Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 sie 2015, 08:38
Wolfx, Czemu taka decyzja????

Witajcie Wszyscy :********
Ciesze sie ze kolczyki sie podobuja :)
U mnie nic , ide do Madzi niebawem i dzis mnie czeka rozmowa z jej rodzicami o rezygnacji.... Obawiam sie tego i wiem ze juz nie znajde drugiej takiej pracy , a Madzie polubilam i jej rodzice takze sa bardzo ok.
Obym tylko nie musiala tego zalowac.

Upal straszny . Wczoraj przeczytalam ponad 300 stron ksiazki i dzis pewnie dokoncze . Coz robic jak tak goraco?Po Madzi pojde na szybkie zakupy i do domu.

Milego dnia Wam zycze!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 sie 2015, 11:26
Dzień dobry!!!

Ale duchota u mnie, ledwo zrobiłam kółeczko z psem. Zapowiadali burzę, jest to całkiem prawdopodobne. mam nadzieję jednak, że na późny wieczór, bo wybieramy się na Jarmark...
Wstałam z niepokojem. W piątek idziemy na koncert i już mnie zaczyna lęk brac. Muszę sobie poznajdowac zajęcia, żeby się nie poddac i nie nakręcic.

Wolfx, Miło było Cię poznac! Wszystkiego dobrego i powodzenia!!!

platek rozy, Hej Kochana!***** Żałowac nie masz czego, bo to nie Twoja decyzja, tylko taki stan rzeczy został Ci narzucony. :bezradny: Od kiedy w ogóle zaczynasz tą pracę i aktywizację?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 sie 2015, 11:37
kosmostrada, :******** Machina rusza 4 wrzesnia ale mysle ze zaczne od polowy bo musze jeszcze zrobic to profilowanie i dostac po tym skierowanie z Mops do UP na te warsztaty no i do pracy do UM.
Ja wlasnie tez juz mam lęki jak pomysle tylko z e mam tam isc do pracy. ja mam anwet lęk jak pomysle ze mam w ogole isc na to profilowanie.Jaja beda jak nie wiem bo bede tam mdlala z atakiem paniki w glowie :lol: :bezradny: :lol: :lol: :? Jak mnie nie wywala na zbity pysk to bedzie cud .

Na koncert idz , zawsze mozesz wyjsc po jakims czasie jak sie bedziesz zle czula.Sadze jednak ze bedzie dobrze i skorzystasz :105:
Co zamierzasz na Jarmarku nabyc? :105:
U mnie tez duchota pierunska.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Mag14 05 sie 2015, 11:59
Cześć Nerwuski ;) :smile:
Jestem głodny przygód, oby bez przypałów :twisted: :mrgreen:
Ze mną, to tak właśnie na granicy cienkiej, która często zostaje przekraczana :oops: :P

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 sie 2015, 12:01
Dzień dobry!

Oby był dobry, bo upał okrutny i ledwo dycham. Też mam lęki z powodu tych upałów, źle się czuję, nie mam siły.

platek rozy, tak jak pisałam, nie masz wpływu na to, ale powoli oswoisz się. Rozumiem Twoje lęki i obawy, ale nie nakręcaj się, nikt Cię wyrzuci... myśl pozytywnie... jako coś nowego, rozwojowego. Będziemy trzymać kciuki!

kosmostrada, Kochana dasz radę na koncercie, kto jak nie Ty! Rozumiem, że boisz się tłoku i wrzawy, ale to tylko będzie pierwsze wrażenie takie i później oswoisz się z tą atmosferą, a jak nie, to wyjdziesz!

Do Ciebie też już dotarł ten skwar?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 sie 2015, 12:24
kosmostrada, mirunia,:*********Mirunia Obys miala racje , wiesz z jednej strony staram sie myslec ze moze to mi przywroci moje "normalne" zycie z drugiej obawiam sie ze moze byc wrecz odwrotnie i znow sie w sobie zamkne jeszcze bardziej.

Co dzis masz w planach?

Mag14 witaj:) a Ty co na co dzien porabiasz?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 sie 2015, 12:25
Chcialam z Madzia isc na dwor no ale chyba zrezygnuje bo widze ze w cieniu 33 stopnie :bezradny:

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 sie 2015, 12:35
platek rozy, nie wychodź teraz z Madzią, skoro 33. Lepiej w domku w cieniu posiedzieć i porysować coś np. :D
Za gorąco dla maluchów.

