Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Nerwo Plotki

przez nerwa 23 sty 2014, 00:24
Ja teraz robie tak - jak sie zaczynam martwic jutrzejszym spotkaniem z szefem, to mysle - a co sie bede martwic, moze on noge złamie po drodze, i do spotkania wcale nie dojdzie? a ja sobie zmarnuje czas na martwienie :D
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Nerwo Plotki

przez Etna 23 sty 2014, 00:25
nerwa, Marcosm - dziękuję, jesteście kochani :roll: Postaram się dzisiaj to przespać i jutro się ogarnąć. Tylko niechże tabsy zaczną działać.

Nerwo Plotki

przez Marcosm 23 sty 2014, 00:26
alfaArietis, głowa do góry i żyj pełnią życia, a będzie tylko lepiej :great:
Marcosm

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nerwo Plotki

przez nerwa 23 sty 2014, 00:32
chociaz powiem Wam, ze czasem miewam takie chwile, czy dni, ze tak wszystkim jestem załamana i jeszcze tak rozmyslam o tym, zaraz sie placz zaczyna itd. Ale wtedy juz staram sie na maksa pogrązyc w tym (choc nie wiem czy to dobre wyjscie) i tak wyplakac, i jakos tak czesto jest lepiej :) taka ulga i ze juz sie pouzalalam, poplakalam i mozna zaczac wszystko od nowa.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Nerwo Plotki

przez DżejnRołs 23 sty 2014, 00:34
nerwa, wypłakiwanie się jest dobre. rozładowuje napięcie całe, przynajmniej u mnie.
"W życiu piękne są tylko chwile"||••
Obrazek

Nerwo Plotki

przez Marcosm 23 sty 2014, 00:37
nerwa, jak tak miałem ze śniegiem optycznym i tym moim podwójnym widzeniem, miałem bo już zaakceptowałem to, że już nigdy nie będę widział tak jak kiedyś. Nie myślę o tym, przyzwyczaiłem się.
Marcosm

Nerwo Plotki

przez nerwa 23 sty 2014, 00:37
DżejnRołs, no wlasnie. Nieraz tak mialam, ze caly dzien do dupy, oslabienie, zmeczenie, lęki. Nagle wieczorem placz, i po tym wszystkim - energia, za robote sie bralam, zmywanie garów itp. ;)))
Tylko mam potem problem, ze kolejnego dnia, oczy zapuchniete i boli mnie glowa przewaznie... wiec nie zawsze moge sobie pozwolic, na taki "luksus" ;)

-- 22 sty 2014, 23:38 --

Marcosm, ehhh ja z kolei mam męty (pełno ich) juz od roku prawie. I tez juz ostatnio nawet myslalal, ze widze beznadziejnie, no ale co zrobic.. chyba tak bedzie musialo zostac :-/

Nerwo Plotki

przez DżejnRołs 23 sty 2014, 00:38
nerwa, ja sobie czasem pozwalam;) a czasem z przymusu...
"W życiu piękne są tylko chwile"||••
Obrazek

Nerwo Plotki

przez Marcosm 23 sty 2014, 00:41
nerwa, też mam męty, ale one najmniej mi przeszkadzały.
Marcosm

Nerwo Plotki

przez nerwa 23 sty 2014, 00:45
Marcosm, a wiesz co, ja nawet ostatnio z oczami to jakas poprawe zauwazylma (tzn. męty dalej są jak były), ale pare miesiecy temu, chodzialam caly czas w okularach przeciwslonecznych, bo nawet jak bylo zachmurzenie to jakos wszystko mnie razilo. Co wiecej, w pracy to samo - po paru godzinach az glowa mnie bolala i nie moglam na oczy patrzec. A teraz jakos - juz ze 2 miesiace moze, to nawet w sloneczny dzien zdarza mi sie nie nosic okularów :)

Nerwo Plotki

przez Marcosm 23 sty 2014, 00:49
nerwa, z mętami wzrok szybciej się męczy i bardziej podatny jest na światło, tzw, światłowstręt. Dodatkowo jak jest bardziej zmętnione ciałko szkliste dochodzą do tego poświaty od lamp.

Teraz mam to w tyłku, może komfort życia spadł o 40%, ale widzę i żyje, ludzie z gorszymi chorobami dają sobie radę.
Marcosm

Nerwo Plotki

przez nerwa 23 sty 2014, 00:51
no wlasnie ale mi męty nie zmalały na bank, a światłowstręt jakos sie zmniejszył.
Ale racja, nie jest to cos z czym nie moznaby zyc

Nerwo Plotki

przez Slam 23 sty 2014, 00:53
Siema Plotasy :D
NERWICO! NIENAWIDZĘ CIĘ!

Będzie dobrze

Nerwo Plotki

przez Marcosm 23 sty 2014, 00:54
nerwa, ja nieraz muszę machnąć oczami aby wyleciały mi one z pola widzenia, a znajomi się zawsze pytają co ja odpierniczam z tym wzrokiem :mrgreen: Nie zrozumieją :D

-- 22 sty 2014, 23:55 --

Slam, Elo
Marcosm

Sortuj wg