Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 15 sie 2015, 22:34
No dalej się nie mogę nadziwić, że kolega, który się obraził o to, że wolałam z nim iść na wycieczkę niż na randkę, znalazł sobie nowe koleżanki do jeżdżenia na wycieczki. Nigdy wcześniej nie spędzał czasu z koleżankami. Przynajmniej jednemu fochy wyszły na zdrowie. A ja mam spokój.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 16 sie 2015, 10:05
Wikingowie nie nosili rogów na hełmach !!!!!!!!!!!!!!!

Spamowa wyspa

przez JERZY62 16 sie 2015, 11:30
Hej ;)

detektywmonk, wikingowie ponoć nie nosili rogów na hełmach przeznaczonych do walki... podobno.
♪♪♪

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 16 sie 2015, 12:02
Dzień dobry! :papa:

Już dzisiaj jest inaczej, chłodniej, słońce zamglone nie pali tak, wiaterek wieje... ponoć idą jakieś nawałnice, ile w tym prawdy, nie wiem. :bezradny:
Oby obyło się bez tych kataklizmów pogodowych!!!

Wstałam dość wcześnie jak na niedzielę, ale taka bez życia, z zawrotami, mimo to wyszłam z domu.
Teraz odpoczywam ze szklanką wody z cytryną. Może coś poczytam później, na razie nabieram sił.

detektywmonk, JERZY62, a Wam, co tak Chłopaki Wikingowie do głowy przyszli? :shock:

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 16 sie 2015, 13:05
Miruna,Jerzy.Bo ostatnio czytałem Robert Low.Skarb Attyli.Oraz czytałem w historycznych stronach.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 sie 2015, 13:44
Dzień dobry!

mirunia, Hej Kochana! To u mnie wyjątkowo taka sama pogoda, chmurki, zamglone słońce, ciężkie ciśnienie... Też wstałam bez życia.
I jak podsumowujesz urlop - odsapnęłaś?

JERZY62, detektywmonk, Hej chłopaki!

A mi się wychodzic nie chce... Nie czekając na deszczowy dzień, po wczorajszych przemyśleniach wlazłam do szafy i zrobiłam klar. Dwa wory ciuchów uzbierałam, jeszcze przejrzę torebki i apaszki. Nie miałam litości, jeżeli czegoś już nie noszę - bach do wora.
Czuję ulgę, bardzo to jest terapeutyczne. No i wiem, co mam w zasobach... W zasadzie wniosek jest jeden - nie potrzebuję nic z ubrań, ale to takie nudne chodzic w tych samych rzeczach... :roll:

Macie ewidentnie swój styl w ubieraniu? Bo ja się bawię ciuchami - mrocznie i rockowo, sportowo, casualowo, nawet pańciowato, jaki mam akurat nastrój... Jedyny wspólny mianownik to naturalne dobre materiały i określona gama kolorystyczna.

Teraz w nagrodę chyba pójdę na lody. :D
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Miro 16 sie 2015, 14:03
Ale czad! Burza :mrgreen: Już nie pamiętam jak wygląda deszcz. Najchętniej to bym wyskoczył na tę burzę, ale znając moje szczęście wyładowanie atmosferyczne by mnie trafiło :D

Spamowa wyspa

przez mirunia 16 sie 2015, 14:21
kosmostrada, hej! Jakiś ciężki dzień dzisiaj, czuję nadchodzącą zmianę we wszystkich kościach i mięśniach. Bolą mnie stawy, świdruje mi w kościach i tak ogólnie do kitu. :bezradny:
A urlop w sumie przesiedziany w domu przez te upały, spodziewałam się większej aktywności... miałam plany, które wzięły w łeb. Ale cóż, trudno.
Gorzej by było, gdybym musiała pracować w te upały i dusić się... więc i odpoczęłam, bo był luz domowy. Ale upały też wymęczyły...
Nie mam dzisiaj siły na gotowanie obiadu, więc będzie spaghetti z sosem napoli i z serem. O!

