Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 16 sie 2015, 21:28
bonsai, taaa, ale nie planuje już za długo w tym miejscu zabaw i swawoli się udzielać ;) za bardzo drażni mnie to forum od jakiegoś czasu (piszę ogólnie, żeby ktoś tego osobiście przypadkiem nie odebrał), także pewnie moja aktywność tutaj niedługo dobiegnie końca ;)

kosmostrada, to aktywną niedzielę miałaś :D a co do jazdy na hamulcu to nie ma tego złego - przynajmniej trening siłowy nóg masz odbębniony ;)
ja cały dzień zamulałam w domu, to wieczorem się zebrałam i poszłam pobiegać :yeah: 5 kilometrów pykło - ciekawe tylko czy znowu będę łazić połamana tak jak po środowym biegu :P
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 16 sie 2015, 22:09
Ja dzisiaj byłam w TVN-ie, kazali mi grać kobietę w ciąży, dali mi taką poduszkę na szelkach, w sumie wyglądała jak plecaczek.
Ale głupio się czułam, nie za fajnie, raczej.
Statystowałam tylko w połowie scen, resztę dnia zdjęciowego przesiedziałam w kącie z książką, bo nie lubię się uspołeczniać w gronie statystów, bo to są ludzie, co tak dogadują, bo nie mają nic do powiedzenia.

Przeczytałam 140 stron, został mi jeszcze miliart do końca. Dobra książka, prawdziwy wariat z tego Van Gogha :mhm:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 sie 2015, 08:25
Witajcie Kochani:********
U mnie od 5 godziny burza i pada. Na dworze 18 stopni, odetchne od upalow.
Ranek jak zwykle mam kiepski. Pije meliske i jem sniadanko a pozniej do Madzi.

kosmostradamozesz sprobowac wystawic na allegro jesli ciuszki fajne to sie moga sprzedac . Ja kolczyki wystawilam ze dwa razy to zeszly dwie pary :bezradny: wiecej mi schodzi przez fb .Ale ciuszki to moze inaczej.

Milego dnia dla Wszystkich!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 sie 2015, 09:04
...
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 sie 2015, 10:31
Dzień dobry!!!

Kolejny letni dzionek się zapowiada. Będę dziś musiała ogródek podlac, bo sucho jak diabli.
Idę zaraz na trochę do pracy. Będę się solidaryzowac z Mirunią, która już dziś w robocie się uwija. :smile:
Potem podejdę do sklepu charytatywnego, dowiedziec się, co przyjmują. Może z pożytkiem uda mi się coś tam pooddawac w ramach oczyszczania swojej przestrzeni.

Miłego dnia Wszystkim!!!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 17 sie 2015, 10:32
Cześć.

Spamowa wyspa

przez bonsai 17 sie 2015, 11:12
platek rozy, zastanawiam się, czy nie przyjąć Twojego kobiecego punktu widzenia. :>

:papa:
bonsai

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 sie 2015, 12:07
Wróciłam z terapii, trochę tylko zmokłam.

Wyjęłam tablet do rysowania, chciałam zilustrować bardzo stary żart. Dawno nie rysowałam na komputerze.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 17 sie 2015, 15:14
Witam poniedziałkowo ;)
w końcu trochę chłodniej, bo już nawet mnie te upały zaczęły męczyć ;)
w końcu wyglądam jak człowiek, bo dotarłam do fryzjera z 3 miesięcznym odrostem :hide:
fryzjerka aż zwątpiła czy kolor, który jej podałam rzeczywiście był poprzednio nakładany bo nie wyglądał już na ten :hide:
przy okazji zahaczyłam o biblioteke oddać książkę i capnęłam 2 z półki.
Odremontowali bibliotekę i jest ładnie, ale bibliotekarki nadal tak wredne jak były :bezradny:

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 sie 2015, 15:33
Wrocilam do domu , pada u nas i pomykamdzis w kaloszkach .
Jutro ide na terapie ---- 1 raz po miesiecznej przerwie. nie wiem czy sie ciesze , w sumie mam jakies mieszane uczucia.

bonsai, punkt widzenia calkiem niezly i ze tak powiem uniwersalny ;) stosuj spokojnie :D !

acherontia-styx, co wzielas fajnego z biblioteki?

Tez sie wybieram mam do oddania 4 ksiazki i jedna do odebrania zamowiona.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 sie 2015, 15:36
Obrazek Kaloszki :D a do nich mam fioletowy parasol :D

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 sie 2015, 15:41
Kupilam pare deka kurek i jutro zrobie sosik :105: taka mam ochote na te grzyby.
AAA i jeszcze w Biedrze wzielam trzy zeszyty w wesolych okladkach :D na moje notatki. Zeszyty teraz sa w fajnej cenie .

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 sie 2015, 15:48
bonsai, Ja nie wiem, czy już nie za późno na takie rozkminy, Ty już możesz miec kobiecy punkt widzenia... ;)

cyklopka, Ja w ramach terapii artystycznej będę robic kolaż, już mam gazety przygotowane... Taki - co mnie kręci, co mi chodzi po głowie.
Przegadałaś na terapii to co chciałaś?

acherontia-styx, Znaczy pięknośc Twoja znów dziś bije po oczach! ;) Ja muszę też już farbnąc włosy, ale chyba sama, bo fryzjerski budżet w tym miesiącu przejmuje pies... :bezradny:

Byłam w tym sklepie charytatywnym, w zasadzie przyjmują wszystko. W razie co, mam gdzie zanieśc efekt mojej walki z przedmiotami. Zamówiłam wczoraj książkę "Magia sprzątania". 8)
Pies mnie zaciągnął do swojego ulubionego sklepu ( szłam przezornie drugą stroną ulicy, ale nie udało się, zaparł się , usiadł i był w tym tak słodki, że uległam :D ), wybrał sobie zabawkę - piszczącą kaczuszkę do mordowania :mrgreen:.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 17 sie 2015, 16:13
platek rozy, wzięłam 'Ostre przedmioty.' Gillian Flynn i 'Biegaczkę.' Carrie Snyder ;)
a kaloszki też planuję zakupić sobie na jesień, bo dość już mam przemakających butów :evil:

kosmostrada, czy piękność to nie wiem, ale na pewno nie bije po oczach odrost kilometrowy :P a masz rację, portfel to rujnuje, wyszłam lżejsza o 120zł :hide: do końca miesiąca chleb i woda :P
Co do książki, też planuję ją przeczytać ;) tylko boję się, ze będą powtarzać się treści ze Sztuki minimalizmu., Minimalizmu po polsku. i Slow fashion. także jak spotkam w bibliotece czy gdzieś to pewnie przeczytam, ale kupować nie planuje ;)
to pies ma frajdę i widać wie jak Cię naciągnąć ;)

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Sortuj wg