Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 17 sie 2015, 21:23
cyklopka, ja na farbowaniu (ombre, ale musiałam farbować całość, od góry i dół)spędziłam prawie 3h ;) także przy dekoloryzacji wcale się nie dziwię, że tyle zeszło ;) fakt faktem ja mam dłuższe włosy od Ciebie, ale i tak ;) same odrosty zajęły dzisiaj ponad godzinę ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez JERZY62 18 sie 2015, 08:10
Hej :papa:

Dzisiaj jestem pierwszy na spamowej.

Najlepszego dnia wszystkim.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 sie 2015, 08:18
Hey :********
U mnie od rana nerwy przed terapia , bo niestety miesieczna przerwa jest za dluga. Od rana na kiblu siedze.
W nocy mialam przejscia ze studentami ktorzy wynajmuja mieszkanie pod moimi sasiadami , robili impreze na balkonie i zwrocilam im uwage , pozniej uwage zwrocila sasiadka to wrzucili jej na balkon petarde :shock: , huk byl taki ze myslalam ze na zawal zejde.Skonczylo sie wezwaniem policji i wlepiili im kolegium oraz ma isc do wlasciciela zawiadomienie.

kosmostrada tak nie dawalam anchois bo tez nie przepadam. :********* jak Ty sie czujesz przed terapia?

JERZY62, witaj Jerzyku :******** jak sie masz?

Ja lece sie umyc .

Do pozniej !
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez hania33 18 sie 2015, 09:22
Witam Was kochani , milego dzionka ...U mnie po staremu , raz lepiej raz gorzej , ale da sie przezyc...
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Spamowa wyspa

przez Aurora88 18 sie 2015, 10:32
Siedzę na obozie-szkoleniu, praca intensywna z dziećmi. Niestety pogłębia lęki. Znowu myślę sobie, ze powinnam z tego zrezygnować i zmienić życie...

Stwierdziłam ze nawet jeśli mnie nie stać na żadna podróż, to robię sobie urlop w przyszłym tygodniu. Będę siedzieć w domu czytać książki i myśleć o tym czego naprawdę pragnę.

Pisze z telefonu, nie kompa, więc nie moge Was poczytać :( moze później sprobuje.
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 sie 2015, 11:09
Dzień dobry Kochani!

Monsz dziś potrzebował samochodu, więc podrzucił mnie na terapię, a wróciłam autobusem! Nie pamiętam, kiedy ostatni raz jechałam komunikacją miejską... Ale było ok, jedyne co, kierowca był jakiś szalony i musiałam się kurczowo trzymac, żeby nie spaśc z siedzienia. :shock:
W związku z tym na ryneczku zakupy drobne - sałata, ogórasy, maliny, wiejskie jajeczka.
Schyłek lata nadchodzi, dziś po raz pierwszy rano było zimno, żałowałam jak wyszłam z psem, że nie ubrałam swetra.

JERZY62, Hej ranny ptaszku! ;)

platek rozy, Hej Kochana!***** Ja dziś już lepiej przed terapią, chociaż brzuch mnie bolał, łyknęłam rumianek, a kawkę dopiero teraz.
Ale miałaś znów przeboje w nocy. :hide:
I jak na terapii, wróciłaś w lepszym nastroju?

hania33, Heloł! To dobrze, że jakoś idzie u Ciebie!

