Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 30 sie 2015, 00:03
filip133, stary, nie potrzeba mi gratulować, że se wzięłam coś do jedzenia. Wiem, specjalna troska, ale aż taki wyczyn to nie jest.

kosmostrada, jak jest kilka owoców, to mi żal, że jeden czy dwa zostają zjedzone, a reszta musi czekać na swój los. Czy to nie jest smutne? :(
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Aurora88 30 sie 2015, 00:10
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez clevermind 30 sie 2015, 00:15
kosmostrada napisał(a):clevermind, Pochodzisz z Japonii? ;)
(cały tytuł ww ksiązki to "Magia sprzątania - japońska sztuka porządkowania i organizacji")

filip133, Dobranoc, aby niedziela przyniosła Ci dużo radości!

Nie, nie pochodzę, pochodzę z Polski, wszak może mam tam jakiś włoskich albo hiszpańskich przodków, zawsze mnie mylą z tą nacji. Jednakże jakoś tak już od dziecka, i nadal mi się to utrzymuje. Ale dziękuję, przeczytam : )

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 sie 2015, 00:16
cyklopka, Wiesz ja tam wszystko rozumiem, w końcu ja rozmawiam ze swoją gruszą, że taka mała, a taka dzielna w tej suszy i ma tyle owoców... ;)

Aurora88, No daje dziś po oczach ten nasz Księżyc. Piękny... :105:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 sie 2015, 09:22
Dzien dobry :**********
Wczoraj mialam mily dzien :105: z P wiec nie mialam czasu zeby zajrzec.
Pogoda byla fajna bo nie bylo upalu , slonce tez nie prazylo wiec moglam troche wiecej pochodzic bo jak wiadomo paskuda na slonce wystawiac mi nie wolno.Dzis juz niestety zarowka od rana a ja umylam wlosy , nalozylam odzywke i olejek , innymi slowy sie dopiescilam. Nie wiem co bede porabiala , pewnie wyjde pod wieczor .Czytam rewelacyjna ksiazke , o problemie depresji poporodowej.Daje do myslenia .
"Pęknięte odbicie" Dawn Barker.

Zapadająca w pamięć historia, w której ożywają najgorsze lęki każdej świeżo upieczonej matki…

Tony bardzo się martwi. Jego żona Anna nie radzi sobie z opieką nad ich nowo narodzonym synkiem. Tak bardzo pragnęła dziecka, a kiedy Jack wreszcie przyszedł na świat, oboje z mężem wprost nie posiadali się ze szczęścia. Ze szpitala wrócili już jako pełna rodzina.

Od tamtego momentu Anna nie jest jednak sobą. W jednej chwili płacze, w następnej wręcz tryska optymizmem. To pewnie normalne po urodzeniu dziecka, dochodzi do wniosku Tony, po prostu Anna musi się przyzwyczaić. A on miał przecież ostatnio tyle pracy. Ale wszystko powinno się jakoś ułożyć. Tyle że Anna i Jack znikają bez wieści. A Tony czuje, że coś jest naprawdę nie w porządku…

Czy problem depresji poporodowej jest poruszany wystarczająco często?
Czy łatwiej wybaczyć komuś, kto nie działał w pełni sił umysłowych?
Jak, i czy w ogóle można, pogodzić się ze śmiercią dziecka?

Jakie macie na dzis plany????

Milutkiej niedzieli dla WAS Kochani :smile:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 sie 2015, 10:16
Dzień dobry!!!

Zdążyłam już byc od rana w Biedrze. Stwierdziłam, że i tak z psem muszę iśc, to przejdę się nabyc płyny do płukania na promocji, bo nie wiem do kiedy trwa. O dziwo, mimo że jeszcze jakieś były, nie kupiłam sobie żadnego zeszytu. :D
Zastanawiam się co porobic fajnego, a raczej jak tu nic nie porobic... ;) Wyskoczyłam nieopacznie z pomysłem placków ziemniaczanych na obiad, ale mam sprytny plan zatrudnic kogoś do tarkowania.

platek rozy, Hej Kochana! Tak właśnie myślałam, że nie odzywałaś się, bo fajny zajęty dzień miałaś. :great:

Miłej niedzieli!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez filip133 30 sie 2015, 10:29
cyklopka, gratulowałem Ci tego:

kosmostrada napisał(a):filip133, Ale to jest bardzo pozytywne , że przedmiotom my wartośc nadajemy, czyli i my możemy im ją odebrac. Proszę chlubny przykład naszej Cyklopki! :great:

czyli brania z Ciebie przykładu :D :)

kosmostrada, ciekawe kogo zatrudnisz :)

Ja nie mam żadnych planów na dziś.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 sie 2015, 10:37
kosmostrada, :******** Kochana o narobilas mi smaka na placki :P ale w zamian zrobie chyba pieczone ziemniaczki bo dzis u mnie poledwiczka wp :) w Lidlu promocja to sobie kupilam dwie..
Tez sie wybieram za chwile do Biedry .Juz sie wyszykowalam w kiece do kostek , paskuda zalepilam :mhm: bo nie wiem jak go inaczej na slonce nie wystawiac jak wyjsc musze?

filip133, czesc :papa: :papa: zazdraszczam grilla :) ja w tym roku tylko raz mialam okazje byc na grillu.

mirunia
Slonce:******** czy to Ty pisalas o bucikach z Lidla? Bo ja potrzebuje botkow a beda dosc fajne w cenie przystepnej to znaczy takiej na ktora sobie moge pozwolic i chcialam zapytac o trwalosc butow od nich?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez filip133 30 sie 2015, 10:45
platek rozy, czesc :papa: , przyjedź do mnie to Ci zrobię grilla :D hihihihi :)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 sie 2015, 13:58
platek rozy, Miałam z lidla balerinki zamszowe i teraz te sandały na słupku i nie mam zasrzeżeń, ale nie wiem, jak z "poważniejszymi" butami...
Z ciekawości zajrzałam na ich stronkę, ale fajne rzeczy będą! Można się ubrac od stóp do głów. Nie nastawiam się bo mam detoks na ciuchy ;) . Jedyne co, przyczaiłabym się na legginsy, bo już powinnam wymienic.
A które z tych botków Ci się najbardziej podobają?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Sigrun 30 sie 2015, 13:59
Witajcie :)
Balkon posprzatany, pranko zrobione kuchnie ogarniam powoli ;) obiadek zrobiony i zastanawiam sie co teraz porobic:)

Aurora88 napisał(a):
Sigrun, co jadłaś?

Pierwszy raz robilam karkowke w sosie kurkowym... Z ziemniaczkami i marchewka z groszkuem (dla D. wersja z zielonymi pomidorami) i powiem Ci ze petarda :mrgreen:
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez Sigrun 30 sie 2015, 14:01
kosmostrada, :*
Oj jak dawno plackow nie jadlam. Musze w koncu zrobic 8)

Płatek... Zazdroszcze poledwiczki... U nas ostatnio inne wydatki i o tak drogim miesku na razie musimy zapomniec ;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez bonsai 30 sie 2015, 14:05
Sigrun, ha, może te wydatki zaczynają się na "ś", ze takie wścibskie pytanie zadam!
bonsai

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 sie 2015, 14:20
kosmostrada, Kochana ja chcialam sztyblety czarne ... bo chcialam miec do biegania na co dzien.A leginsy mi se tez podobuja te z przeszyciami na kolanach :105: :105:

Sigrun, :******** wiesz ja kupowalam na promocji w Lidlu sa teraz na 19 zl i za jedna placilam okolo 6 wiec to raczej nie taki duzy wydatek :)

Ale upal :(

Sortuj wg