Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez filip133 24 sie 2015, 10:36
Mi się dzień zapowiada tak: mama jest nauczycielką w szkole na wsi w której teraz mieszkam i akurat na nią padło organizowanie rozpoczęcia roku... ;) I pójdę do niej do szkoły za około godzinę jakoś, jak zadzwoni, pomóc przenosić tam różne rzeczy i tak żeby się ruszyć.
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez high 24 sie 2015, 10:51
Ja brałem bardzo małe dawki Haloperidolu, także nie było problemu z pielgrzymkowaniem :)

A siedząc w poczekalni u psychiatry zauważyłem, że moje buty się rozklejają :why: Byłem zareklamować, oddali mi kasę. nie było by w tym nic strasznego, gdybym miał normalny numer stopy, teraz znów trzeba szukać jakichś normalnych butów :why: Z tego co wiem Deichmann już nie ma butów w moim rozmiarze w normalnych cenach, obecnie same Nike... Porażka. Ze spodniami tez mam problem, bo komu by się chciało produkować spodnie inne niż jeansy dla wysokich.

Przeszedłem się po sklepach pooglądać się za torbą i ubraniami i stwierdzam, że nic ciekawego nie widziałem ;/

Po południu idę kosić trawę, jutro chyba jedziemy w odwiedziny do rodziny ;)
"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy..."

Fluoxetinum

Spamowa wyspa

przez Aurora88 24 sie 2015, 10:51
Ahoj!

Wróciłam z obozu-szkolenia, teraz robię sobie urlop i odpoczywam od zobowiązań, zaraz się biorę za odpisywanie ^^ Mam do ogarnięcia wewnętrznego bachora, bo jeszcze płacze sobie w środku, dam mu jakieś kredki i czekoladę i znowu będę szczęśliwa. Moje mieszkanko działa na mnie niesamowicie, jestem tu niecałą dobę i już zaczynam czuć wracającą radość. Ale i tym bardziej dołuje, że na szkoleniu, wśród ludzi, sobie nie poradziłam... miałam 2 ataki w trakcie :(

kosmostrada, no na zachodzie taka deszczowa jesienna aura, pochmurno. Porządki z rozpoczynaniem szkoły są takie fajne, nowy początek, nowe podręczniki... Młody lubi? Do której idzie klasy? ^^

high, fajne zdjęcia z pielgrzymki :) to musi być bardzo miłe przeżycie, tak maszerować z innymi, nocować po wsiach... jak masz jeszcze jakieś focie, to dorzuć!

bonsai, filip133, acherontia-styx, co u Was? :)
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Aurora88 24 sie 2015, 10:52
filip133, to jest trochę wysiłku fizycznego... na poprawę humoru. jak się czujesz z rodzicami, jest lepiej?

Spamowa wyspa

przez filip133 24 sie 2015, 10:57
Aurora88, z rodzicami w porządku :) Wczoraj był kiepski dzień, dziś pozytywnie. Tylko coś przymulony jestem, nie wiem czy to jakoś po lekach czy może spałem za długo ;p

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 sie 2015, 12:15
Aurora88, Hej! Atakami tak się nie dołuj, najważniejsze, że sobie poradziłaś, a wspaniale że radośc w Tobie zakiełkowała. Masz teraz power żeby pomyślec, jak tu zostac grafikiem. ;)
A młody mówiąc brutalnie posrany w gacie :mrgreen: , idzie do 3ej gimnazjum i już łapie stresa co dalej. Biedne te dzieciaki w dzisiejszych czasach... Staram się, żeby nie dał się wkręcic w ten wyścig szczurów, a zarazem żeby jednak nie zaprzepaścił swoich zdolności. Doświadczenie moich koleżanek pokazuje, że za wszelkie późniejsze niepowodzenia i niezrealizowane aspiracje winieni są teraz rodzice... Mojej przyjaciółce 20- letni syn zrobił jatkę, czemu nie kazała mu intensywniej grac w tenisa, przecież byłby drugim Federerem... :hide:
Książkami, nowymi zeszytami bardziej ja się ekscytuję . :D

filip133, fajnie, że się ruszysz i zajmiesz głowę!

high, No i mówisz szopping nieudany... :bezradny:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 24 sie 2015, 12:40
kosmostrada napisał(a):Mojej przyjaciółce 20- letni syn zrobił jatkę, czemu nie kazała mu intensywniej grac w tenisa, przecież byłby drugim Federerem...

O kurw….seriously? To może sam mógł ruszyć tyłek łaskawie i trenować a nie żeby swoje lenistwo zrzucać na matkę :?
Zaraz pójdę do mojej matki i ją zapytam czemu nie kazała mi więcej ćwiczyć gry na pianinie…przecież byłabym drugim Szpilmanem :lol:
albo czemu nie protestowała jak zrezygnowałam z gry w hokeja na trawie…przecież byłabym w reprezentacji Polski teraz :P
rence, cycki opadają :roll:

Aurora88, a u mnie nic ciekawego :P nuuda. Muszę się za magisterkę zabrać i napisać do końca ją, ale moja motywacja aktualnie wynosi 0. :P
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez filip133 24 sie 2015, 13:02
Cycki opadają? xD Może trzeba się nimi zaopiekować :P Hahahaha
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez high 24 sie 2015, 13:20
Aurora88, bardzo fajne przeżycie, fotki mam :D Może jeszcze dorzucę :)

kosmostrada, byłem tylko pooglądać póki co, może jutro pójdę jeszcze w inne miejsca ;)
"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy..."

Fluoxetinum

Spamowa wyspa

przez filip133 24 sie 2015, 13:52
Eh i już humor poleciał na pysk, nie wiadomo czemu... Szl*g by to trafił

Spamowa wyspa

przez Aurora88 24 sie 2015, 13:54
acherontia-styx, kosmostrada, ojj trzeba uważać na skrajności. Ja bym mogła podobnie zarzucić matce, że nie rozwijała we mnie zainteresowań plastycznych. Ale to idzie głębiej, bo ona w ogóle mnie zaniedbywała, nie wspierała nigdy, miała głęboko w trąbce, co robię. Może pod tą kłótnią kryje się jeszcze jakiś żal, nie wiadomo ;)

W każdym razie faktycznie to musi być trudne być rodzicem ale z drugiej strony, dzieci są w stanie wybaczyć strasznie dużo.

Spamowa wyspa

przez filip133 24 sie 2015, 15:10
Posiedziało się na podwórku z psem, z godzinę albo więcej jakoś, i trochę lepiej.. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 sie 2015, 15:13
Witajcie Kochani:********
Ja dzis u dermatologa , wlasnie wracam i jestem zalamana bo dostalam na cito do chirurga i mam termin na czwartek. Mam jakies znamie na skorze ktore sie dermatolozce bardzo nie spodobalo . Dostalam takich nerwow z e normalnie na nogach ustac nie moglam , teraz becze i musze sie uspokoic zeby moc wrocic do domu.
Ja sie tu nerwica przejmuje a tymczasem rak sobie urosl i moze zejde na jakies byle gowno ktore sie od slonca zrobilo.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 24 sie 2015, 15:17
Kto dał zgodę na te durne parawany.

Sortuj wg