Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez bonsai 16 sie 2015, 17:11
platek rozy, ja wiem, że Ty nie tyjesz. Tzn. Ty jesz, ja tylko patrzę, ale nie mogę ciągle spoglądać na cudowności kulinarne, bo jak się zdenerwuję i wejdę do kuchni, to przez tydzień mnie nie zobaczysz. :>

Fajnie w tej galerii! Ja mam wrażenie, że tutaj już nigdy nie będzie padać, oszaleć można z tej suchoty.
bonsai

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 sie 2015, 17:16
bonsai, nie padaslo u Ciebie? u mne 1 raz od nie wiem kiedy , wiec sie cieszylam. A dzis w ogole za 1 zl kupilam ksiazke "Zegnaj laleczko" Chandlera , bede sie wczytywala w klasyke noir kryminalu:D A pichcic mozesz byle zdrowo:P
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez bonsai 16 sie 2015, 17:22
Właśnie, jak nie pada, to nie pada, ale jak już pieprznie z tego nieba, to porządnie. Wyobrażam sobie, że stoję w takiej galerii, wcinając lekkostrawnego hot-doga, a tu nagle powódź zmierza. Nie wiadomo, czy ratować siebie, czy parówkę. Życie składa się z ciągłych dylematów. :roll:

Czytaj zatem, ja ledwo dziś na oczęta patrzę, ale staram się trzymać twardo, żeby nie zasnąć. Wszak do nocy już blisko. :comone:
bonsai

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 sie 2015, 17:25
bonsai, a ludzie to uciekali , parking caly zalalo , zamkneli drzwi i wjazdy do galerii i prawie panika . Mowie Ci ja dobrze ze mialam japonki i kiecke krotka i do samochodu doszlam brodzac w wodzie . Pozniej juzwjazdy otwarli ale woda sie wlewala a na ulicach nie lepiej ---rzeki .
A w sumie parowka wazna rzecz! No bo jak to tak mezczyzna bez parowki? :roll: :roll: :lol:
Ostatnio edytowano 16 sie 2015, 17:27 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 16 sie 2015, 17:26
Oj tam, bonsai, 3 lata temu jak jeszcze pracowałam w kinie i byłam akurat w pracy i była burza to się galeria, w której się to kino znajdowało zaczęła walić 8) dach se spadł 8) fajnie było 8)

Obrazek
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 sie 2015, 17:40
acherontia-styx, :zonk: :zonk:

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 16 sie 2015, 17:46
platek rozy, jest, galerie otworzyli z powrotem po tygodniu, a kino jakoś po 2 miesiącach ;)
najlepsza była akcja z ewakuacją, pamiętam Madagaskar leciał akurat i full ludzi w kinie. Zarządzono ewakuację, wchodzimy na sale kinową, otwieramy wyjście ewakuacyjne i mówimy ludziom, że mają opuścić sale ponieważ budynek grozi zawaleniem, a ludzie, że nie wyjdą bo pada :lol:
no lałam z nich :mrgreen:

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 sie 2015, 17:47
acherontia-styx, to lepiej zeby na glowe sufit spadl :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 16 sie 2015, 17:49
platek rozy, no ba. Dach się ogólnie zawalił nad sklepem obuwniczym, ale kino tez ucierpiało bo były zaraz obok siebie. Jeszcze straż pożarna ani nikt nie zdążył przyjechać a ludzie już pytali o zwrot pieniędzy za bilety :lol: ale pamiętam te buty płynące razem z wodą wokół galerii i ludzi, którzy je łapali :lol: oj, CCC miało duuuuże straty :mrgreen:

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 sie 2015, 17:53
acherontia-styx, chyba nie przyszloby mi do glowy lapac buty :D ja dzis sie martwilam ze sufit spadnie bo przeciekal w paru miejscach . W dodatku to sufit szklany :hide:

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 16 sie 2015, 17:57
platek rozy, eee, spokojnie, takie rzeczy nie walą się w ciągu sekundy ;) wtedy zdążyli ewakuować całą galerię, dopiero się zawaliła ;) także nikt nie ucierpiał ;)
ooo, właśnie się dowiedziałam, że burza zerwała dach szkoły w Manieczkach 8) to dzieciaki mają prezent na końcówkę wakacji 8)

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez bonsai 16 sie 2015, 18:01
acherontia-styx, ech, mrożące krew w żyłach opowieści nam tutaj serwujesz! Zobacz jednak, ilu zagrożeń udało Ci się w życiu uniknąć, ilu niebezpiecznych sytuacji... A wszystko to po to, byś mogła trafić tutaj, do miejsca wspólnych zabaw i swawoli. :angel:
bonsai

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 sie 2015, 19:59
mirunia, No trochę szkoda, że nie zrealizowałaś planów na urlop, ale będziesz miała całą gamę pomysłów na weekendy... :smile: Padłabyś w pracy w te upały, już z dwojga złego chyba lepiej było w domku zalegac.

platek rozy, Deserek zrobię koniecznie, zwłaszcza, że śliwki akurat są. Wygląda mega smakowicie! Ja spróbuję z innymi płatkami, bo u mnie gryczanych nie lubią.
Ale miałaś dziś adrenalinkową atrakcję! No ale najważniejsze, że masz chłodniej i wreszcie możesz wziąc głęboki oddech.
A co do ciuchów, nie wiem, co zrobię, myślałam o wystawieniu na allegro, ale nie wiem, czy się zmobilizuję - zrobic ładne zdjęcia, takie stylizacyjne, obrobic, opisac, wystawic - no robota na pełen etat, a czy warto? :bezradny:

acherontia-styx, Z tym łapaniem butów niezłe, Polak to jednak sprytna bestia... :P

Korzystając z przyjaznej temperatury, załadowaliśmy rowery i pojechaliśmy do lasu. Aż się spociłam, myślę, kurcze kondycja już nie ta. Po powrocie monsz wyładowuje rowery i przychodzi do mnie i mówi - pełen szacun, cały czas jeździsz na hamulcu! :hide: :lol: No nic rower idzie do serwisu.
Byliśmy blisko ikei to przy okazji skoczyliśmy kupic żurawinę, wypiliśmy kawę ikeowską, pośmiałam się, że monsz ma zaliczone rozpieszczające wzięcie mnie na kawę i ciastko w niedzielę. Pełen wypas. ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 16 sie 2015, 20:55
cholera niedobra ta wołowina bavette z sokołowa twarda i smakuje jak jeleń.zakup nieudany
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg