Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 sie 2015, 15:51
cyklopka, słodziak! ale że tak na plecach leży, jak nie kot... :shock:

Zebrec, Hej! upałom mówimy zdecydowane nie... :?

mirunia, platek rozy, dzielne jesteście Dziewczyny, bo u mnie czasami zawieje, a ledwo zipię. U Was chyba bym na stałe pod prysznicem siedziała...

platek rozy, Mule prosto się robi. Myjesz w zimnej wodzie, oczyszczasz jak potrzeba. Na patelni na oliwie podsmażasz cebulkę, potem czosnek, zalewasz białym winem, czekasz aż trochę odparuje, potem dodajesz pokrojone pomidory bez skórki lub z puszki, , do smaku sól, pieprz lub troszku chilli, wrzucasz mule, potrząsając czekasz, aż się otworzą, wyrzucasz nieotwarte, tak z 5 minut dusisz, sypiesz pietruchę i gotowe. Do pożerania z bagietką lub makaronem.

JERZY62, Heloł! :papa:

Wybraliśmy się jednak na spacer popatrzec na morze. Po powrocie obowiązkowy prysznic. A miało dziś byc chłodno... :time:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 sie 2015, 16:01
Cyklopka, można i tak się chłodzić... :D
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 09 sie 2015, 16:06
mirunia, sznycellas koło kocurka i się nie bierze za niego... może nie głodny kocurek/kocurka :smile:
♪♪♪

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 sie 2015, 16:11
JERZY62, :D nie głodny, to on. Pić się chciało, a sznycel zamrożony jeszcze, więc i tak by nie ruszył. Poza tym nic nie ruszy z szafek oprócz wody. :D

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 sie 2015, 16:17
mirunia, też zwróciłam uwagę, że kotlet nie ruszony... :shock: Znaczy lodów o smaku sznyclowym nie lubi? :mrgreen:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 sie 2015, 16:28
kosmostrada, no nie lubi :mrgreen: poza tym to francuski piesek z tego kota. Surowe mięsko siekane owszem, sucha karma - tylko wybrany smak przez niego, a najlepiej z ręki.

No, u mnie słońce od godziny za chmurami, nawet pogrzmiało trochę, ale ani kropli deszczu. Jak tak nie praży, to już ciut lepiej. Uff!

platek rozy, a jak tam u Ciebie, dalej patelnia, czy słonko zlitowało się trochę?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 sie 2015, 17:06
mirunia, u mnie dalej patelnia , prazy niemilosiernie i mam dosc.

kosmostrada, dziekuje za przepis , wyprobuje koniecznie! :uklon: :uklon: :uklon:

mirunia, cyklopka Kociaki boskie :D :D :D

Ja nawet w eny nie mam na pisanie , tak mi goraco.Siedze tylko popijam wode z limonka i przegladam Womens Health .
Ostatnio edytowano 09 sie 2015, 17:10 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 sie 2015, 17:09
mirunia, No to chociaż na wieczór masz lepiej. Chwila oddechu.

platek rozy, No właśnie Kochana, jak się trzymasz?

A ja siedzę z nogami do góry, bo strasznie mnie bolą od łażenia w gorunc. Sprawdzałam prognozę jutro - ma byc znośnie u mnie, bo potem znów patelnia. Wykorzystam to i zaliczę sprzątanie.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 sie 2015, 17:12
platek rozy, o już zdążyłaś popisac... bidulko, wytrzymaj jeszcze troszkę... :bezradny: A ja potem na jesieni będę Ci zazdrościc, że masz jeszcze ciepełko, jak u mnie już burośc będzie.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 sie 2015, 17:14
kosmostrada, Kochana ja do tej pory to oszaleje bo jestem ciagle w nerwach i napieciu , wieczorami jak slonce zachodzi dopiero sie dobrze czuc zaczynam... :bezradny: :bezradny: :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 sie 2015, 17:25
platek rozy, Wiem dokładnie Słońce, nie masz nawet za bardzo jak wyjśc ze złej fazy, bo jesteś uziemiona i wyczerpana... Już niedługo odżyjesz, upały miną, sił nabierzesz, dziac się będzie. Cierpliwości Kochana, to już naprawdę zaraz się skończy. Tulam Cię mocno, bo wiem jaki to koszmar. Pamiętam w ubiegłym roku masakryczne upały, a ja uziemiona w telepawce w chałupie, nie miałam nawet siły i możliwości powalczyc. :roll:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 sie 2015, 17:48
platek rozy, mnie ratuje tylko chłodny prysznic i mokra zimna gaza, którą chłodzę czoło, ramiona, ręce, czasami i łydki.
Mało się poruszam, bo jak tylko pochodzę po domu, to cała jestem mokra.
U mnie znowu słońce wyszło i praży balkon, muszę zamknąć, żeby ten żar nie wpadał do pokoju. :hide:
Za ponad godzinkę będzie już zachód, więc ochłoniemy. Takie życie, to nie życie... Polska nie przyzwyczajona aż do takich temperatur, nie mamy mieszkań dostosowanych. :bezradny:

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 09 sie 2015, 18:39
Witam popołudniowo :yeah:

w nocy spać nie mogłam przez ten upał :hide: zasnęłam gdzieś po 3 jak przeszła burza z deszczem i się trochę ochłodziło :bezradny:
miałam coś tam dzisiaj zrobić, ale nie mam mocy :P
wyszłam do sklepu po lody to wróciłam cała mokra :roll:
idę skonstruować jakąś herbatę mrożoną na ochłodę i chyba skończę czytać książkę.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 sie 2015, 19:42
kosmostrada, mirunia, Poki co to jestem przerazona bo mi sie te lęki poutrwalaja jak tak dalej pojdzie ...Ja chce normalna temp w granicach 25 stopni , wtedy sie czuje dobrze.''

W domu mam strasznie nagrzane, chodze cala spocona ... jedyne chlodniejsze miejsce to lazienka.
mirunia, dokladnie to nie nasz Polski klimat i sie meczymy ogromnie.

Zdrowi sie mecza a co dopiero my chorzy. Spotkalam koelzanke z bloku obok , mowila ze strasznie zle znosi upal a ona calkiem zdrowa , jej dziecko zaburzone (bierze lamotrygine) to musi ostatnio na uspokajaczach trzymac bo ponoc strasnzie agresywne przez ten upal i ja gryzie , wyrywa jej wlosy :hide: :hide:
To jak ja mam sie czuc dobrze????

acherontia-styx, hey :******** ja na wpol leze i ogladam film albo gazete przegladalam . Teraz zrobilam twarozek na kolacje .
Obrazek

Nagotowqalam dzis obiadu na kilka dni. Pikantna mexykanska salsa z mielonym miesem wolowym.

Sortuj wg