami słońce wychodzi, to monsz zaoferował się zrobic grilla na wieczór.
Jestem znów padnięta, ale dobrej myśli, bo jutro mam do załatwienia sprawy na mieście i nie idę do biura, to dzionek fajnie zleci.
Pomalowałam rano pazurki, oczywiście mi nie doschły dobrze i całe rozwaliłam, zaraz muszę zmyc. Nienawidzę malowania paznokci i tego że mi dwie godziny schną mimo wysuszacza... :evil:

platek rozy, Kochana, jak się czujesz na wieczór? Wiesz, ja często przed ważnymi wydarzeniami byłam chora. Tak sobie myślę, że to też taki sabotaż naszego organizmu... :bezradny: Ale my się nie damy! O! Prawda?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 wrz 2015, 16:38
kosmostrada, super ze taki dzionek mialas bez wiekszych stresow:) bardzo mnie to cieszy Slonce:*********
Ja zjadlam marchwianke z sucharami , zjadlam leki i chodze z plastrem na czole , takim na migrene chlodzacym bo boje sie brac lekow przeciwbolowych zebym nie pogorszyla sprawy zoladka.
Dolek jednak zalapalam bo jak mnie dzis wyjscie do Biedry powalilo to ja sobie nie wroze ze dam rade na stazu...

Obrazek
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 02 wrz 2015, 16:57
platek rozy, dasz sobie radę kochana, rewolucje żołądkowe w końcu przejdą, nabierzesz sił i pokażesz wszystkim co potrafisz! ;)

kosmostrada, filip133 i cała moja kochana "reszto" forum, zaraz będę robić czekoladę, chociaż może byłaby lepsza mrożona kawa :roll:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 wrz 2015, 17:24
A ja dzisiaj musiałam odsiedzieć nieco dłużej w pracy, bo ok.13 razem z wiatrem przywiało robotę do wykonania i trza było niestety dziergać na kompie.
A do południa był w miarę spokój. No ale... były dni w upały, że nas wcześniej szef puszczał do domu. :bezradny:
Jestem jakaś rozbita teraz jak potłuczony garnek. Nie chcę drzemać, bo noc będzie do tyłu.

kosmostrada, i tak dzień za dniem będzie coraz lepiej, wejdziesz w rytm szybciutko!
Korzystaj z lata i grillowania, aż Ci zazdroszczę tego zaplecza ogródkowego... mmmmmm, już czuję zapach grilla :yeah:

platek rozy, Płatuś, nie pisz takich scenariuszy, dasz radę, powoli wciągniesz się do tej pracy, tylko pozwól sobie na pozytywne myśli, znajdź plusy w tym stażu... nowe możliwości, nowe kroki w rynek pracy. Chciałaś tego i to się urealnia, będzie dobrze.
A marchwianka dobra sprawa. Jutro już będziesz zdrowsza, odpoczywaj, nabieraj sił.

Zosia_89, cześć Zosieńko, oczywiście dzisiaj wolę czekoladę. :yeah:

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 02 wrz 2015, 17:28
mirunia, zapraszam do siebie :) koleżanka obiecała mi też przepis na ciasto - bezę z bitą śmietaną i borówkami, próbowałam... przepyszne i łatwe do zrobienia, wstawię Wam niebawem :)

byłam właśnie w ogródku po śliwki i maliny i rzeczywiście przyjemnie się schłodziło

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 wrz 2015, 18:49
Od 10 rano nie bylamw toalecie w wiadomej sprawie --- moze leki zaczynaja dzialac? Pobolewa mnie brzuch co jakis tam czas ale nie biegam do kibelka.

mirunia, Kochana masz dobrego szefa z e tak Was zwalnial:) Moj dawny to w zyciu nawet minuty wczesniej by nie zwolnil on mial pretensje o wyjscie do toalety bo przeciez on placi za prace a nie za inne rzeczy.
Nie umiem sie nie dolowac , w sumie dziwie sie sobe z edzis mi slabo w biedrze ale jak ja cala slaba jestem to moze dlatego? Wystraszylam sie ze z oslabienia zemdleje :bezradny: :bezradny: i odebralam to jako porazke.

Dzwonila pani z Mops do mnie z pytaniem jak sie czuje przed piatkiem --- opowiedzialam po krotce co u mne a ona stwierdzila ze mowie o tym nowotworze jak o pojsciu na kawe i ze brawa dla mnie bo nie histeryzuje a ja sobie mysle ze bardziej bede histeryzowala przed stazem ... no i w dniu zabiegu tez , o wtedy to bedzie histeria na calego.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 wrz 2015, 18:53
Zosia_89, oj jakbym chokolade wypila:) a jak ja robisz???? :105:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 02 wrz 2015, 18:56
Aleście natłukli postów. Dzisiaj odrobiłam obowiązki nauczyciela, farmaceuty i być może dziennikarza muzycznego jeśli jeszcze dzisiaj dam radę coś napisać o jakiejkolwiek płycie.

