Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 28 sie 2015, 18:10
bonsai napisał(a):O pszczoły i osy zahaczyłem jedynie przelotem.

Też frunąłeś do pasieki? ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 28 sie 2015, 18:25
platek rozy, zakup bardzo udany i super się w niej śpi. Lubię piżamy, bo z koszuli nocnej robi mi szalik rano. :mrgreen:

Płatuś, nie mam planów na weekend jako takich, zawsze coś wynika w trakcie. Pewnie po południu spacer na herbatkę z koleżanką.

Kochana nawet nie myśl o porażce i nie zakładaj takiej opcji. Staż trzeba odbyć i nie będziesz zapewne jedyna na nim, więc głowa i uszy do góry!!!
Nie święci garnki lepią.

Spamowa wyspa

przez bonsai 28 sie 2015, 18:34
mirunia napisał(a):Też frunąłeś do pasieki? ;)

:D, mógłbym (skoro popularny "bąk" może), ale nie chcę! Szedłem jedynie drogą polną i przeleciały mi te małe bzyczące paskudy koło nosa.
bonsai

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 sie 2015, 18:38
bonsai, to ja mam paskuda ! Zlosliwego w dodatku :P

mirunia, Kochana ja w sumie tez nie mamz a wielkich planow , za wiele mi z jazd tramwajami nie powychodzilo bo przeciez i Madzia i upal i paskud zlosliwiec i jakos czasu nie bylo ani weny a chcialam to opanowac.
Ja do tych gacioszkow mam podkoszulki, rozowy , bialy i zolty to beda pasowaly do obydwoch par :) i juz pizamki gotowe :great: :great:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Sigrun 28 sie 2015, 18:41
Witajcie ;) u nas produkcja zarelka ruszyla pelna para :mrgreen:

Kupilismy dzisiaj kwiatka-muchozerce... Powiedzislam pani w sklepie ze jak nie bedzie much lapal to go zwroce :pirate: :lol:
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez bonsai 28 sie 2015, 18:45
platek rozy, wiem, ale on też będzie z Tobą tylko przelotem! :)

Sigrun, miałem takiego kwiatka, sam musiałem mu muchy wkładać w te łapki. :/ On ma na nich takie włoski, fajnie się można nimi pobawić (zamyka się, gdy się je podrażni). Tylko że jak za długo będziemy się z nim bawić, to on się może obrazić i dupa. Na mnie się obraził. Wyrzuciłem chwasta po dwóch tygodniach. ;(
bonsai

Spamowa wyspa

przez filip133 28 sie 2015, 19:33
kosmostrada napisał(a):filip133, takie tam, Heloł chłopaki, co tak tylko dzień dobry, a popisac co tam słychac to co? :time: :D

Co nikogo tu nie było, a potem już poszedłem na podwórko... ;)

Dziś całkiem pozytywne samopoczucie trzyma się cały dzień... :) Tylko mnie przymula już trochę i spać się chce... ;P

Spamowa wyspa

przez Davin 28 sie 2015, 19:37
Bry dzień. ;)

bonsai, nasz się sam chyba chce zjeść a jak mu zacząłem pomagać to się zamknął. Jak się obrazi i się nie otworzy to dam mu popalić. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 28 sie 2015, 19:51
cyklopka napisał(a):
detektywmonk napisał(a):Witam :D podobno to proste nauczyć się układów równań :smile: nie dla mnie.

A co? Wracasz do szkoły? ;)

Ferdynand k, fajny kotowąż, ale nie rozwalaj mi przeglądarki :mhm:

Byłam dzisiaj obejrzeć sale i poznać Grażyny z pracy. Wszystko spoko. Ale jak się okaże, że pierwszego będzie konferencja, to nie pójdę na praktyki i mi się problem ze szkołą sam rozwiąże :evil: Co ja się przejmuję? Da się być w dwóch miejscach jednocześnie? Nie da się. :bezradny:

Właśnie mamy kolejną chryję w domu, bo mama poszła po receptę, zapomniała nazwiska psychiatry, a lekarka w przychodni jej powiedziała, że pewnie się wcale nie leczy, tylko chodzi wyłudzać uspokajacze :hide:

W sumie siedzę i składam origami. Dzwoniłam do terapeutki, że w poniedziałek jestem na konferencji i się spróbuję z nią umówić w przyszłym tygodniu.

Pomyślałam, że ten poradnik o hobbitach dam koleżance na ślub. Kiedyś umiałam pisać taką czcionką stylizowaną na Tolkiena, a teraz już nie wiem.

Ale nie wiem, czy na tym etapie mi herbatki i kolorowanki pomogą.

W ogóle to dzwoniła domofonem dziewczyna obejrzeć pokój, bo ciągle ci debile od nieruchomości podają złą literę przy numerze klatki. Mogłam ją wpuścić, zaprowadzić do pokoju, gdzie mam jeszcze sporo klamotów z dzieciństwa, zacząć jej pokazywać zabawki, kredki, tak wiecie, jakby się przyszła ze mną pobawić. Następnym razem tak zrobię i zobaczymy czy pouciekają :twisted:

a co ja pazurami po niejk drapie czy co? :lol: :lol:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 28 sie 2015, 19:54
Cześć.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 sie 2015, 20:38
Heloł wieczornie moi niewitani!

mirunia, platek rozy, Ale cudeńka do spania wyhaczyłyście! :105: Ja też śpię w piżamce, bo jak u Miruni rolada mi się z koszuli nocnej robi. No chyba że jest mega gorunc, to wtedy króciutka koszulinka z Kubusiem Puchatkiem... :mrgreen:

Sigrun, Davin, Ciekawe czy niuńka karmic będzie trzeba, czy sobie da radę...

filip133, To dobrze, że czasu nie miałeś, żeby pisac. Spamowa Ci służy, humor Ci się poprawia. :D

cyklopka, Ja tam bym chciała, gdybym była dzieckiem, żebyś mnie uczyła angielskiego... :105:
Pamiętasz dawałaś Mamie kolorowanki w prezencie i tak mi się to spodobało. Oglądałam wielokrotnie te książeczki. Dostałam właśnie od mojego syńcia "Kolorowy trening antystresowy, wzory i ornamenty" (kredek nie dostałam, bo słusznie stwierdził, że mamy straszną ilośc.) :yeah: Czasami jest tak - mówisz, masz.
Wierzę, że Twoja praktyka też się jakoś rozwiąże ( zwłaszcza że już stoicko podeszłaś do tematu, że w dwóch miejscach się nie da byc) w końcu energia idzie za uwagą. Albo coś wymyślisz, albo rozwiązanie jakby samo spadnie z nieba.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez filip133 28 sie 2015, 20:43
A Ty jak tam, kosmostrada? :)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 sie 2015, 21:00
filip133, Ja ja zwykle szukam powodów, żeby się pocieszyc ;)

A propos cieszenia - siostra pofarbowała mi włosy. Jak jest tak jest, ale odrostów paskudnych nie ma.
Poza tym przejrzała moje wory na sprzedaż z ciuchami i wybrała sobie całą siatę - koszule z Benettona, sweterki i sukienki Zarowskie, itd, no z 12 rzeczy. Ona mega zadowolona bo za grosiki ma super ciuszki ( akurat np. do pracy potrzebowała koszul), a ja bo zarobiłam 50 zeta. :yeah:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez filip133 28 sie 2015, 21:05
A po czym pocieszenia...? :)
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Sortuj wg