Aurora88, Hej! Bardzo dobry pomysł z takim urlopem. Ja też nigdzie nie wyjechałam, staram się codziennie zając sobą, zadbac i uważam, że wypoczywam.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez filip133 18 sie 2015, 12:31
Cześć ;)
Ja tu pierwszy raz, jeszcze nie wiem do końca jak tu się odbywają rozmowy, może się przyzwyczaję... ;D Mógłbym poprzeglądać poprzednie strony i popatrzeć jak tu się odbywa, ale heh jakiś przymulony jestem i ciężko mi się myśli - nie wiem czemu, może jakieś zmiany pogody i ciśnienia, może przez nowe leki, nowy przeciwdepresant, albo przypadkiem akurat taki dzień... Jak się lepiej poczuję to łatwiej będzie się tutaj prawidłowo przyzwyczaić... :) Zajrzałem tu, bo zacząłem więcej grzebać po forum, poza dziełem "depresja" czy "kroki do wolności", a widzę że tu są chyba takie swobodniejsze rozmowy, nie tylko o tych psychicznych problemach... Tata maluje kuchnię, mama dom odkurza, brat siedzi przy swoim laptopie, to tak grzebię tu i patrzę gdzie by można coś spróbować porozmawiać, próbuję się rozbudzić i rozruszać mózg przy muzyce i internecie.... ;)
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 18 sie 2015, 13:22
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 18 sie 2015, 13:23
platek rozy napisał(a):detektywmonk, jest troche ksazek minus 25 %.

kosmostrada, cyklopka, ja wlasnie tez lubie zeszyty i cienkopisy :mhm: , jak robilam drugi kierunek studiow a bylo to nie tak dawno wiec bylam juz po 30 to tez sobie nakupilam do roznych przedmiotow piekne zeszyty kolorowe :mrgreen: i cienkopisy tez zebym miala kolorowe notratki bo tak mi lepiej sie uczyc 8) :D

mirunia, ja sie bojam jak nie wiem :hide: i jutra a wrzesnia to az wole o nim nie myslec bo bede wpadala w panike .

Co porabiacie?
ja tworze salatke nicejska.
I chyba pojde do sasiadki na chwile bo mnie zapraszala.
Obrazek

Purpurowy,Platek Rozy dobre wiadomości przynosicie.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 sie 2015, 14:06
filip133, Witaj na Spamowej!

Ludzie z rozpędu chodzą w krótkich gaciach, a niestety wietrzysko zimne. N spacerze odwrotny manewr musiłam zastosowac, jak ostanio chodziłam po cieniu, to dziś starałam się włazic na słońce.
Idę po farbę do włosów. Nie lubię sama farbowac... :bezradny:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez bonsai 18 sie 2015, 14:08
Siedzę i myślę, co to jest to ombre. I głowa mnie boli, pewnie przez ten wiatr przebrzydły. Czemuż poczciwemu człowiekowi zawsze wiatr w oczy wiać musi, niech odpowie ktoś szlachetny. :roll:
bonsai

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 18 sie 2015, 14:25
bonsai,
Obrazek

proszę, o to ombre ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez bonsai 18 sie 2015, 14:31
acherontia-styx, hmm, znaczy się trzeba mieć taką falę na głowie, jak ta pani po prawej? Wtedy możemy mówić o sobie ombre? Życie to nieustanne pasmo zagadek. :roll:
bonsai

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 sie 2015, 15:00
Aurora88, Hey :********* to zycze zebys chociaz troszke przez ten urlop odpoczela , zajela sie tym co lubisz i nabrala sil :great:

kosmostrada, U mnie dzis tez chlodniej ale jak wracalamz terapii to wyszlo slonko i wrecz mi sie w tym sloncu zrobilo goraco.
Bravo za jazde autobusem :brawo: :brawo: :brawo:

A ja na terapii ustalilam co we mnie wywoluje przerazenie w pojsciu na ten staz i najblizsze sesje beda poswiecone tym lękom . Bedziemy nad nimi pracowac i je starac sie oswoic i nauczyc mnie radzic sobie z nimi.

Jakas zdolowana jestem .

Wychodzilam rano z domu to wielki wor ze smieciami stal na klatce pod drzwiami studentow. Wracalam teraz i wor nadal stoi w dodatku strasznie smierdzi.
Zapukalam do nich i powoedzialam zeby go wyniesli do smietnika bo az cofa jak sie na klatke wchodzi to mi powiedzieli ze jestem glupia pizda, zadzwonilam do wlasciciela i umowilam sie z nim na rozmowe o tym komu on wynajal mieszkanie. mam jakiegos pecha do sasiadow :shock: :shock: :why:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg