Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 28 sie 2015, 12:27
Witam :D podobno to proste nauczyć się układów równań :smile: nie dla mnie.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 sie 2015, 13:39
Dzień dobry!!!

U mnie rano zapowiadał się jesienny dzień, ładnie popadało, a teraz słoneczko nie odpuszcza i znów wyłazi i ciepełko daje.
Niedługo goście, zrobiłam ogarnianie po sprzątaniu ;) , zakupki na obiad (dziś polędwiczki na ostro z suszonymi pomidorami).
Głowa od pogody trochę dokucza, łyknę procha, bo wypiłam już sryliard kaw.
Dziś w biedrze nie powstrzymałam się i kupiłam sobie kolejny zeszyt, ale są takie piękne za 3 zeta... :105: Chciałam się jakoś rozpieścic, bo nie mam czasu na chwilę tylko dla siebie i egoistyczną przyjemnośc.

platek rozy, Kochana, przepis zapisałam. :D Jakie to miłe z tą dziewuszką... :105: Szkoda, bo przyjemna praca była, ale masz teraz Kochana wyzwanie na Twoją miarę.
Trzeba nos wystawic ze strefy komfortu, myślę, że coś naprawdę dobrego dla Ciebie z tego wyjdzie. Los Cię pcha do przodu, a kłody Ci rzuca pod nogi, żebyś zobaczyła że dajesz sobie radę z nimi. Wszystko przetrwasz i nagle obudzisz się 100x silniejsza. Naprawdę Ktoś nad Tobą czuwa.

high, To się dzieje u Ciebie, fajnie! :great: Trzymam kciuki, żeby Ci się te ósemki nie obudziły i grzecznie poczekały do wizyty. ;)
Dzięki za kciukasy, ale u mnie tylko dentysta, psychiatra, słowem pikuś. ;)

filip133, takie tam, Heloł chłopaki, co tak tylko dzień dobry, a popisac co tam słychac to co? :time: :D
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Aurora88 28 sie 2015, 14:18
Ahoj :)

kosmostrada, a na co Ci te zeszyty? :)

platek rozy, piękne muffinki, może też zrobię, w sumie to mam składniki a dawno nie jadłam... :105:

takie tam, high, dzień dobry :)

A ja się czuję tak lekko... wróciłam o 4 do domu... wczoraj miałam podróż - 4 godziny do domu rodziców, potem 4 godziny powrót. Pogadałam z ojcem. I jest mi tak cudownie, jak nigdy. Żaden facet nigdy nie sprawił, żebym się czuła tak wspaniale, hihi ;) Pierwszy raz w życiu czuję, że mam tatę. I w ogóle :105:
idę sobie poczytać książkę :yeah: nie chce mi się siedzieć dziś przy kompie!
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 28 sie 2015, 14:55
hej
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 sie 2015, 15:17
Aurora88, Oprócz patrzenia na nie z lubością i kartkowania? ;) W moim programie budzenia kreatywności jest zadanie pisac 3 strony dziennie. no to staram się pisac, czasami coś narysuję...

Ferdynand k, Hej! Jak dziś nastrój, bez wężyków? ;)

Chwilka przerwy, sos na winie zrobiony, czekam tylko na pojawienie się gości ze wstawieniem reszty. A najchętniej to bym zaległa z książką, jakaś zmęczona jestem...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 sie 2015, 15:40
kosmostrada, Hey Slonce:******** tez chcialam dokupic jeszcze ze dwa zeszyty ale dwa juz kupilam to powinny mi poki co starczyc ;)Mniami poledwiczki w pomidorach :105: u mnie dzis kuraka noga z p[iekarnika plus surowka z jablka i marchewy oraz ziemniaczki.
Mam nadziejez e jakos ogarne to co przede mna i ze sobie poradze . Dziekuje , pieknie to opisalas.
Madzi mi zal:(

high ide do szpitala na zabieg , mam wstepna diagnoze(trzech lekarzy to samo twierdzi) nowotwora podtawnokomorkowego skory.

takie tam
muffinki sa pyszne takze warte zrobienia i skosztowania:)

A ja jak wracalam z pracki do domu to zajrzalam do ciuszkow bo dzis 11 kilo :P i nabylam gacioszki pizamkowe ( przydadza sie do szpitala)
Zaplacilam za cale zakupy ----3,40 .

Jak Wam sie podobuja?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 sie 2015, 15:41
Aurora88, ciesze sie ze z tata sie poukladalo :great: :great: :great: wiem jakie to wazne bo z moim mam nieciekawa relacje.

Ferdynand k, :papa: :papa: :papa:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 28 sie 2015, 16:37
dziś dalej z wężykami ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :mrgreen: ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :mrgreen: ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :mrgreen: ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :mrgreen: ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez mirunia 28 sie 2015, 16:45
Dzień dobry!

