Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Sigrun 25 sie 2015, 13:23
acherontia-styx, to czekam 8) bo ja u siebie tez nie lubie sprzatac :P
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 25 sie 2015, 13:30
już do lapa dołączyłem wifi wszystko chodzi
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez high 25 sie 2015, 13:56
Aurora88, no jestem jestem wysoki :P Przez to mam problemy też ze spodniami :) A i kręgosłup cierpi

Sigrun, chodziło Ci o koleusy? bo koleudów nie znam :P
"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy..."

Fluoxetinum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Sigrun 25 sie 2015, 13:58
high, tak tak... Koleusy ;) pisze z fona ktory mnie robi w balona :P. Uwielbiam te roslinki :)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 sie 2015, 14:50
U mnie pada. Nie nadaje sie dzis na jazdy tramwajami bo jednak za duzo niepokoju we mnie siedzi. Ale sprobowalam.
Na Terapii postanowilam ze wspomne mojej T tylko o tym co mnie c zeka we czwartek ale chcialam rozmawiac o moich lękach zwiazanych z praca i skwitowalam nowotwora slowami " sral pies z rakiem , przerabiajmy to co bylo w planach czyli lęki pracowe " i T sie az zasmiala a i ja sie rozluznilam bo wpadlam z lekkim dolem i nijaka.
Takze terapie mialam dzis owocna.

Leczo wlasnie bede jadla bo zagrzalam a wczesniej sobie zjadlam ciacho diabetyczne bez cukru za to z owsianymi platkami i kokosem .

Tak gwoli czarnego humoru ;)
Obrazek

Ale powiem Wam ze stwierdzilam dzis u T ze moje najblizsze dni zapowiadaja sie nader interesujaco --- jutro wstawiac jade zeba a pojutrze wycinac paskuda z klaty piersiowej . Same atrakcje i pozywki dla nerwicy!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 25 sie 2015, 15:05
Wróciłam, popijam kawkę i "zamglona" jestem, bo pogoda dziwna. Parę kropel spadło, a ciśnienie ściska uszy jak na burzę.
Zabieramy się zaraz za pokój młodego, tak a propos widzę nie tylko mnie fascynującego tematu sprzątania i wywalania... ;)
W pracy coś tam porobiłam, ale koleżanka się zapowiedziała, więc zostało mi jeszcze parę małych spraw na jutro.

Sigrun, Heloł! Trzymam kciuki, żeby telefon był z dobrymi wieściami.
Zainspirowałaś mnie z tymi koleusami, bo właśnie się zastanawiałam, co wsadzic w doniczkę, która mi została po pomidorkach.

platek rozy, Powolutku dasz radę z tramwajami!

Aurora88, urlopu mam 2 miesiące. Teraz wpadam na chwilkę do roboty, żeby nie miec zaległości. Odbiję sobie te parę godzin przepracowanych w czasie urlopu np. przed świętami.

acherontia-styx, Przeraża mnie to w czasie sprzątania, że znajduję różne rzeczy, lub okazuje się, że nie wiem, co mam. Ciuchy i dodatki udało mi się ogarnąc, mam nadzieję nie przeżywac już niespodzianki w stylu - nie wiedziałam że mam taką bluzkę... :hide: Niektórzy się cieszą, jak Ty, ja łapię poczucie winy... :shock:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 25 sie 2015, 15:34
kosmostrada, mnie ktoś potajemnie podrzuca ubrania :mhm:

platek rozy, zawsze to jakaś mobilizacja, eh.

Ja muszę wymyślić jakieś rozwiązanie na pierwszego września. Kazałam koleżance zadzwonić do dyrektorki i powoli wchodzimy w szantaż :mhm:

Ale mnie jelito nak#^wia, sądzę, że to nie od grzybów na maśle klarowanym, tylko z nerwów :(

Corpus delicti, że posprzątałam wczoraj:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez bonsai 25 sie 2015, 15:37
platek rozy, znakomity obrazek. :D Btw. dzielna bądź, trzymanie kciuków w czwartek wpisałem już sobie do notatnika. :)
bonsai

Spamowa wyspa

przez mirunia 25 sie 2015, 15:43
Dzień dobry!

