Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Aurora88 31 sie 2015, 12:07
kosmostrada, to trzeba świętować ostatni dzień wolności! ;)

mirunia, oj będzie ciężki, u mnie też upały, obyśmy to przetrwali.

Ja jutro też wracam do pracy, już ostatniej nocy miałam problemy ze snem i nerwicowe drgawki, to tak żebym sobie nie ubzdurała przypadkiem, że już jestem zdrowa :P
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 31 sie 2015, 13:02
Aurora88, W ramach świętowania pomalowałam pazurki u nóg na fuksjowo, a nie na czarno... ;) Dlatego też dziś herbatka z przyjaciółką, mam nadzieję na powietrzu, bo u mnie chmurki.
Trzymaj się, bo widzę też nieciekawie znosisz ten powrót do roboty.

mirunia, Dzięki Słońce za dobre słowo! Tak, odzwyczaiłam się od rutyny, ale mam nadzieję się wkręcic w rytm, a zarazem nie zagubic priorytetu - dbania o siebie. Byle do piątku, szybko minie.
Bidulki jesteście z tymi upałami...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez filip133 31 sie 2015, 13:07
Wszyscy na tym forum jesteśmy bidulki :D haha
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 31 sie 2015, 14:31
Jestem już w domu, na dworze w cieniu 36st. Wychodząc z budynku na zewnątrz, to tak jak do piekarnika. :shock: :shock:
W pracy też duchota. Jeszcze ponoć jutro taka Afryka i odpoczniemy w swoim polskim klimacie.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 31 sie 2015, 14:48
Witajcie:********* czekam u ogolnej;)
Dzis pozegnalam sie z Madzia, dostalam od niej ramke z jej zdjeciem a od jej rodzicow dodatkowa 100 i zaproszenie zebym czasami Madzie odwiedzala:)
CZekam w kolejce do ogolnej a upal takiz e masakra. Myslalamz e zejde , w nocy dostalam @ i mnie boli i glowa i brzuch...

Mozliwe ze uda mi sie przyspieszyc termin zabiegu bo ciotka zna jakiegos lekarza ktory tam pracowal i ma znajomosci i jak mu opowiedziala to stwierdzil ze do listopada to daleko a w koncu to nowotwor , we srode ma dzwonic czy udalo mu sie cos zalatwic wczesniej.

kosmostrada, Aurora88, dolaczam do Was niespokojnych , mnie rankami lapia juz slabe nogi , telapawa i mdlosci.

Staz i warsztaty juz niedaleko....
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Aurora88 31 sie 2015, 15:00
Ech, tak zwane dorosłe życie nas dopada...

mirunia, no właśnie przed chwilą sprawdziłam prognozy, jutro tez upały (w ogóle ten upał to tak znienacka wyskoczył...) no a potem burze, deszcze, chmury, max. dwadzieścia stopni... :yeah: Hurra! Jesień! :great: Będzie można założyć płaszczyk, chustkę może nawet, wziąć parasol, skakać po kałużach i perfumować się trochę bardziej intensywnymi zapachami... Cudnie!

platek rozy, trzymaj się Płatku, dobrze że może uda się wszystko załatwić wcześniej, najgorsze to jest czekanie. Bardzo mile Cię pożegnali u Madzi :)

Odebrałam właśnie książki, które tu mi m.in. polecałyście, zabieram się dziś za czytanie. Mam Yaloma, tę książkę o filozofii Kaizen i książkę o powrocie do wewnętrznego domu :D

Spamowa wyspa

przez platek rozy 31 sie 2015, 15:00
Jakie to prawdziwe ;)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Aurora88 31 sie 2015, 15:01
Oj tak, zdecydowanie! :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 31 sie 2015, 15:13
platek rozy, Ale fajne pożegnanie, a premia przyda się na czwartkowe zakupy w lidlu. :D
Wszystkie damy radę, byle już ten wrzesień minął.

