Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 sie 2015, 17:16
kosmostrada, to taki jakby stalowy wpadajacy w niebieski , piekny jest , tak sie z niego ucieszylam :yeah: :yeah: :yeah: :105: bede miala cudny , markowy ciuch za grosik :D
Nie ;lubie porankow gdy wstaje strasznie nijaka i nie wiem co mam zrobic zeby wyjsc z domu. Wzielas cos ciekawego z biblioteki???

bonsai, oj tak , bardzo sie z niego ciesze :105:
Jak sie czujesz?

Ja zjadlam obiad i wywiesilam pranie na balkon , pozniej przejde sie na spacer i wymyje wlosy po powrocie.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 sie 2015, 17:18
high, heyyyy :******* o to bedzsiesz mial dopiero cwiczenia aerobowego ----tyle kilometrow na pielgrzymce :great: :great:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 14 sie 2015, 18:24
Byłem dziś u okulistki.Lat koło 50.Byłem 18.Wchodzi starsza pani z numerem 11 i nie ma numerów do 18 :D to miałem farta.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 sie 2015, 19:32
platek rozy, No zakup Ci się naprawdę udał. :great: Dzięki Panie za lumpki, to sobie możemy czasami frajdę sprawic!
Wzięłam z biblioteki kolejnego urlopowego Lee Childea i Kurta Vonneguta.

Nogi mi w tyłek wchodzą, bo cały dzień dziś tuptam. Właśnie wróciłam z wyprawy w poszukiwaniu pastylek miętowych. Po wpisie Acheronti-styx cały czas za mną łaziły. Nie dostałam dokładnie tych, ale podobne.
Dzień się dziś zaczął kiepsko, ale dobrze się rozwinął. Ale jestem zmęczona i nie mam plana na jutro.

Mirunia gdzie jesteś?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 14 sie 2015, 19:59
Dobry wieczór!!! :papa:

kosmostrada, cześć Kochana, jestem, dopiero przybyłam do domu... byłyśmy dzisiaj z koleżanką nad wodą. Pomoczyłam nogi, ochlapałam się trochę, ale nie wchodziłam dalej, bo poziom rzeki niski i woda jest niezbyt :bezradny: a o pływaniu nie było mowy, za płytko.
Ale ochłodziłam się trochę i było gdzie się schować przed żarem.
Mam koniec urlopu, więc chciałam skorzystać jeszcze z natury i letniej kanikuły i tak jak piszesz z wit. D.
Jestem trochę zmęczona tym dzisiejszym dniem, ale i zadowolona.
Poranek miałam nawet fajny, w miarę normalny. Po nocy było cudownie chłodno i przyjemnie, więc zakupy, ogarnięcie chałupy i wyjazd.

platek rozy, sweterek jest piękny, lubię ten kolor i takie wzory... będziesz zadowolona z niego!
Już od wtorku będzie ochłodzenie, więc odżyjemy i samopoczucie się poprawi, nastrój wróci i nareszcie będą normalne warunku do wyjść i spacerów.

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 14 sie 2015, 20:06
Cześć Łobuzy ;)

wczoraj pierwszy raz odkąd są upały zasnęłam normalnie, a nie przewracając się z boku na bok najpierw minimum 2h :yeah: no ale też noc była chłodniejsza. Za to w pracy nie miałam siły na nic tak mi się spać chciało :shock: wychodzi chyba ostatni brak snu, bo jak wróciłam to padłam na 3h :mrgreen:
niestety, ale koniec leserstwa w robocie, bo od poniedziałku wraca druga pani doktor z urlopu i trza będzie dygać zgodnie z grafikiem :roll:
kosmostrada, widzę, że Ci ochoty na cukierki narobiłam niechcący i musiałaś biedna w tym upale się naszukać :P

platek rozy, dziarskie wdzianko :mrgreen:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 sie 2015, 20:11
acherontia-styx, U mnie już upału nie ma, całkiem fajna temperaturka, więc dałam radę. :D

mirunia, Hej Słońce! No to pięknie finiszujesz na zakończenie urlopu! :great: Cudny dzień, chyba nic tak nie odpręża jak miły wypad na łono natury. No i jednak jakoś z tego lata trzeba skorzystac. Opaliłaś się?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 14 sie 2015, 20:25
kosmostrada, starałam się chować przed słońcem, ale jednak złapało mnie trochę na ramionach i plecach jak brodziłam po wodzie. Jestem zaróżowiona tak fajnie.
Idę pod prysznic zmyć z siebie te warstwy kremów z UV i ochłodzić opaleniznę.

