Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 wrz 2015, 14:13
kosmostrada, Kochana :******** ogladalam te dziny i tez bym chapnela ale nie bylo u mnie rozmiaru dzinow na mnie :( jaki wzielas? Ja chcialam 38 to wszytskie byly wykupione :bezradny: :bezradny: :bezradny: bardzo mi sie podobaly ! Leginsy superasne! Juz wymierzylam do nich moje sweterki i tuniczki:D :lol: :lol:
Taniuskie a fajne rzeczy prawda?
Kochana oj jak ja znam te jazdy ! Mam takie same mysli wtedy ale patrz ogarnelas! I juz krok do przodu! :great: :great: :great:

Ja wrzucilam kuraczkowe cyce do wody i bede je jadla na obiad , nic nie wymysle wiecej bo wole sie podietowac .
Ale wracam do zywych!!!!!!!! :D

Sigrun, Czesc Slonce:******** to sie obkupilas dzis! I zwierzaczki tez! Zurek , mmm dawno nie jadlam tez a cos mam ochote na kwasne .Gdzie wrzosy kupowalas bo ja jesienia zawsze mam w kuchni na parapecie . Musze kupic . :105:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 wrz 2015, 14:16
https://www.perfumeria.pl/Ona/Perfumy/Q ... ana-tester sa piekne a ta cena ... az sie zastanawiam czy nie kliknac zlwaszcza ze na 1 zakupy jest 10 zl rabatu :D
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 03 wrz 2015, 14:19
Mama mówi,że niebieskie piżamki są dla dzieci.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Mag14 03 wrz 2015, 14:23
Były lata, co tylko na Niebiesko chodziłem ubrany :D
Do dzisiaj, tak jest lecz już nie tak intensywnie.
Jednak to mój ulubiony kolor :D
Zielony, Czarny tak samo
Biało-Czerwony również :smile:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 wrz 2015, 14:47
platek rozy, Wzięłam 38. Pozastanawiałam się chwilę, ale za tą cenę taki ciuch, który będę nosic na okrągło...Dziś idę na wernisaż i włożę je do zamszowych szpilasów peep toe. :yeah:
Taaa oganęłam się, ale jestem tak zmęczona, jakbym conajmniej ze zmiany na budowie wróciła...
Cieszę się, że wracasz do formy! :great:

Ferdynand k, :D

detektywmonk, Ja mam letnią koszulkę nocną z Kubusiem Puchatkiem i co, nie zaaresztowali... ;)

Do gulaszyku gotuję komosę ryżową. :105:
Ostatnio edytowano 03 wrz 2015, 14:48 przez kosmostrada, łącznie edytowano 1 raz
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Sigrun 03 wrz 2015, 14:47
kosmostrada, :**
Sama jezdzilas ale dałas rade :great: :yeah:
Ja tez uwielbiam takie zakupy ;) Wiez wpadło mi troche złotówek extra wiec poszaleć mozna :yeah:
Taaa... kucharze... wałsnie zurek sie robi, balkon sprzatnełam... juz jest taki jesienny niestety... ale i tak cudny :)

platek rozy, hej Kochana :)
A poszalaliśmy dzisiaj :roll: :mrgreen:
Wrzosy kupowałam w lidlu i jeszcze wrzosiec w biedronie :D
A że zeszłam jeszcze po ziemniaki to kupiłam jeszcze tuje :hide: :P
Ja nigdy nie miałam wrzosów... to mój pierwszy raz ;)
btw... ciesze się,że Ci lepiej :*

Obrazek

Obrazek
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez bonsai 03 wrz 2015, 15:22
kosmostrada napisał(a):Ja mam letnią koszulkę nocną z Kubusiem Puchatkiem

:105: :105: :105:

Fantastyczna pogoda jest, czuć jesień w powietrzu, aż chce się aktywować nochala do bardziej intensywnej pracy. :yeah:
bonsai

