Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 23 sie 2015, 21:33
Cześć Wam,

Nic sie nie odzywałem bo tworzyłem i fajnie nawet się żyło. Momentami to już nawet zapominałem o chorobie. Cały czas jestem w szpitalu, ale to jest szpital rehabilitacyjny z wolnymi wyjściami po 13. Dużo pisałem. Wydałem książkę, która jest już w księgarni internetowej http://bonito.pl/k-1146423-szynkadela.

Tutaj wrzucam swoje teksty https://www.facebook.com/paslawskiwieslaw

Ale od piątku czuje się gorzej. Męczą mnie napięcia a było już naprawdę całkiem fajnie.

Spamowa wyspa

przez tosia_j 23 sie 2015, 21:37
moze jeszcze jakies ksiazki w tobie siedza i stad te napiecia
outsider

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 23 sie 2015, 21:53
Nie to są inne sprawy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 23 sie 2015, 23:26
wieslawpas, naprawdę się cieszę, że piszesz.

Ja się zaraz kładę, nie czuję się najlepiej, mam nadzieję, że czegoś nie złapałam. Brzuch mnie bolał koszmarnie i alergię mam.
Muszę jutro zawieźć dokumenty.

Tak że :papa: bo padam na nos przed tym kompem.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez high 24 sie 2015, 09:17
Witam wszystkich! ;)
Ja już po wizycie u psychiatry, odstawił mi haloperidol... I pytał się jak z aktywnością fizyczną u mnie.... :roll:
Pogoda fajna, obecnie lezę sobie.
Co tam u Was? Gdzie się podziewacie? :D
"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy..."

Fluoxetinum

Spamowa wyspa

przez bonsai 24 sie 2015, 10:06
high, nigdy nie brałem tego leku, ale jawi mi się on jako coś strasznego. Fajnie, że lekarz Ci go odstawił! I Ty tak dałeś radę pielgrzymkować będąc na nim? Szacunek.

Z niepokojem stwierdzam, że znów mają przyjść upały. No co za durne masy powietrza uparły się w tym roku na ten piękny kraj nad Wisłą. :/
bonsai

Spamowa wyspa

przez filip133 24 sie 2015, 10:09
Ja brałem ten lek, haloperidol, na tiki nerwowe... ;)
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez bonsai 24 sie 2015, 10:10
filip133, ale to jakieś takie małe dawki pewnie, nie? Pomagał?
bonsai

Spamowa wyspa

przez filip133 24 sie 2015, 10:13
10 kropli rano i wieczorem brałem. Pomagał na moją przypadłość :) Tylko przymulał trochę, trochę gorzej się myślało i w ogóle.
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 24 sie 2015, 10:27
Witajcie ;)
bonsai, kojarzy Ci się haloperidol jako coś strasznego zapewne dlatego, że zwany jest farmakologicznym kaftanem bezpieczeństwa ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 sie 2015, 10:29
Dzień dobry!!!

Wczoraj na wieczór się zachmurzyło, to myślałam że sobie popada. A tu od rana znów piękna pogoda. Niby fajnie, ale myśląc bardziej globalnie to tragedia, nie pamiętam kiedy ostatnio padało. Jakoś jak była zmiana pogody, zeszły upały, a u mnie to było bardzo dawno temu.
Idę podlac ogródek, póki jeszcze jest cień, potem pomogę młodemu zrobic porządki związane z rozpoczęciem szkoły i idziemy po podręczniki. Na chwilę też muszę wpaśc do pracy.

A Wam jak się dzień zapowiada? Popiszcie trochę, bo coś ostatnio niemrawo na Spamowej. ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez filip133 24 sie 2015, 10:36
Mi się dzień zapowiada tak: mama jest nauczycielką w szkole na wsi w której teraz mieszkam i akurat na nią padło organizowanie rozpoczęcia roku... ;) I pójdę do niej do szkoły za około godzinę jakoś, jak zadzwoni, pomóc przenosić tam różne rzeczy i tak żeby się ruszyć.

Spamowa wyspa

przez high 24 sie 2015, 10:51
Ja brałem bardzo małe dawki Haloperidolu, także nie było problemu z pielgrzymkowaniem :)

A siedząc w poczekalni u psychiatry zauważyłem, że moje buty się rozklejają :why: Byłem zareklamować, oddali mi kasę. nie było by w tym nic strasznego, gdybym miał normalny numer stopy, teraz znów trzeba szukać jakichś normalnych butów :why: Z tego co wiem Deichmann już nie ma butów w moim rozmiarze w normalnych cenach, obecnie same Nike... Porażka. Ze spodniami tez mam problem, bo komu by się chciało produkować spodnie inne niż jeansy dla wysokich.

Przeszedłem się po sklepach pooglądać się za torbą i ubraniami i stwierdzam, że nic ciekawego nie widziałem ;/

Po południu idę kosić trawę, jutro chyba jedziemy w odwiedziny do rodziny ;)
"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy..."

Fluoxetinum

Spamowa wyspa

przez Aurora88 24 sie 2015, 10:51
Ahoj!

Wróciłam z obozu-szkolenia, teraz robię sobie urlop i odpoczywam od zobowiązań, zaraz się biorę za odpisywanie ^^ Mam do ogarnięcia wewnętrznego bachora, bo jeszcze płacze sobie w środku, dam mu jakieś kredki i czekoladę i znowu będę szczęśliwa. Moje mieszkanko działa na mnie niesamowicie, jestem tu niecałą dobę i już zaczynam czuć wracającą radość. Ale i tym bardziej dołuje, że na szkoleniu, wśród ludzi, sobie nie poradziłam... miałam 2 ataki w trakcie :(

kosmostrada, no na zachodzie taka deszczowa jesienna aura, pochmurno. Porządki z rozpoczynaniem szkoły są takie fajne, nowy początek, nowe podręczniki... Młody lubi? Do której idzie klasy? ^^

high, fajne zdjęcia z pielgrzymki :) to musi być bardzo miłe przeżycie, tak maszerować z innymi, nocować po wsiach... jak masz jeszcze jakieś focie, to dorzuć!

bonsai, filip133, acherontia-styx, co u Was? :)
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Sortuj wg