Aurora88, Jestem ciekawa, jakie wrażenia z książek będziesz miała.
Ja wiem, że czekasz na jesień, ale mi odpowiada ta pogoda, która teraz jest u mnie. Mogłoby tak byc cały rok... :105: U Was jeszcze będzie fajnie, a u mnie przy jesieni będzie ziąb i burośc...

mirunia, Fajnie, że udało Ci się wcześniej wyrwac z roboty, to w domku przeczekasz duchotę. Już za rogiem lżejsza pogoda.

Obiadek mi się burbuluje na kuchni. Potem odwiozę młodego do mojej siostry na przypomnienie chemii (to był jego pomysł :shock: ), podskoczę do jyska kupic sobie prześcieradło, a potem herbatka w miłym towarzystwie. I tak dzień minie.
Ale mnie ściska w brzuchu, głowa boli, ech...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez bonsai 31 sie 2015, 15:16
platek rozy, dzielna bądź! Nie chciałbym dostać dzisiaj okresu. Tzn. w ogóle bym nie chciał go dostać, bo musiałbym wtedy przewartościować swoje życie, ale domyślam się, że przy takim upale przeciekanie nie jest fajne. :(
bonsai

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 31 sie 2015, 15:23
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez mirunia 31 sie 2015, 15:52
platek rozy, bardzo ładnie zachowali się rodzice Madzi... no, premia na butki z lidla i coś jeszcze. :great:
A przyśpieszona wizyta u chirurga to też dobra wiadomość, ale co ze szczepieniem?
Płatuś, wytrzymamy jeszcze jutro i będzie chłodniej.

Aurora88, lubię polską złotą jesień, ale nie tęsknię jeszcze za nią. Zdecydowanie wolę sweterki od płaszcza i parasola. :D
Wydaje mi się, że dziwna będzie w tym roku jesień po tych upałach i suszy... być może szybciej nastąpi zgnilizna jesienna jak zaczną lać deszcze.

kosmostrada, użyj dzisiaj do woli tej wolności, bo od jutra żywot człowieka poczciwego. :D
Lubię nowe prześcieradła, w dodatku kolorowe frotte (nie trza prasować, krochmalić jak dawniej).

Spamowa wyspa

przez platek rozy 31 sie 2015, 16:05
mirunia, wiesz ja bym wtedy byla na chirurgi jednego dnia , nie lezalabym w szpitalu tych trzech dni ktore mamw listopadzie a robie w tym tygodniu poziom przeciwcial i zobaczymy czy sie mam doszczepiac czy nie.
Przez ten upal to nic z tego lata nie skorzystalam i tesknie do jesieni chociaz lato kocham...

bonsai, ani mi nie mow jak sie czuje , zalilczylam wlasnie wymioty , ale szlam po tym upale i myslalam ze juz sie roztopie, zaraz mam lęki jak tak goraco.
Chce Polskich upalow a nie takich z innych kontynentow !

kosmostrada, chcialabym juz miec za soba ten zabieg i cala reszte :P i osiagnac spokoja tymczasem nie ma jak.

Aurora88, o perfumki to ja kocham , jakich uzywasz???? :105: :105: :105:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 31 sie 2015, 16:24
platek rozy, nawet chciałam ci przesłać ten obrazek, jak go pierwszy raz zobaczyłam, bo pomyślałam o tobie. :mrgreen:

Jutro mam konferencję i nie będę na praktykach :bezradny: Przecież nie zawalę pracy z powodu fochów pani dyrektor i jakiegoś kierownika zakładu.

Dzisiaj już byłam na radzie i znowu dyrektor buczał, że jestem delikatna. Ale litości, co mi zrobią 6-letnie dzieci? Rzucą się całą grupą i mnie obezwładnią? Z resztą dyrektor wielu rzeczy o mnie nie wie, nie zna potęgi Ciemnej Strony Mocy. Ani nie wie, że jestem Królem Goblinów, a takowemu raczej nikt nie podskoczy 8)

Dodatkowo poznałam siedemnastą i osiemnastą wersję mojego nazwiska. Nie wiem, czy ja seplenię albo co? :shock: :evil:

Idę jeszcze na pocztę i po kalendarz/terminarz, niestety bez Avengersów... :(
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Sortuj wg