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 sie 2015, 15:59
Miro, Heyyyy :****** u nas nareszcie burza , chociaz ja utknelam dluzsza chwile w BOnarce jak wracalam z kawki , zalalalo caly parking podziemny i nie moglismy dojsc do samochodu :shock: :shock: :shock:
Ale i tak z burzy sie ciesze. :great: :great: :great:

Zrobilam wlasnie ten fit deser czekoladowy
Niebo w gebie!!!!!!!! Dziewczyny polecam !

Obrazek

Teraz bede czytala i zajadala go :)
Nie mam nastroju , czuje ze im blizej wrzesnia tym ja niespokojna coraz bardziej ...

kosmostrada, Kochana :********* i co z ciuszkami zrobisz????
Co do stylu to tak , uwielbiam mega kobiecy i staram sie swoja kobiecosc podkreslac na rozne sposoby . Bardzo lubie olowkowe spodnice chociaz i gotycki styl obcy nie jest b o jak bylam mlodsza to sluchalam duuuzo metalu i wlasnie gotyckich zespolow no i pisywa;lam relacje z koncerotw do pisma o tej tematyce ;)Jednak zawsze wybieralam stroje ktore wlasnie podkrelaja kobiecosc , wiec czesto chadzam w sukienkach i spodniczkach . Dzinsy tez mam i lubie takie troche odjechane czyli z jakimis przetarciami lub fajnym marmurkiem :)
Kocham bizuterie , zlaszcza bransoletki wiec w sumie kazda stylizaje staram sie jakims drobiazgiem okrasic . No i szale , mam ich mnostwo . :mrgreen:

mirunia,:******** u mnie tez szybki obiadek , chinskie domowej roboty :D z mieszanka oriental z daucy.

Wczoraj jak padlam to spalam cala noc jak zabita :shock: :shock: taka bylam umordowana tymi upalami.
najgorsze ze zrobily mi sie odparzenia w zgieciach lokci :-/
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 16 sie 2015, 16:57
platek rozy, fajny deser, ta druga porcja to rozumiem dla mnie??!!! :D

Widziałam w tv Kraków po burzy, zalane tunele itp. Ale chyba się też ochłodziło?
Umyłam głowę, powoli szykuję się do pierwszego dnia pracy po urlopie, ale prawdę mówiąc dopiero teraz bym urlopowała... tak jak chciałam.
Piję mocną, czarną herbatę, może ona postawi mnie trochę na nogi. :bezradny:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 sie 2015, 17:00
mirunia, pewnie Slonce :D czestuj sie :105: :yeah: :yeah: :yeah:
Dam Wam Przepis bo to szybkie ,zdrowe i nie sa to puste kalorie :):D

Czekoladowy deser z płatków gryczanych.

Składniki:

1 szklanka płatków gryczanych
1-2 łyżki karobu lub kakao (albo mix obu)
szklanka powideł śliwkowych lub świeże zmiksowane śliwki
miód do smaku
woda
Przygotowanie:
Płatki gryczane zalej wodą i doprowadź do wrzenia.
Wymieszaj z powidłami lub musem śliwkowym.
Dodaj kakao i karob.
Zmiksuj na krem z dodatkiem miodu (do smaku).
Ten deser smakuje wybornie zarówno na ciepło, jak i na zimno.

Tak Kochana pozalewane , na ulicy to rzeka plynela , jechalismy po chodniku bo samochod sie topl.
Jest chlodniej , 22 stopnie i wietrze cale mieskzanie.

O ostatnio tez takie herbatki popijam. Biala ponoc tez troche na nogi stawia. Zlecial ten urlop szybko prawda?:********
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez bonsai 16 sie 2015, 17:05
Strasznie śpiący jestem. Obrazek

platek rozy, ładny sweterek, ładny deser, wszystko ładne. Tylko jak ja mam potem utrzymać talię osy, gdy widzę łakocie, ciągle frykasy jakieś. No jak żyć!
bonsai

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 sie 2015, 17:06
ObrazekTak byla Galeria Handlowa zalana .

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 sie 2015, 17:07
bonsai, to zdrowy deserek a ja nie tyje :P na takich lakociach :P Masz w nim same kalorie ktore zostana spalone i sa wartosciowe , bez cukru , bez maki , samo zdrowie :)

Sortuj wg