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 wrz 2015, 15:33
Sigrun, Po Twoim zdjęciu zapałałam ochotą na wrzośce...Pięknie masz! :105: Wrzosa fioletowego mam w ogródku na stałe, już kwitnie. Nie mam już miejsca, wsadzę sobie wrzośce w donicę i na ganku postawię, a co... Sprawdzę jutro może będą u mnie w biedrze.

bonsai, ;) Dziś jak na ławce przysiadłam w kontemplacji moich jazd, to faktycznie jesienią niestety powiało...Dobrze, że jeszcze zimno nie jest.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 wrz 2015, 15:47
kosmostrada, no to ten sam rozmiar :great: :great: :great: ulalalal bedziesz laseczka w tych szpilasach i dzinach :) :yeah:
Ja wyjelam zamszowe botki na szpilach(10cm) ktore nosilam namietnie jeszcze w 2012 i zmierzylam do tych leginsow i do tego sweterka z Mexxa wiazanego z przodu co Wam pokazywalam , no i uwielbiam swoje nogi ! :D szkoda tylko ze jak mi sie pierdzieli z nerwow w glowie to szpilasy odpadaja ... ale i tak je ubiore --- na randke!

a nasze legginsy sa takie steampunkowe :D bede nosila ostry makijaz do nich i ciemne pazurasy :105: :105: :105: oraz w lzejszej wersji przelamie je puchatym sweterkiem w kolorze nude :yeah: :mrgreen:

Sigrun, jeny jakie piekne!!!!! :105: :105: :105: uwielbiam jesienia wrzosiki a wrzosca nie mialam chyba ... cudo!

bonsai, pogoda jest piekna - u mnie 22 stopnie i slonko takie przydymione . Mam werwe !

Spamowa wyspa

przez bonsai 03 wrz 2015, 15:51
platek rozy, ja też mam! Btw. dziś nie jadłem łosia, za to dorsza upiekłem. Przyjemnie jest konsumować, gdy człowiek nie topi się w afrykańskich okolicznościach przyrody. :roll:
bonsai

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 wrz 2015, 15:53
bonsai, dorsz zacna rybka , bardzo smakowita Obrazek

Spamowa wyspa

przez Sigrun 03 wrz 2015, 16:45
kosmostrada, a dziękuje... ja tez sie nimi zachwycam ;)

platek rozy, :)))

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 03 wrz 2015, 17:06
Wróciłam z pracy i….stwierdzam nigdy więcej nie biorę nikogo na szkolenie….Nie mam cierpliwości :P zresztą obie panie doktor też już ją traciły :P
i wyszła moja wredota :P bo niechcący podpuściłam panią doktor i nie wiem co będzie z tą nową pielęgniarką, ale raczej od przyszłego tygodnia pracy nie zacznie bo lekarka jak usłyszała, że od wtorku teoretycznie ma zacząć, to powiedziała, że 'NIE MA MOWY' i poszła do zarządu :bezradny: no ale cóż, jak już druga pani doktor się zdenerwowała, która jest oazą spokoju i cierpliwości mówi do mnie najpierw 'pilnuj jej jak robi to pole, bo jej nie ufam' a w końcu podsumowała 'k###a, wolniej się nie da?!' (oczywiście nie przy tej nowej kobiecie) to już na prawdę musiało być źle :P

W ogóle dostałam zajebiaszczy krem do rąk o zapachu śliwki z figą :105: mogłabym go zjeść :P
i kupiłam sobie w pepco śliczną tackę białą :105: trza było się pocieszyć jakoś po ciężkim dniu pracy :P
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez Sigrun 03 wrz 2015, 17:14
acherontia-styx, o... zakupy to fajna sprawa ;)

ja mimo swojego mega "nauczycielskiego" wyuczonego przez jakis czas pojecia wczoraj stwierdzilam ze nidyrydy ;) Laska tak mnie irytowala przy szkoleniu... ze woalam sie nie odzywac... bo fuknęłabym na nia a nie chcialam stersowac mlodej dziewczynki ;)

Sortuj wg