Świetne motto dla nas lękowców i tego się trzeba trzymać!

Płatuś, siedzę w domu, szwendam się, bo co robić w taki skwar. Byłam rano na małych zakupach, wyniosłam do piwnicy ogórki kiszone - bo w domu za gorąco już, umyłam balkon, żeby trochę chłodniej i milej było. Przeglądam w przerwach sierpniowy Skarb :D

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 05 sie 2015, 13:11
Witam z kawką ;)
wróciłam od mojej pani doktor :smile:
oczywiście dobry o-pe-er nie jest zły :mrgreen: ale poza tym załatwiłam co chciałam, wypisała mi skierowanie do tej Warszawy, ponarzekałyśmy na służbę zdrowia i gitara :mrgreen:
będziemy się przymierzać do odstawki leków, ale dopiero od następnej wizyty jeśli się nic nie zmieni :smile:
nawet zaczynam ją lubić, bo początkowo mnie wkurzała :twisted:

platek rozy, a nie możesz powiedzieć, że pilnujesz dziecka i nie możesz brać udziału w tych warsztatach aktywizacji czy ki czort to jest? Ja tam bym się zbuntowała :mrgreen:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 sie 2015, 13:39
mirunia, acherontia-styx, Hej Dziewczyny! :papa:
mirunia, Skwar dotarł do mnie, właśnie wyszłam spod prysznica. :bezradny:
acherontia-styx, To bardzo się cieszę, że jest tak dobrze, że przymierzacie się do odstawienia leków. Super! :great:

Koleżanka wpadła na ploty, posiedziałyśmy w cieniu na ogródku, ale i tak ledwo dycham. Czekam na sygnał od mensza, że jest wolny i jedziemy. Ale tak naprawdę nie wiem, jak damy radę w ten ukrop.
Okazuje się, że koncert w sobotę. Boszsz jeszcze jeden dzień dłużej nerwu. Ale macie rację Kochane, postaram się nastawic jak najlepiej. Wiecie mam ten lęk, co będzie, po tym feralnym wyjściu do teatru. Ale tu będzie więcej przestrzeni i nie chyba jednak nie będzie tak ciemno. No i jednak głośny łomot, który mam nadzieję mózg przekieruje.

platek rozy, Na Jarmark jedziemy pooglądac tak naprawdę, oczy nasycic, bo w portfelach pustki. Może jakiś drobiażdżek wypatrzę, tak na malutką przyjemnośc. Zwykle kupowałam fajne ceramiczne koraliki na sztuki, może będzie to stoisko.
Kochana co będzie to będzie, najwyżej wyjdzieś na kosmitkę i dostaniesz grupę! :D
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 05 sie 2015, 13:48
lece do biura podróży zbierać dane na temat ceny biletu.pogoda sprzyja

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 sie 2015, 14:34
Wyszłam jednak na ten ukrop, poszłam do spożywczaka po wodę niegazowaną, lody advokat i kefirek do ziemniaków.
Dzisiaj, jak mnie głowa nie boli, lepiej znoszę upał, poza tym jest wiaterek fajny i zniosłam godnie to wyjście. :D

kosmostrada, poopowiadasz jak było na Jarmarku i co fajnego widziałaś? Byłam dawno temu podczas Jarmarku, miał się już ku końcowi, ale zdążyłam kupić sobie bransolkę skórzaną i sukienkę w takie farbowane dziwne mazaje, na sznurkowych ramiączkach. Bardzo ją lubiłam i dość długo nosiłam :mrgreen: Lubiłam nietuzinkowe rzeczy. :bezradny:

Spamowa wyspa

przez Wolfx 05 sie 2015, 15:44
kosmostrada, Mi też było miło czasem ponawijać ;) I Was w jakiś sposób pocieszyć czy rozweselić ;)
Wolfx

Spamowa wyspa

przez cyklopka 05 sie 2015, 16:37
Mam nową klawiaturę, czasem mi nie wbija liter, chcę cofnąć i poprawić, klikam F12 i pisany post mi się kasuje :cry: Tak że dzisiaj bez posta, bo mi się nie chce od nowa pisać. :evil:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Sortuj wg