Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez filip133 21 sie 2015, 21:10
kosmostrada, u mnie to trochę za mało roboty jest typu, jak ostatnio, mycie samochodów, czy coś innego na podwórku.. ;) Ale ostatnio staram się częściej wychodzić na podwórko, więcej z rodziną siedzieć. To są takie zmiany w moim życiu, do których właśnie mnie zachęciła ta była, jak jeszcze byliśmy razem. Co do porządków w książkach, to będę musiał poszukać miejsca na nowe książki, bo jak byłem z nią to kupowałem, teoretycznie "dla Nas", wspólne książki, z serii Legenda Drizzta, którą ja już czytałem, a kupiłem żeby ona przeczytała sobie... I teraz ma mi odesłać te 6 książek. A co do nowych piosenek, to dwa dni po moich urodzinach nową płytę wydaje Kabanos :D (którego też poznałem przez byłą i byliśmy na ich koncercie XD Ciągle się teraz ta była przewija...)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 sie 2015, 21:21
filip133, No przewija się... Ale wiesz o czym to też świadczy, że zagubiłeś trochę siebie w tym związku. Było My, było Ona, a gdzie Ja? Bo z doświadczenia wiem, że trzeba w związku zostawic przestrzeń dla siebie, żeby nie zadusic się i nie zadusic drugiej osoby. Nie mówiąc o tym, że jak związek się kończy, to pozostaje pustka i człowiek traci grunt pod nogami.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez filip133 21 sie 2015, 21:28
kosmostrada, ehhh.. To też problem, że inni mi mówią że ja się staram czy starałem o nią, ona się coś źle czy głupio zachowuje, coś że się nie dogadaliśmy czy zawaliliśmy... To "Ona" i "My". A ona znowu mi pisze, że ja ciągle tylko myślę o sobie, że zawsze wszyscy wokół są winni, tylko nie ja... Może ja tu coś źle przedstawiam na tym forum czy w rozmowach z innymi ludźmi. Albo tak jak mi znajoma dziś napisała i ja sam czasem mam wrażenie: ona za dużo minusów na siłę nagle wymyśla i wyolbrzymia. No nie wiem, ja za bardzo w tym pogubiony jestem, chyba za bardzo nie chcę jej stracić. Nie bardzo wierzę w to żeby inna mnie chciała ;P (może znów dramatyzuję za bardzo)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez jetodik 22 sie 2015, 00:00
cześć co robicie?

Napisane z mojego Samsung Galaxy S6
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Spamowa wyspa

przez Aurora88 22 sie 2015, 09:25
Ahoj!
Ostatni dzień na szkoleniu i jutro wracam do domu, bedzie chłopak, bedzie suszi, nie moge się doczekać!!!
To takie bezsensowne szkolić się w pracy, która prawdopodobnie porzuce...
Z zainteresowaniem czytałam o tych radach o rejestratorce medycznej, tego typu praca byłaby też super dla mnie. W przyszłym tygodniu chce sobie zrobić plan działania, idealnie byłoby zostać grafikiem ale nie wiem jak się do tego zabrać - potencjał mam duży ale nigdy tak nie pracowałam... macie pomysły na inne proste prace? komputer, praca zdalna, mało stresujacych kontaktów z ludźmi? zadnych dzieci :)

filip133, kosmostrada ma racje,szukaj pozytywow ;) tak naprawdę tylko ty możesz podjąć dobra decyzję wiec ludzie juz czują, ze doradzili Ci dosyć, teraz czas na Twój krok :) zapominasz albo dalej kopiesz, ale pamietaj ze wtedy juz nic nowego Ci nie wymyślimy :bezradny:
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 22 sie 2015, 09:35
Sos czosnkowy jest dobry.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 22 sie 2015, 09:45
Hej ;)

detektywmonk, sos czosnkowy jest znakomity :mrgreen:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez filip133 22 sie 2015, 09:46
Aurora88 , fajnie że wracasz :D pozytywnego czasu z chłopakiem życzę :)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 22 sie 2015, 10:30
Dzień dobry!!!

Aurora88, Cieszę się, że dobrej energii dostałaś! Z tego, co piszesz to praca grafika jest idealna dla Ciebie. I co najważniejsze, chyba chcesz to robic, sprawiałoby Ci to frajdę. Spróbuj!

A ja zastanawiam się, czy nie wybrac się gdzieś dalej na rowery. Pogoda sprzyja, ja mam potrzebę świeżego powietrza i zieloności. Trzeba by wyskoczyc dalej za miasto. Tylko co zrobic z psem? W domu bidulka na cały dzień nie zostawimy, a to niestety nie typ mojego poprzedniego psa, który przy rowerze biegł, a za duży żeby go do koszyka rowerowego wsadzic. Kombinujemy...

Miłego dzionka Wam życzę!!!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Aurora88 22 sie 2015, 10:40
kosmostrada, tylko nie wiem jak to zrobić! Nie mam już czasu na uczenie się, trzeba zarabiać. Rowery super pomysł, oby wam się udało wyjść, też mi się marzy taka rowerowa wycieczka :) szkoda, ze pies mało ruchliwy ;)

Spamowa wyspa

przez Aurora88 22 sie 2015, 10:42
filip133, dzięki ;)

Spamowa wyspa

przez filip133 22 sie 2015, 11:09
Aurora88, proszę :)
Co tam jeszcze powiecie? :D Ktoś bardziej gadatliwy może rozpocznie jakąś dyskusję? :)

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 22 sie 2015, 14:28
Do baleronu idealny :D

Spamowa wyspa

przez filip133 22 sie 2015, 15:14
Nudny ten dzień jakoś... Mam spore wahania nastroju dziś. Ale plus jest taki, że dziś mnie głowa nie boli, odkąd zacząłem brać rano antydepresant od psychiatry (czyli od wtorku), codziennie mnie głowa bolała :)
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Sortuj wg