Pogoda faktycznie dziwna, ciężka i burzowa. Niby ciepło, ale pochmurno i pokropiło 5 kropelek. Niechby już lunęło obficie, bo nam Polska wyschnie na wiór!
Wróciłam z pracy jakaś przydeptana... zjadłam kupione ruskie pierogi i ledwo dycham. Były pyszne, a ja pierożana dola. :mrgreen:

kosmostrada, no Kochana, już niedługo koniec tej laby, teraz ja zacznę odliczać dni Twojego urlopu. :D
Fajnie, że masz już porządki zrobione i wiesz na czym stoisz, tzn wiesz co masz w szafie, bo ja nadal odkrywam wykopaliska i bardzo się wtedy cieszę ze swej sklerozy. W pracy koleżanka: o, znowu masz coś nowego! - nie, to tylko znalezisko! :D

platek rozy, wiesz, że trzymam kciuki, wszystko pójdzie gładko i w czwartek nam zdasz relację, że już po krzyku.
Na tramwajowe wycieczki znajdziesz swój lepszy dzień i przy okazji zwiedzisz Kraka przez okno. :great:

Sigrun, witaj kwiaciarko!

high, z takim wzrostem powinieneś grać w kosza. :D i mieć osobistego krawca. :bezradny:

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 25 sie 2015, 16:25
cyklopka, daktyle suszone :great: uwielbiam :great:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 25 sie 2015, 16:28
kosmostrada, do szafy z ciuchami też powinnam wejść i zrobić porządek, bo wiem, że co najmniej połowa pójdzie out, bo i tak ich nie noszę. Ale to muszę mieć motywację do podjęcia się takiego przedsięwzięcia ;)

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 25 sie 2015, 17:40
U mnie choc troszkę popadało.
Ale jestem zmęczona, a dopiero odgruzowałam i odkurzyłam biurko młodego i okolice. :bezradny: Z tego jednego miejsca pół wora do wyrzucenia ( no ale jak ktoś hoduje złamane linijki i zepsute długopisy to nie dziwota...) Powiedziałam, że ostatni raz w jego życiu mu sprzątam i tylko dlatego że jestem w amoku wyrzucania, a on by połowę zostawił. :time:

cyklopka, Nooo porządeczek jest! :brawo: A przykrywasz sprytnie po to żeby się nie kurzyło?

acherontia-styx, Wiem to wymaga strasznej mobilizacji, mi ona zajęła duuużo dłużej niż już samo buszowanie w szafie. ;)

mirunia, Hej Kochana! No u mnie to teraz standard po porządkach, że rodzina stwierdza - ooo masz nowe... ( tu do wyboru - klapki, sweter, torebka) a ja to miałam w szafie od kilku lat. :shock:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez filip133 25 sie 2015, 17:51
Eh, rozchwiany bardzo dzień... Pomagałem mamie w szkole, przenosić parę rzeczy, trochę się przespacerowałem, potem wycinałem trochę chwastów u Nas na działce. Ale zaczął padać deszcz, więc dalej z chwastami już nie bardzo, no i przymula mnie przez te zmiany pogody... Wstałem niby w dobrym humorze dziś, ale często mam "ataki" depresyjnego samopoczucia i myśli, ale staram się z tym walczyć. Tylko to strasznie męczy, że mnie to często dręczy i muszę to odrzucać od siebie, a to trudne... A jak jest takie samopoczucie to jest dużo myśli o byłej, R, i duży niepokój...
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 25 sie 2015, 17:59
kosmostrada, ja mam taki sprytny plan, że będę robić po jednej półce codziennie ;) czy tam po jednej szafce :P zobaczymy co mi z tego wyjdzie ;)

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Sortuj wg