Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 sie 2015, 20:42
mirunia, platek rozy, No właśnie gdybyśmy mieli domy budowane na sposób np. chocby włoski, to pomimo upałów, w chałupie byłoby ok. U mnie na wieczór robi się przyjemnie i co z tego, kiedy dom nie chłodzi się, w ciągu dnia czasami gorzej niż na zewnątrz, bo na dworzu chociaż czasami wiatr zawieje.
Nasze domy chyba z zasady ciepło muszą przyjmowac i trzymac...Ale zimy już nie te co kiedyś, a lata południowo-europejskie. :bezradny:

platek rozy, Że Ci się chciało tak gotowac... :brawo: Ja zrobiłam te mule, od stania przy kuchni jeśc mi się odechciało, wmusiłam w siebie.

acherontia-styx, No i Ciebie też dopadła zaraza upałowa... :bezradny:

Piję herbatkę ziołową, trochę poczytam i chyba postaram się wcześniej pójśc spac, bom niewyspana, a jutro wstaję skoro świt młodego wyprawic. Oj żeby dało się dziś pospac...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 sie 2015, 20:45
platek rozy, u mnie też najchłodniej jest w łazience... a w ogóle, to chyba będę spała na balkonie. :bezradny:
Prognoza pogody w tv jest przerażająca :hide: podobno jeszcze 2 tyg. ma tak być, u mnie do 36st. ..... chyba się wykończę, a co to będzie jak przyjdzie mi chodzić do pracy. Nie mam w pracy klimatyzacji, ani nawet wentylatora. :shock: :shock:
Koleżanka chciała kupić do domu wentylator i nigdzie nie mogła dostać... wykupione i brak dostaw :bezradny: no można się załamać.

Płatuś, apetycznie wygląda ta salsa, ale pikantne dania w upał jeszcze bardziej rozgrzewają organizm, tak mi się wydaje. ;)
Piję teraz zimną miętę z cytryną, mięta ochładza.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 sie 2015, 20:50
kosmostrada, no wlasnie a moj blok docieplali jeszcze chyba ze dwa lata temu :shock: i duchota ogromna , nie wychladza sie mimoz e mam wentylator wlaczony i okna pozamykane , otwarlam dopiero teraz.

mirunia, Wlasnie slyszalam o tych wentylatorach bo moja siostra chciala tez nabyc i nie znalzala w zadnym markecie w byla w trzech.
Ja pikantnie pichce dla podkrecenia metalobilzmu :mhm: :D ale moze faktycznie zrezygnuje na te dni.
Takze slyszalam prognozy i u mnie to samo co u Ciebie ma byc jesli idzie o temp. Boje sie nawet myslec jak to przetrwam :hide: :hide: :hide: :hide: juz mam ciagly niepokoj , upal mnie w traume wpedzi :shock: :shock: :shock:
Ostatnio edytowano 09 sie 2015, 20:51 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 sie 2015, 20:51
mirunia, Którego wracasz do roboty?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 sie 2015, 20:52
kosmostrada, he, he pisałyśmy prawie razem.
Masz zupełną rację z tym zatrzymywaniem ciepła w mieszkaniach. Zimy coraz cieplejsze, lata upalne, a nasze domy ocieplane grubym styropianem, który trzyma ciepło jak cholera. No, ale w zimie cieplutko, to fakt.

Wracam za tydzień do pracy :time: :why: :why:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 sie 2015, 20:54
platek rozy, mój budynek to samo - kilka lat temu ocieplony... :? Otworzyłam okno teraz, jest ok, zamknę na noc bo hałas, i będę się dusic. :bezradny:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 sie 2015, 20:54
Dobrze ze ja dopiero we wrzesniu zaczynam w tym UM bo teraz bym zeszla podwojnie :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 sie 2015, 20:55
kosmostrada, a na noc tez musze zamykac bo ludzie na balkonach pala i mi dym przeszkadza i smierdzi :silence: :silence: :silence:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 sie 2015, 20:57
mirunia, No może jednak te prognozy się mylą, wiesz jak to jest i akurat przejdzie na Twoj powrót. Tak Ci Kochana życzę, bo w takich warunkach pracowac to katorga.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 09 sie 2015, 21:02
kosmostrada, mi same upały jako tako nie przeszkadzają, wręcz przeciwnie ;) dla mnie mogą trwać jak najdłużej ;)
tylko, że jak od rana się nie rozkręcę i nie zajmę czymś to później już ciężko ;)
a ze snem latem co roku mam problemy także żadna nowość :P
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 sie 2015, 21:07
acherontia-styx, No może jesteś typem, który do spania musi miec ciemno. Zrobiłaś sobie zaciemnienie w pokoju na lato? Nasi znajomi z pónocnej Norwegii, którzy latem nocy w ogóle nie mają, w sypialniach mają tak ciemno, że oko wykol.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 sie 2015, 21:29
kosmostrada, Kosmuniu, oby te prognozy nie spełniły się i żeby spadła trochę ta gorączka. Dzięki, trzymaj kciuki, żebym nie padła jak mucha. :bezradny:
Ja do spania też lubię ciemności, ale poranne światło nie przeszkadza mi, mogę spać do 9 (gdy nie mam bezsenności).

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 09 sie 2015, 21:31
kosmostrada, nie chodzi o ciemności ;) ja nigdy nie mam całkowitych ciemności w pokoju, nawet zimą, bo mam latarnie na przeciwko okna :mrgreen: po prostu za gorąco ;) a ja jestem przyzwyczajona do spania raczej w chłodnym, nie lubię jak mi w nocy za ciepło, nawet zimą ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 09 sie 2015, 21:48
Znowu wymęczyłam posta na pół ekranu na tej głupiej klawiaturze, co mi albo omija albo podwaja litery i mi przeglądarka się wyłączyła.

To ja już nic nie piszę :cry: Idę se pograć.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Sortuj wg