Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 sie 2015, 14:26
mirunia, :brawo: :brawo: :brawo: sliczny :105: lubie w lato takie kolorki.

JERZY62, tak to pazuraski motylkowe :mrgreen: :mrgreen: piekne sa.

Pozbieralam juz z balkonu majttki , bo taki skwar ze wyschly po niecałych dwoch godzinach :shock: :shock: :shock: reczniki sie dosuszaja
Ostatnio edytowano 06 sie 2015, 14:34 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 sie 2015, 14:34
cyklopka, to ja zawsze tak mysle niestety , nie umieram naprawdę ale w swojej glowie to kilka razy dziennie jak mam gorsze dni..
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 06 sie 2015, 14:46
Witam :papa:

niestety Was 'pocieszę', dzisiaj w pracy pani doktor, z którą pracuje mówiła, że upały mają być jeszcze 2 tygodnie, nie tydzień :P nie żebym miała narzekać na taki stan pogody, ale rozumiem osoby fatalnie znoszące upały ;)
Wróciłam z pracy i stwierdzam, że to cud, że ten biznes im tam jeszcze nie padł :lol: 3 razy zmieniana wersja jak, kto i kiedy pracuje i każdy słyszał inną :lol: no ale już wyjaśnione, przynajmniej do końca tego tygodnia :P

a w ramach dalszych atrakcji w domu mam szpital. Matka mi się rochorowała :bezradny: gorzej, że nie wiadomo ki czort to, bo objawy pasujące do wszystkiego i do niczego :lol: czyli zawroty głowy i wymioty….leży w pokoju obok i 'zdycha' :P no cóż, w tej sytuacji muszę sobie sama coś upolować w lodówce tudzież w sklepie na obiad :P
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 sie 2015, 14:49
JERZY62, Miałam takie samo skojarzenie co do tych pazurków, jak skrzydła motyla.

platek rozy, To chyba naklejki są te pazuraski, bo jak tak pomalowac?

mirunia, Bardzo ładny kolorek Kochana, podasz mi nazwę i numer?

Wróciłam z biblioteki, potem rossek, wbilam się w temat na Spamowej, bo kupiłam dwa lakiery. :D Była promocja na Eveline z dużym pędzelkiem - wzięłam opalizujące wiśnię i czarny. Może takim pędzelkiem ładniej sobie pomaluję... :bezradny:

platek rozy, Pożyczyłam kolejną książkę Lee Childa ( super mi się go czyta na urlopie), skandynawski kryminał Leny Oskarsson ( nic jej nie czytałam) i Terriego Pratchetta "Kiksy klawiatury"nowośc - jakieś eseje ( no już drukują co mogą, bo przecież zmarł).
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 sie 2015, 14:52
acherontia-styx, Hej! O to współczuję, jeszcze chorowac w takie upały... :bezradny: Mam nadzieję, że szybko dojdziecie, co to jest, może jakaś wirusówka?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 sie 2015, 15:06
kosmostrada, Kosmuniu, ja do bardzo jasnego, cielistego dodałam kilka kropli fuksji i sama coś takiego wykombinowałam, bo ten cielisty był za blady. No szukam tu numerów, ale nie ma. Wibo.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 sie 2015, 15:14
mirunia, Co za skunksy, numerów nie mają? :time: Spróbuję poszukac na oko. Jasnym o wiele lepiej mi wychodzi malowanie.
Zastanawiam się, czemu wszystkie dziewczyny tak pięknie pazuraski malują, a ja taka w tym marna jestem. Jeszcze na nogach to jako tako, ale ręce masakra. Nie mam chyba takiej sprawności w palcach, bo pamiętam jak wiązałyśmy z koleżanką wstążki na bombonierkach na dzień nauczyciela, jak jej to szło, a jak mi. Pewnie dlatego robienie biżu też mi tyle czasu zajmuje. Sztywnośc stawów? :?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 06 sie 2015, 15:16
mirunia, WIBO ma nr pod spodem wytopione w szkle tak jakby ;) bo naklejek rzeczywiście niema ;)

kosmostrada, żadnych wirusówek :evil: jeszcze brakuje, żeby mnie zaraziła tym paskudztwem :P
Ale niech sobie choruje w spokoju, narzekać nie mogę bo nie pamiętam kiedy ostatnio była tak chora, że leżała w łóżku cały dzień i nie wstawała. Myślę tylko co jej by tu na to z apteki wziąć, chciałam Atosse z przychodni pożyczyć, czy tam nawet Zofran dożylny, żeby chociaż z wymiotami się nie męczyła, ale nie ma u mnie w przychodni takich specyfików :( a to jest na receptę. Jak do jutra jej nie przejdzie to chyba poproszę panią doktor o wypisanie recepty, bo jutro też muszę podjechać do pracy na 3h.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 06 sie 2015, 15:23
kosmostrada, a swoją drogą my w mieszkaniu mamy chłodno, także nie jest źle ;) zresztą moja mama dobrze znosi upały :smile:

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 sie 2015, 15:25
acherontia-styx, No chociaż to...
A u mnie w chałupie zaczyna byc gorąco...
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 06 sie 2015, 15:55
U mnie z paznokciami będzie dziwnie, bo jeśli chcę ćwiczyć na gitarze codziennie, to muszę je obcinać asymetrycznie. Lewa ręka wszystkie oprócz kciuka na krótko, żeby nie porysować gryfu, w prawej wszystkie długie oprócz małego palca, najlepiej jeszcze ścięte pod kątem, jak piórka do gry, kciuk w lewo, trzy palce w prawo. Rozumiecie? :mrgreen:

Zgłosiłam się na akcję w hospicjum, zbiórka kasy na ślubie, dzwoni do mnie koordynatorka, że jej nie będzie, ja mam ogarnąć i że druga dziewczyna mi dziś jeszcze puszki przywiezie i identyfikatory, tylko najpierw zadzwoni i powie, o której będzie. No to jeszcze w piżamie zabrałam się za sprzątanie, telefonu nie słyszałam, matce nie zdążyłam powiedzieć, ryp, domofon. Matka odbiera, dziewczyna pomyliła nazwiska i pyta o inną wolontariuszkę, matka na to, że nie zna człowieka. No to ja się pospiesznie ubieram i mówię, żeby otworzyła, bo to pewnie z hospicjum, no i przychodzi elegancka, uczesana koleżanka, a ja wyglądam jak przez okno... :hide:

Czemu ja nigdy telefonu nie słyszę, chyba że mam go w ręce :bezradny:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 sie 2015, 18:25
cyklopka, oj, wiem, jak bardzo dawno temu usiłowałam się nauczyc grac na gitarze, to miałam asymetryczne paznokcie, taki lans... :D

Zamilkliście moi drodzy, upał Was chyba powalił... ;) U mnie zrobiło się całkiem przyjemnie, mogę otworzyc okna. Jutro nawet u mnie ma byc ponad 30 stopni, to mi się nie podoba. :roll:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Sigrun 06 sie 2015, 18:50
Witajcie :D
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 06 sie 2015, 18:51
Sigrun napisał(a):Witajcie :D

Cześć.
Avatar w dziwnie znajomych klimatach.
No i nick też w znajomych klimatach.

Sortuj wg