Dzieci jeszcze za bardzo nie ogarniają, potrzeba kilku lekcji żeby przełamać lody.

Już byłam taka zadowolona, że już mam i umowę o pracę, i praktyki dzisiaj podbite, ale mi koleżanka zepsuła dzień. Opowiadałam coś o dzieciach w szkole, to mi powiedziała, głupia torba, że jeśli chcę mieć własne, to powinnam jakoś teraz. A zła jestem na siebie, że tylko jej odburknęłam coś w stylu "a co jeśli nie chcę", a powinnam jej była od razu wytłumaczyć, dlaczego jej zachowanie było niewłaściwe. Nawet gdyby rozmawiała z małżeństwem, które planuje powiększenie rodziny, mówienie co i kiedy powinni byłoby nie na miejscu. A już nie powiem, jak to wypada do osoby, która jest niezamężna (bo dwa ostatnie związki dopiero po dłuższym czasie się okazały niepoważne), z nikim się nie spotyka, której nawet terapeutka mówi, że lepiej być wolną niż z kimś, z kim się nie można porozumieć, która dopiero niedawno odkryła, że w życiu może się potoczyć tak albo tak i szczęście trzeba uzależniać od siebie, a nie od innych osób w swoim życiu.

W sumie wracałyśmy kawałek tym samym autobusem, ale zamiast stać z dziewczynami, poszłam sobie kawałek dalej usiąść. Trudno darmo, menopauza się zbliża wielkimi krokami, muszę se klapnąć, bo jeszcze mi się osteoporoza zrobi.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Davin 02 wrz 2015, 18:57
platek rozy, nie ma co się dołować. Ja np staram się ze wszystkiego żartować co niektórzy mogą odczuć. :mrgreen: Kiedyś przeżywałem wszystko jak Ty ale jakimś cudem udało mi się tego pozbyć i dzisiaj jest dużo lepiej. Dlatego próbuj szukać pozytywnych myśli i staraj się olewać rzeczy i ich nie przeżywać.

platek rozy napisał(a):Od 10 rano nie bylamw toalecie w wiadomej sprawie --- moze leki zaczynaja dzialac? Pobolewa mnie brzuch co jakis tam czas ale nie biegam do kibelka.

Czyli dawno dumiania nie było. :great:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 wrz 2015, 18:58
cyklopka, Slonce tez nie lubie gadek o dzieciach a swego czasu czesto je slyszalam a teraz juz jestem za stara na dziecko zreszta nie kazdy w zyciu musi je miec.... :bezradny:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 wrz 2015, 18:59
Davin, no dawno i oby sie ten stan utrzymal bo ja juz mam tylek odparzony :hide: :mhm: ;)

A nie umiem nie przezywac , czasami mi sie udaje ale tylko czasami a tak wiecznie dialog we lbie mam .

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 02 wrz 2015, 18:59
platek rozy, a to różnie kochana, czasami z prawdziwej czekolady i mleka, a czasami zalewam gotową czekoladę wodą, to zależy ile mam na to czasu :)
ale Wam zrobię najprawdziwszą i najsmaczniejszą pod słońcem :105:

widzę, że fizycznie czujesz się lepiej, a psychicznie w ogóle jesteś twardzielem ;)
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez Davin 02 wrz 2015, 19:03
platek rozy napisał(a):A nie umiem nie przezywac , czasami mi sie udaje ale tylko czasami a tak wiecznie dialog we lbie mam .

Kiedyś uważałem że wielu rzeczy nie potrafię a jakoś mi się udało więc uważam że i Ty potrafisz. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 02 wrz 2015, 19:06
Zosia_89, wyp[ilabym , strasznie lubie chokolady na goraco i w kazdej knapce w ktorej bywam takowe kosztuje wiec musza byc w menu:)
ja wiemczy twardzielka? Ja chyba chce zyc jak najbardziej normalnie mimo tego calego gowna w ktorym tkwie ktore mi funduje moj wlasny mozg.

AAA nie powiedzialam pani z Mops ze dostalam znow papiery o skladanie na grupe , bo jesli sie przyznam ona odwola mnie ze stazu a ja tego nie chce , mimo calego strachu ktory we mnie jest...

Sortuj wg