acherontia-styx, :papa: fajnie, że sobie pospałaś po południu, dzisiaj też będzie już lepsza noc do spania.
Jak widzę kończy Ci się "urlop" w pracy i będziesz miała teraz zasuw, bo pani dr wróci wypoczęta po urlopie i może dać do wiwatu! :D
Ochłodzi się, to i pacjentów przybędzie. :bezradny:

Spamowa wyspa

przez jetodik 14 sie 2015, 20:29
zjadłem dziś z samych dodatków dużą paczkę czipsów laysy chilli, dwa lody, mizerie, cukierki ale jeszcze mi mało i idę do sklepu po kolejną dużą paczkę czipsów :]
wszystko zapijam colą dwulitrówką, co Wy na to? :]
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 14 sie 2015, 20:34
Stwierdzam panikę :shock:

Matka mi dzisiaj wręczyła kartkę z wypisanymi rzeczami, które się dzieją za oknem, czyli motorynki, karetki, psy, płoszenie ptaków i powiedziała, że to jej skierowanie do Kobierzyna.

Normalnie bym sobie po ludzku pokończyła wątki w grze, przygotowała zeszyty i teczki na nowy rok szkolny... A jeszcze muszę parę osób z rodziny odwiedzić, bo się obrażą, zapisałam się na 2 dni zdjęciowe, ciągle mi się wydaje, że ten dyrektor to mnie wcale nie przyjął, tylko tak se gadał, a jak przyjął, to tym bardziej jestem w dupie, bo mi rozpoczęcie roku koliduje z praktykami, i muszę zadzwonić do naszej "opiekunki", żeby mi to rozwiązała. Ja nic nie wiem o normalnej pracy, będę się musiała chociaż dogadać z tą osobą, która mnie poleciła, że kiedy ja tam mam, kurna, przyjść i w ogóle według czego ja tam mam działać, przecież musi być jakiś program. Jasne, jakbym mogła, to bym sama napisała, wymyśliła, ale nie jak mam weekendy zaje... zajęte :roll:

*biega po pokoju machając łapami jak wiatrak*

jetodik, bardzo lubię czipsy, colę zresztą też.
Ostatnio edytowano 14 sie 2015, 20:34 przez cyklopka, łącznie edytowano 1 raz
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez bonsai 14 sie 2015, 20:34
platek rozy, dobrze, dziękuję. :) Choć zbliża się front chyba, bo coś głowa zaczyna pobolewać. Taki ludzki barometr ze mnie.

Zjadłbym rybkę.
bonsai

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 14 sie 2015, 20:35
kosmostrada, ano tak, nad morzem chłodniej :P
mi rano jak szłam do pracy na 9 to wręcz zimno było przez chwile, ale jak wychodziłam to znowu smażalnia frytek :roll:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 14 sie 2015, 20:36
Czemu nie ma czipsów o smaku ryby? :bezradny:

Pierniczę, wracam do 50-tki rano :cry:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 sie 2015, 21:02
jetodik, Na zdrowie! ;)

mirunia, Lekka opalenizna jest, znaczy lato zaliczone! :D

cyklopka, No będziesz miała trochę na głowie, przyda się magiczne słowo - logistyka. ;) Kochana, wiem, że chcesz byc zwarta i gotowa na 1ego września, ale spokojnie, pokorzystaj jeszcze z wolnego. Wszystko uda Ci się ogarnąc i załatwic. Heloł - masz jeszcze wakacje!!!
S. Beckett

Sortuj wg