Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez filip133 18 sie 2015, 22:43
kosmostrada, Dziękuję :) Napiszę. Stresuję się trochę, tak rano, dziś kiepsko się czuję przez nowe leki i nie wiem jak jutro będzie, jeszcze psycholog o 20 jutro... ;) Myśli męczące o byłej, heh... Nie mogą wylecieć z głowy jeszcze.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 sie 2015, 22:48
cyklopka, znaczy wizjoner? ;) Chyba bym się zhajowała, gdyby mi facet tak powiedział... :105:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez filip133 18 sie 2015, 22:49
Za ciężkie tematy dla mnie, o farbowaniu xD Ja lubię naturalne włosy, brązowe/kasztanowe i podobne kolory... :)
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 sie 2015, 22:51
kosmostrada, ale troszkę straszno też.

filip133, trudno, jestem największą farbowaną blondyną w mieście :P
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 sie 2015, 22:54
filip133, No na komisji to nawet dobrze, że będziesz się źle czuł, nie masz tam byc świeży rześki... ;) Dlatego trzymam kciuki, bo wiem, jak ciężko jest miec stresujące wydarzenie z rana. Jutrzejszy dzień jest po prostu z kategorii do przetrwania. Dasz radę!
Do psychologa idziesz na konsultację , czy masz terapię?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez filip133 18 sie 2015, 22:58
cyklopka, ale tak ogólnie mówiąc: miłość nie wybiera, jeśli bym poznał super kobietę, która jest blondynką, a chcemy być razem, to wygląd się dla mnie nie liczy :D Tylko ogólnie mogę stwierdzić, że podobają mi się bardziej kobiety o takich włosach, czy kobiety z brązowymi oczami... :) Ale wygląd jest dla mnie mało ważny.

kosmostrada, raz już na takiej komisji byłem :) A co do psychologa, to w zeszłą środę byłem pierwszy raz i opowiadałem "swoją historię". W sumie nie wiem czy to drugie spotkanie to konsultacja czy już terapia. Terapia chyba jeszcze nie... Muszę dodać psychologowi do tych informacji o mnie, że psychiatra mi stwierdził w poniedziałek chorobę afektywną dwubiegunową...

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 sie 2015, 23:00
filip133, już mi jeden powiedział, że lubi brunetki i teraz ma brunetkę (oczywiście farbowaną). Natomiast jak się ze mną kiedyś umówi szczupły brunet, to mu nie powiem, że lubię grubych blondynów :mhm:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 sie 2015, 23:00
cyklopka, Wiesz, dopóki nie mówiłby tego złowrogo i z dziwnym błyskiem w oku, zainteresowałby mnie... 8) No ale ja obracałam się w kręgach szalonych artystów i niewiele mnie dziwi.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 sie 2015, 23:05
kosmostrada, no ja też troszkę, ale nie tylko. W sumie w każdym kręgu moich zainteresowań jest trochę inny typ ludzi.

No i się skończyło piwo, czeskie wynalazki strasznie lekko wchodzą. To już mi tylko woda z sokiem została.

Spamowa wyspa

przez filip133 18 sie 2015, 23:09
cyklopka, z miłością to bywa różnie.... Ja mam prawie 27 lat, za mniej niż miesiąc i niedawno rozpadł się mój dopiero pierwszy związek (mam nadzieję że teraz nikt sobie tu na forum nie pomyśli że ja ciągle o tym gadam... xD)... Akurat tą dziewczynę poznałem przez internet, przez podobny profil muzyczny na lastfm i Ona akurat ma brązowe włosy i oczy :P Ale ja to chyba już mam tak niskawą samoocenę i zawiewa ode mnie trochę desperacją, ze względu na braki doświadczeń z kobietami i że żadne się mną nie interesują, więc być może tym bardziej bym nie zważał tam na kolor oczu czy włosów... xD haha to zbyt skomplikowane i zamotane wszystko :) Albo też ja zbyt demonizuję.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 sie 2015, 23:13
filip133 napisał(a):podobny profil muzyczny na lastfm

Stary, to grubo :shock:

Mój ostatni związek był z kimś, kto miał podobny profil na last.fm, ale się okazał brudasem i złodziejem. Co oczywiście nie musi być regułą. :P

Możesz mi podesłać linka do swojego profilku, bo akurat siedzę i się lampię na listę moich najczęściej słuchanych piosenek i sama się im dziwię ;) No i jak bardzo spierniczyli stronę, od dzisiaj nowa skórka :? :? :?

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 18 sie 2015, 23:14
filip133, cyklopka, zarzućcie profilami na last.fm, bo też mam to Was zaproszę ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 sie 2015, 23:15
filip133, I jak się czujesz z nową "etykietką" od psychiatry? Chyba, że nie chcesz o tym gadac.

cyklopka, No ja też mam "zwykłych" znajomych, ale przykładowo nikt z nich nigdy za mną nie chodził twierdząc, że jestem czarownicą, o czym świadczy kolor moich oczu... :shock:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez filip133 18 sie 2015, 23:18
Wysłałem :) Kiedyś tak mnie naszło, impulsywnie trochę, żeby wejść w zakładkę "sąsiedzi" i napisać komentarze jakimś dziewczynom, które nie mieszkają jakoś daleko, a które mają fajny, podobny profil... ;) I tak jakoś wyszło z tą jedną... Z niektórymi innymi jakieś tam krótkie znajomości wyszły na wiadomości priv tylko, a z tą coś więcej... Ale już się rozsypało.
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Sortuj wg