Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez filip133 20 sie 2015, 21:19
acherontia-styx, taa i teraz to wina innych i się mści na nich... ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 20 sie 2015, 21:21
filip133, Staram się Filipie, staram, żeby każdy dzień coś przyniósł przyjemnego. Ciężka praca... ;)

acherontia-styx, To na pewno nie jest fajne, tylko to nie powód, żeby otoczenie cierpiało z tego powodu. :bezradny: Chyba że przyjmujesz to na klatę jako jeden z kolorytów swojej pracy... ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 20 sie 2015, 21:27
3 dyrygentów, 1 sensei, 2 joginów, 1 aktor i 1 logopeda próbowali mnie nauczyć oddychać przeponą, dalej nic nie rozumiem :bezradny:

Znalazłam kiełbasę i sałatkę z białej kapusty :great:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 20 sie 2015, 21:30
kosmostrada, Kosmuniu, tylko uważaj Kochana, bo jak się rozpędzisz tak dzień po dniu z tym oczyszczaniem, to ani się obejrzysz i chałupa pustką będzie świecić :mrgreen: no, pomijam meble... ;)
Taaak, jeszcze jutro i weekend! Zapowiada się ładna pogoda do końca miesiąca, a za tydzień powrót upałów, ale tylko na płd.-zach. i płd.... odetchnęłam!
Mam zaplanowane umycie 2 okien jak dam radę i będę miała wenę.

Spamowa wyspa

przez filip133 20 sie 2015, 21:31
kosmostrada, też się staram, więc wiem jaka to ciężka praca.. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 20 sie 2015, 21:45
mirunia, to dobrze, że jestem na pd. zdążę jeszcze przed wrześniem łuski wygrzać.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez filip133 20 sie 2015, 22:15
Nie lubię się opalać i jak są takie upały... ;P
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 20 sie 2015, 23:42
kosmostrada, przyzwyczaiłam się, bo ona ma swoje wejścia nawet jak jest zdrowa. Po prostu nauczyłam się nie reagować, niech se pogada, wyżali się itp. itd. i jej po 15 minutach przechodzi :P dopóki ktoś/coś jej na nowo nie zirytuje ;) ale fakt faktem, że czasami trzeba tam mieć anielską cierpliwość :angel:
zresztą ja od dawna zastanawiam się chwilami czy to okulistyka, czy psychiatria :P
a dzisiaj momentami miałam tego idealne przykłady: rozmowa pacjenta z lekarką nt. moich dłoni rzekomo idealnych do grania na skrzypcach, ewentualnie pianinie, druga pani doktor wyskakująca do mnie z tekstem 'to z nudów wysoki sądzie' (o robienie kawy chodziło) i wiele, wiele innych ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez tosia_j 21 sie 2015, 09:08
Na co bedziemy narzekac gdy upaly sie skonczyly?
outsider

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 sie 2015, 09:24
Witajcie :********
Ja dzis na noc zapodalam tabletke chlora na spanie i przespalam 9 godzin .Przynajmniej nie nakrecalam sie zadnymi problemami.
Upaly wlasnie maja byc u mnie w malopolsce od przyszlego tygodnia :why: :why: a juz sie tak cieszylam z tego Skandynawskiego powietrza.

mirunia Mam nadzieje ze mi zdąży zrobic tego zeba bo przeciez bede miala dodatkowy stres jeslli nie .

Generalnie dumam jak ja bede dojezdzala do Huty na te spotkania aktywizacyjne jak ja autobusem to moge jezdzic na trasy niedalekie , a samochodem sie nie bedzie oplacalo bo na paliwo nie wyrobie , karte miejska dostaje od Mops wiec przynajmniej to mam za free.
:bezradny: :bezradny: :bezradny: Tyle niepokoju we mnie ...Martwie sie tez jak finansowo dam rade skoro kasa mniejsza , nic innego nie zostaje tylko szukac ( tyle ze szukam calyc zas) pracy innej , blizej i z umowa , bo taka ma m miec zeby mnie wypisali z programu.Niechze sie mi poszczesci :uklon: :uklon: :uklon:

W tym momencie mam tak ---- lęki zwiazane z poznawaniem i wejsciem w dwie nowe grupy --- w UM i na tych zajeciach w UP , dojazdy i mniejsze pieniadze. Z tym ze te trzy pierwsze mnie napedzac beda jak juz sie zacznie , atakami paniki.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez bonsai 21 sie 2015, 09:36
Coś dla Minionki. :> Tfu, cyklopki, miało być!

Obrazek
bonsai

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 sie 2015, 11:32
Dzień dobry!!!

Czekam na wizytę mojej mamy, wybieramy się na Literacki Sopot pooglądac książki. Wczoraj zapomniałam odebrac moje zamówienie z empiku, to też to zrobię. Po rozmowie z T. i z moją przyjaciółką staram się nie wpadac w panikę, gdy nie mam zaplanowanego całego dnia i cały czas próbuję po prostu byc i odpuszczac. Jest to arcytrudne. :bezradny:

mirunia, A wiesz, że myślałam nawet o pozbyciu się kilku mebli? :D No Kochana 15- ta za rogiem, zaraz odsapniesz. Ale widzę, że już pracuś Ci się włączył i coś o myciu okien przebąkujesz... :D

tosia_j, Ja zawsze mam w repertuarze narzekanie na siebie, więc zmiany pogody mi niestraszne... ;)

platek rozy, Trochę wyzwań masz Kochana... Ale ja wierzę w Twój power!

Miłego dnia!!!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez filip133 21 sie 2015, 12:08
Hejo :D

Ta moja była zaproponowała żebyśmy się w przyszłym tygodniu spotkali w Krakowie, bo powinniśmy się spotkać i porozmawiać... :) I musi mi oddać książki i pendrivy... No ale po tym antydepresancie to mnie bardzo często głowa nawala, na początku przyjmowania leku, więc się raczej spotkamy jak mi przestanie tak ból głowy dokuczać... ;) Ale mama jest źle nastawiona żebym tam jechał i się spotykał z nią :P Ah trudne to wszystko. Jakbym był zdrowy byłoby prościej ze wszystkim.
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez Aurora88 21 sie 2015, 13:56
platek rozy, też się trochę o Ciebie martwię :( mam nadzieje ze coś fajnego znajdziesz!

kosmostrada, brawoza walkę ze schematami! ;) tosia_j, będziemy narzekać na życie ;)

u mnie nasiliły się lęki i przyznalam się organizatorce szkolenia, ze mam zaburzenia i ze nie dam rady pracować przez ostatnie dwa dni. Wysłuchała mnie i zapytała, jak moze mi pomoc. Mega mi ulżyło. Przyjaciolka się cieszy, bo zerwalam ze schematem (im gorzej tym bardziej zgrywam bohaterkę) i otwarcie poprosiłam o pomoc. Wielki krok... Ale ja oczywiście jestem niezadowolona, ze się zaslonilam problemami, eh, taka nieidealna teraz jestem ;) jak ja to przeżyje? :P
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Sortuj wg