Mam już weekend! :yeah: Czas szybko leci, szkoda tylko, że lato ma się ku końcowi i trzeba będzie zakładać kurtki, botki... ale póki co, jest jeszcze ciepło, nawet gorąco i sandałki siedzą na nogach. :yeah:

platek rozy, gacioszki fajne, wygodne, przydadzą się! Ja też kilka dni temu kupiłam sobie fajną piżamkę za 8zł. Mark&Spencer w kolorze śliwki (na zdjęciu wyszedł fiolet). Fajnie się w niej śpi, jest chłodna i milutka. A schnie po praniu 2 godz.

Szkoda, że musisz się rozstać z Madzią, ale kosmostrada trafnie i pięknie Ci napisała. Przed Tobą nowe wyzwania i mimo początkowych trudności - dasz radę, ogarniesz! :great:

Kosmo, jak już przyjmiesz gości tymi pysznościami, to daj proszę przepis. :D

Aurora88, zrobiłaś piękny krok jadąc do Rodziców. Widzisz ile radości dała Ci rozmowa z Tatą... super, to ważne!

Spamowa wyspa

przez mirunia 28 sie 2015, 16:47
Ferdynand k, :mrgreen: ~~~~~~~~~~~~~~~pozdrawiam!

Spamowa wyspa

przez bonsai 28 sie 2015, 17:06
Sierpień się kończy, lato odchodzi i naszła mnie taka refleksja: nie widziałem ani jednej komarzycy, nie słyszałem, nie psikałem. O pszczoły i osy zahaczyłem jedynie przelotem. Za to wiele much mi wlatuje do mieszkania. Dziwy, dziwy, dziwy.
bonsai

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 28 sie 2015, 17:34
bonsai, os lata od cholery, przynajmniej u mnie. Komarów rzeczywiście mało w tym roku, ale z 2 razy chyba polowanie na komara w pokoju urządzałam.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 28 sie 2015, 17:38
detektywmonk napisał(a):Witam :D podobno to proste nauczyć się układów równań :smile: nie dla mnie.

A co? Wracasz do szkoły? ;)

Ferdynand k, fajny kotowąż, ale nie rozwalaj mi przeglądarki :mhm:

Byłam dzisiaj obejrzeć sale i poznać Grażyny z pracy. Wszystko spoko. Ale jak się okaże, że pierwszego będzie konferencja, to nie pójdę na praktyki i mi się problem ze szkołą sam rozwiąże :evil: Co ja się przejmuję? Da się być w dwóch miejscach jednocześnie? Nie da się. :bezradny:

Właśnie mamy kolejną chryję w domu, bo mama poszła po receptę, zapomniała nazwiska psychiatry, a lekarka w przychodni jej powiedziała, że pewnie się wcale nie leczy, tylko chodzi wyłudzać uspokajacze :hide:

W sumie siedzę i składam origami. Dzwoniłam do terapeutki, że w poniedziałek jestem na konferencji i się spróbuję z nią umówić w przyszłym tygodniu.

Pomyślałam, że ten poradnik o hobbitach dam koleżance na ślub. Kiedyś umiałam pisać taką czcionką stylizowaną na Tolkiena, a teraz już nie wiem.

Ale nie wiem, czy na tym etapie mi herbatki i kolorowanki pomogą.

W ogóle to dzwoniła domofonem dziewczyna obejrzeć pokój, bo ciągle ci debile od nieruchomości podają złą literę przy numerze klatki. Mogłam ją wpuścić, zaprowadzić do pokoju, gdzie mam jeszcze sporo klamotów z dzieciństwa, zacząć jej pokazywać zabawki, kredki, tak wiecie, jakby się przyszła ze mną pobawić. Następnym razem tak zrobię i zobaczymy czy pouciekają :twisted:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 sie 2015, 18:06
mirunia, :********* jaka ladna pizamka ! I w kolorze jaki uwielbiam :) Cena tez na moj portfelik :mrgreen: Bardzo udany zakup :zzz: :brawo: :brawo:
I tak sie bojam tych wyzwan , nie wiem czy dam rade a jak nie dam to pewnie odbiore to jako ciezka porazke .
Co w weekend bedziesz porabiala?

bonsai, mi tez zal lata chociaz nie zal mi upalow ...:)

acherontia-styx, cyklopka, Hey Dziewczyny :********

cyklopka, ano przydalby Ci sie taki zegarek jak miala Hermiona w ktorejs czesc i Harrego Pottera :mrgreen: ona byla jednoczesnie na dwoch zajeciach ;)

Sortuj wg