Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 sie 2015, 22:31
kosmostrada, chwyci, bo poprzednią farbę miałam podobną, a odrost jest nieduży. Pan stylista się wkurzy, ale nie będę u niego siedzieć na farbie cały dzień, bo mam co robić, niech mi tylko przody wyskubie, może jakiś byt grzywkopodobny 8)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 sie 2015, 22:37
cyklopka, Jak zazdraszczam wszystkim, którym chwyta i jeszcze wychodzi taki kolor jak na obrazku! Ja dziś wzięłam w desperacji farbę Syoss, chyba jedyna której nie próbowałam. Czekam, może siostra do mnie podskoczy to mi farbnie.

filip133, To trzymam kciuki za komisję, napisz jutro jak poszło.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 sie 2015, 22:41
Ze mną jest tak, że mam ciemny blond, ale łatwo się odbarwia i jest złudzenie, że zawsze tak miało być. Tylko muszę nie używać farb ciemniejszych, droga musi być w jednym kierunku.

Swego czasu chodziłam na różne warsztaty wokalno-terapeutyczno-performerskie i jedna dziewczyna powiedziała, że jeden koleś to jest dziwny, bo podszedł do niej i mówi "twoim naturalnym kolorem włosów jest turkusowy"...
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez filip133 18 sie 2015, 22:43
kosmostrada, Dziękuję :) Napiszę. Stresuję się trochę, tak rano, dziś kiepsko się czuję przez nowe leki i nie wiem jak jutro będzie, jeszcze psycholog o 20 jutro... ;) Myśli męczące o byłej, heh... Nie mogą wylecieć z głowy jeszcze.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 sie 2015, 22:48
cyklopka, znaczy wizjoner? ;) Chyba bym się zhajowała, gdyby mi facet tak powiedział... :105:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez filip133 18 sie 2015, 22:49
Za ciężkie tematy dla mnie, o farbowaniu xD Ja lubię naturalne włosy, brązowe/kasztanowe i podobne kolory... :)
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 sie 2015, 22:51
kosmostrada, ale troszkę straszno też.

filip133, trudno, jestem największą farbowaną blondyną w mieście :P
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 sie 2015, 22:54
filip133, No na komisji to nawet dobrze, że będziesz się źle czuł, nie masz tam byc świeży rześki... ;) Dlatego trzymam kciuki, bo wiem, jak ciężko jest miec stresujące wydarzenie z rana. Jutrzejszy dzień jest po prostu z kategorii do przetrwania. Dasz radę!
Do psychologa idziesz na konsultację , czy masz terapię?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez filip133 18 sie 2015, 22:58
cyklopka, ale tak ogólnie mówiąc: miłość nie wybiera, jeśli bym poznał super kobietę, która jest blondynką, a chcemy być razem, to wygląd się dla mnie nie liczy :D Tylko ogólnie mogę stwierdzić, że podobają mi się bardziej kobiety o takich włosach, czy kobiety z brązowymi oczami... :) Ale wygląd jest dla mnie mało ważny.

kosmostrada, raz już na takiej komisji byłem :) A co do psychologa, to w zeszłą środę byłem pierwszy raz i opowiadałem "swoją historię". W sumie nie wiem czy to drugie spotkanie to konsultacja czy już terapia. Terapia chyba jeszcze nie... Muszę dodać psychologowi do tych informacji o mnie, że psychiatra mi stwierdził w poniedziałek chorobę afektywną dwubiegunową...

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 sie 2015, 23:00
filip133, już mi jeden powiedział, że lubi brunetki i teraz ma brunetkę (oczywiście farbowaną). Natomiast jak się ze mną kiedyś umówi szczupły brunet, to mu nie powiem, że lubię grubych blondynów :mhm:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 sie 2015, 23:00
cyklopka, Wiesz, dopóki nie mówiłby tego złowrogo i z dziwnym błyskiem w oku, zainteresowałby mnie... 8) No ale ja obracałam się w kręgach szalonych artystów i niewiele mnie dziwi.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 sie 2015, 23:05
kosmostrada, no ja też troszkę, ale nie tylko. W sumie w każdym kręgu moich zainteresowań jest trochę inny typ ludzi.

No i się skończyło piwo, czeskie wynalazki strasznie lekko wchodzą. To już mi tylko woda z sokiem została.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez filip133 18 sie 2015, 23:09
cyklopka, z miłością to bywa różnie.... Ja mam prawie 27 lat, za mniej niż miesiąc i niedawno rozpadł się mój dopiero pierwszy związek (mam nadzieję że teraz nikt sobie tu na forum nie pomyśli że ja ciągle o tym gadam... xD)... Akurat tą dziewczynę poznałem przez internet, przez podobny profil muzyczny na lastfm i Ona akurat ma brązowe włosy i oczy :P Ale ja to chyba już mam tak niskawą samoocenę i zawiewa ode mnie trochę desperacją, ze względu na braki doświadczeń z kobietami i że żadne się mną nie interesują, więc być może tym bardziej bym nie zważał tam na kolor oczu czy włosów... xD haha to zbyt skomplikowane i zamotane wszystko :) Albo też ja zbyt demonizuję.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 sie 2015, 23:13
filip133 napisał(a):podobny profil muzyczny na lastfm

Stary, to grubo :shock:

Mój ostatni związek był z kimś, kto miał podobny profil na last.fm, ale się okazał brudasem i złodziejem. Co oczywiście nie musi być regułą. :P

Możesz mi podesłać linka do swojego profilku, bo akurat siedzę i się lampię na listę moich najczęściej słuchanych piosenek i sama się im dziwię ;) No i jak bardzo spierniczyli stronę, od dzisiaj nowa skórka :? :? :?
I Miss Forum

Sortuj wg