Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 11 sie 2015, 13:25
platek rozy, A nieco humor się osłabił, a co do temperatury, to póki co nie wychylam się z domu, bo się stopię. a Ty? :)
Nie dotrzymałem słowa
Słowa danego samego sobie
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Moim przyjacielem stał się strach,
Strach przed samym sobą

Spamowa wyspa

przez mirunia 11 sie 2015, 13:35
kosmostrada, hej, hej! :papa: Widzę zafundowałaś sobie raj owocowy :great: Dasz radę to zagospodarować!
Proponuję zupę krem z renklod - wyśmienita!
To już masz połowę dnia poza sobą i w dodatku aktywną... pogoda Ci sprzyja i dobra forma.

Już rozgimnastykowałam łopatkę i coraz mniej mi dokucza. Ale to ewidentna wina zbytniego ochłodzenia rozgrzanego ciała.

platek rozy, zaraz nastawiam ryż i będę wcinać, indyk curry rozpływa się w ustach. :yeah:

Aurora88, tak jestem jeszcze na urlopie, a upały mają być ponoć do 20.08, więc następny tydzień dylam w upały do roboty, ale powinnam dać radę.

DarkMaster, dzień dobry!

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 11 sie 2015, 13:36
mirunia, Cześć :) Co u Ciebie?
Nie dotrzymałem słowa
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Strach przed samym sobą

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 sie 2015, 13:39
DarkMaster, ja juz tez w domku , bylam kolo 10 na malych zakupach i siedze.

Wczoraj u ciotki w bloku umarl sasiad. :shock: Wyszedl z domu okolo 12 w poludnie i serce mu stanelo :shock: :shock: :shock: starszy to byl Pan ale mnie to przerazilo.
Ciotka wystraszona takze bo ona w takich godzinach do sklepu choodzi a ma klopoty z sercem.

mirunia, Kochana ja tez ryz nastawilam :D do tego dania po mexykansku :D ale popije je mietka i mam rozrobiona wode cala butle z mieta i cytryna do popijania w ciagu dnia.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 11 sie 2015, 13:40
DarkMaster napisał(a):mirunia, Cześć :) Co u Ciebie?

Afryka dzika :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez mirunia 11 sie 2015, 13:43
platek rozy, a ja sięgając do szafki po ryż, zobaczyłam kaszę jaglaną i wrzuciłam woreczek do garnka... będzie jaglana! :D

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 11 sie 2015, 13:45
platek rozy, Nie bez powodu nakłania się żeby w taką pogodę osoby z problemami sercowymi zostały w domu, to zbyt duży wysiłek dla serca.

mirunia, Czyli szaleństwo :D
Nie dotrzymałem słowa
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Strach przed samym sobą

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 sie 2015, 13:45
mirunia, jaglana jest pycha ! jedna z moich ulubionych i jaka zdrowa , do tego nadajaca sie i na desery i do obiadku :yeah:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 sie 2015, 13:47
DarkMaster, ale niektorzy to mysla ze sa niezniszczalni chyba i sie tak to konczy :bezradny: :shock:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 sie 2015, 13:53
Obrazek

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 sie 2015, 13:55
platek rozy, W sumie wniosek był Taki, że bojam się co się zdarzy, że bojam się utraty kontroli i bojam się, że mi się pogorszy przez terapię, no i poranek też nie jest moim najlepszym momentem w ciągu dnia... Ech taki głupol ten mój mózg.
Nam się w te upały nic nie stanie Kochana, bo jeszcze serducha dają radę, co nie znaczy że możemy jogging uprawiac w taką pogodę... ;)

mirunia, oj jak dawno nie jadłam jaglanej, muszę sobie jutro na śniadanko zrobic z owocami. :105: Kusi mnie ta zupa renklodowa, ale następnym razem, bo renklody mam tylko 3, to nie poszaleję. :D
No trochę aktywności było, teraz schowałam się w chałupie, wylegnę dopiero na wieczór.

DarkMaster, Heloł! :papa:

Zabieram się za te jagodzianki, liczę się z porażką, bo pierwszy raz w życiu, a i ręki do drożdżowych nie mam... Piekarnik w ten gorunc nie jest też najlepszym pomysłem, ale uparłam się, w końcu jagody się kończą.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Wolfx 11 sie 2015, 13:57
Dżem dobry ;)
Wolfx

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 11 sie 2015, 14:18
Siemaneczko Spamiarze :mrgreen:

Ja miałam całą nockę z głowy przez upał :bezradny: no nie dało się spać :pirate:
o 5 rano miałam ochotę wyjść pobiegać, bo fajny chłód na dworze, ale powstrzymałam się z realizacją pomysłu :mrgreen:
po 7 ogarnęłam się i poszłam do Stonki po zakupy, wróciłam, zjadłam śniadanie i padłam spać na 3h :mrgreen:
Teraz męczę magisterkę…ani trochę mi się nie podoba to co do tej pory napisałam, ale niech będzie, bo nic mądrzejszego nie wymyślę w te upały z rozpływającym się mózgiem :lol: a wypadałoby skończyć chociaż część teoretyczną, którą miałam oddać promotorce do czerwca :mhm:

kosmostrada, zazdraszczam owocowego raju :P u mnie na stanie tylko borówki :P ale chyba wyskoczę jeszcze po jakieś banany :mrgreen:

platek rozy, no niestety taka pogoda nie jest dobra dla 'sercowców', jak jestem w pracy to co chwilę słyszę jeżdżące karetki…pełno zasłabnięć itp. Jak nie ma konieczności to lepiej nie wychodzić ;)

mirunia, na ochłodę nie zimny prysznic, tylko właśnie ciepły ;) po wyjściu spod zimnego prysznica organizm musi się naprodukować energii, żeby wyrównać temperaturę przez co jest nam gorąco, a jak machniesz ciepły, to organizm sam się zacznie chłodzić, żeby wyrównać temperaturę ;)

Bawcie się ładnie a ja uciekam tworzyć tekst o ubytkach w przegrodzie międzykomorowej :hide:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 11 sie 2015, 15:01
acherontia-styx, heloł.

Wolfx, Witaj

kosmostrada, Cześć :*
Nie dotrzymałem słowa
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd