Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 sie 2015, 16:48
acherontia-styx, w tym sek ze z pilnowania dziecka sie nie utrzymam bo mam za malo godzin i nie mam umowy . A Mops chce zebym wrocila na rynek pracy i nie korzystala z ich pomocy co przy pilnowaniu Madzi niestety musze czynic.
Widzisz ze moje proby powrotu konczyly sie niczym bo dostawalam takie oferty ze dalej bym musiala korzystac z pomocy Mops , stad pomysl z ta aktywizacja.

Jesooo ale burza jest i jaka ulewa :zonk: :zonk: :zonk: :hide: :hide:

Mialam rozmowe z rodzicami Madzi no i do konca sierpnia normalnie pracuje a pozniej .... wielka niewiadoma co to ze mna bedzie .... najpewniej zostane z niczym bo watpie zeby takie trzesace gacie jak moje chcieli w UM na dluzej.

kosmostrada, korale to tez bym kupila , na bransolki :105: :105: uwielbiam ceramiki :)

Kochana a koncert to cos innego jak teatr i moim zdaniem dasz rade:) na koncercie jest sie w ruchu a najgorzej jak lapie czlowieka lęk i pobudzenie psycho ruhcowe. na koncercie je moze wyskakasz :great: :great:

mirunia, dalas rade :great: nie bylo zle. Ja tez ida do sklepu sie nakrecalam ale juz wracajac bylo ok :D

a teraz popijam slaba kawe i slucham burzy oraz sie jej troche bojam .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez bonsai 05 sie 2015, 16:53
platek rozy, burza jest u Ciebie? Szczęściarrro! I jeszcze się boisz, wstydziłabyś się. :P Wiele bym dał, żeby mi tu siknęło z nieba, nawet z przytupem, ech.
bonsai

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 sie 2015, 16:55
bonsai, tu byla ulewa jak nie wiem :P a i grzmialo tak ze sie balam kompa wlaczyc zeby mi sie nie spalil... :shock: juz raz mi sie spalil tak dysk...
Burza po ktorej pewnie wroci duchota i upal. Najwiekszy ma byc w piatek i sobote :zonk: :zonk: :zonk:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 05 sie 2015, 16:58
cyklopka napisał(a):Mam nową klawiaturę, czasem mi nie wbija liter, chcę cofnąć i poprawić, klikam F12 i pisany post mi się kasuje :cry: Tak że dzisiaj bez posta, bo mi się nie chce od nowa pisać. :evil:

nie ty jeden

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 sie 2015, 17:03
nieboszczyk, to nie on a ona ...

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 05 sie 2015, 17:19
platek rozy, a no to dupa. Myślałam, że pracę w UM mogłabyś połączyć z pilnowaniem Madzi a same warsztaty sobie odpuścić :?
miałam okazje prowadzić takie warsztaty, tylko to się ładnie nazywało Trening Umiejętności Społecznych z aktywnego poszukiwania pracy i drugie z zasad bezpiecznej farmakoterapii (leki psychiatryczne) dla pacjentów Fountain House, jesooo, jaka nuda dla mnie to była :P

A ja myślałam, że mam wolne jutro, a tu zonk, do pracy :shock: zdechne w tym upale w robocie :P ale na szczęście tylko na 4h jutro :P
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 sie 2015, 17:21
acherontia-styx, wlasnie ja tak chcialam zrobic juz na poczatku ale niestety sie nie da. :?
A przypuszczam ze nic zajmujacego w takich warsztatach dla mnie nie bedzie bo sa tam bzdety typu pisanie cv i szukanie ofert w necie...

U mnie pada poki co nadal.

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 05 sie 2015, 17:31
platek rozy, zapraszam do mnie 8) u mnie w przychodni szukają coś a'la sekretarki(nie rejestratorki) , bo koleżanka tydzień temu urodziła dziecko, także szybko nie wróci ;)

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 sie 2015, 17:33
acherontia-styx, zeby to bylo blizej :why: :why: :why:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 05 sie 2015, 17:37
platek rozy, a czytałaś "Ciernistą różę" Charlotte Link? Tam jest dobry wątek, jak radzić sobie z atakami paniki.

Właśnie napisałam donos na sklep internetowy, jestem wredną pipą :twisted: :twisted: :twisted:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 05 sie 2015, 17:39
platek rozy, trza było zamieszkać w Poznaniu 8) bo praca spoko, zarząd nieupierdliwy :mrgreen: w sumie więcej go nie ma niż jest :P

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 sie 2015, 17:51
acherontia-styx, jak tam ogórki curry? Robiłyście? A może skrobnij Kochana przepis na te sprawdzone już. :uklon:

platek rozy, odpoczywasz już w domu... fajnie, że masz deszcz dla ochłody :great: ja zamknęłam niedawno balkon, żeby żar nie wpadał, bo teraz mam tam słońce.
Fajny avek, wesoły... ale wracaj do tej szminki! :D

cyklopka, no pipa jesteś :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 05 sie 2015, 18:12
mirunia, nie robiłam dziś ogórków, bo za długo mi u lekarki zeszło, bo się rozgadałyśmy :P i za gorąco. W piątek dopiero będę robić najwcześniej, bo jutro niespodziewanie muszę do pracy jechać na 4 godzinki ;)

A proszę bardzo:
OGÓRKI W CURRY

6,5 szklanki wody
1,5 szklanki octu
2 szklanki cukru (niepełne)
4 cebule
2,5 kg ogórków już obranych (czyli trzeba kupić 3kg, to po obraniu robi się z tego 2,5 kg ;) )
3 łyżeczki curry
gorczyca

Ogórki muszą być takie ciut większe, nie korniszony. Ogórki obieramy, kroimy wzdłuż na 4. Teoretycznie można bez obierania, ale nie odpowiadam za efekt końcowy, bo moja kuzynka zawsze obiera. W każdy słoik włożyć dodatkowo gałązkę selera zielonego i 2 plastry cebuli. Gorczyce na tzw. oko ;) Nie przejmować się jak na dnie słoika zrobi się taki brzydki pomarańczowawo-brązowy osad bo to normalne, to tylko nie ropuszczone do końca curry ;)

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 sie 2015, 18:19
acherontia-styx, dziękuję bardzo! A wodę, ocet, cukier i curry rozumiem, że zagotować i gorącym zalać ogórki?

Sortuj wg