Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 02 sie 2015, 13:11
Witajcie
Jestem tak zakręcona że zamiast na oleju u smazylam kotlety w płynie do mycia naczyń.
Wszystkie poszły do kosza.
Jutro praca.
Czerwoni się czają
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez JERZY62 02 sie 2015, 13:15
Lusesita Dolores, no to ładnie... będziesz chyba bąbelki puszczać... :smile: A poważnie to brak uwagi ;)
... a zakręcenie też swoje robi.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez cyklopka 02 sie 2015, 17:02
Lusesita Dolores, może to tylko stres. Pomyśl, że jutro będzie normalnie.

Jutro mam terapię, po jutrze jadę do klientki na godzinę, dzisiaj trochę odsypiałam, ale nie wiem co... Mam dość dobrze ułożone, o czym chcę powiedzieć na terapii.

Teraz codziennie prawie wyszywam, uczę się na gitarze albo gram w grę. W zasadzie mogę tak spędzić najbliższy miesiąc, potem się będę zastanawiać dalej :P

Idę gufkę umyć, bo wyglądam jak prosto z łóżka, a trzeba się ludziom pokazać.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Flora3 02 sie 2015, 17:17
Lusesita Dolores napisał(a):Witajcie
Jestem tak zakręcona że zamiast na oleju u smazylam kotlety w płynie do mycia naczyń.
Wszystkie poszły do kosza.
Jutro praca.
Czerwoni się czają

niezłe zakręcenie ;D

Spamowa wyspa

przez Aurora88 02 sie 2015, 18:05
Cześć wszystkim :)
Widzę że każdy spędza weekend gdzieś tam u siebie.
Lusesita Dolores, no to nieźle, z tego typu szaleństw zdarzyło mi się tylko raz pomylić i wacik nasączony zmywaczem do paznokci zamiast na palec trafił do oka. Bo w ten sam sposób "zmywam się" płynem micelarnym :P Oj, bolało.
Ale jutro będziesz już bardziej uważna, a przynajmniej masz zabawną anegdotkę ;)

cyklopka, to fajnie spędzasz czas, wazne żeby robić różne przyjemne rzeczy :) Może dlatego tak odsypiasz? Ja się ostatnio tak zaktywizowałam, że więcej śpię. I innego wyjaśnienia nie widzę... A co wyszywasz? :)

Wczoraj byłam na domówce-posiadówce u znajomych chłopaka, dałam radę wysiedziec kilka godzin i jestem z siebie wściekle dumna :D Bałam się strasznie, w pewnym momencie zaczęłam pić małe ilości wódki żeby się rozluźnić i nie wyglądać na sztywniaka. Nic nie mówiłam chłopakowi, i tak się o mnie dużo martwi, a tak przynajmniej spędziliśmy czas trochę bardziej towarzysko :)
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez high 02 sie 2015, 18:07
Witajcie wczesnym wieczorkiem! :) Dziś byłem sobie w zoo, więc przesyłam misiaka :mrgreen:
Wczoraj byłem na dwóch imprezach urodzinowych ;)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy..."

Fluoxetinum

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 sie 2015, 18:53
Dzień dobry Spamowiczom!!!

Ale mnie kuper boli od siodełka, taaak, od siodełka roweru! Pojeździłam sobie dzisiaj, pierwszy raz w tym roku siadłam na rower. Nie wiem, czy jutro wstanę! :mrgreen:
No frajda, wiatr we włosach, chłodek po ramionach i dużo ruchu... trzeba to powtórzyć.

high, misiaczek cudny... wiadomo, na zdjęciu. :mrgreen:

Aurora88, brawo za domówkę-posiadówkę, widzisz można wiele zrobić, żeby uprzyjemnić życie i przemóc wszelkie strachy i udzielać się towarzysko. :brawo:

cyklopka, no właśnie, co wyszywasz?

Spamowa wyspa

przez Mag14 02 sie 2015, 19:02
Cześć Nerwuski ;) :smile:
Lusesita Dolores konkretny brak koncentracji :mrgreen: ;)
Mnie się wiele różnych takich akcji dzieje, powodu braku koncentracji, ale żeby aż tak to chyba nie :mrgreen: :P
High piękny Misiu :smile: jak pozuje do fotki :D wziąłbym go na Rybki :lol:

Spamowa wyspa

przez JERZY62 02 sie 2015, 19:29
A mi tak dzień leci trochę nudno i napięciowo... napięty dość jestem :-|
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 sie 2015, 19:33
Dobry wieczór Kochani!!!

A ja dziś wstałam w nieciekawej formie, ale specjalnie mnie to nie zdziwiło, bo huśtawka musi byc... :P
Nie miałam specjalnie planu, oprócz snucia się ze zbolałą miną (kręgosłup mnie pobolewał, przy spadku formy od razu zaczynam zauważac różne dolegliwości fizyczne). Tym razem chłopaki miały plan i pojechaliśmy do nowego nadmorskiego parku na końcu Gdańska. Dużo łażenia, siedzenie na plaży dla psów, moczenie nóg w morzu, frytki w nadmorskim barze. Wróciłam to padłam na łóżko, niedawno wstałam.
Nawet się ciutkę opaliłam na ramionach. :smile:
A z cudnych porannych wiadomości - motyle wróciły!!! Monsz powiedział, że w życiu tyle nie widział... Fakt krzaczor oblepiony, po kilka na każdym kwiatku, wspaniały widok. :105: Zdążyły w ostatniej chwili zanim przekwitł.

Aurora88, Brawo! To teraz widzisz, że dajesz radę i jednak raz na jakiś czas życie towarzyskie może kwitnąc!

high, Kolejny imprezowicz! ;) Dzięki za misiaka. :D

mirunia, Kochana to wielką frajdę dziś sobie sprawiłaś! To się nazywa miło i terapeutycznie spędzac urlop!

cyklopka, Świetny plan na sierpień! ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Mag14 02 sie 2015, 19:43
Wy mi lepiej powiedzcie, co można robić w nocy w parku samemu:?: :mrgreen:
Ponieważ, raczej nikt się nie wybierze, co dopiero jakaś Pani :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 sie 2015, 20:22
kosmostrada, cześć Kochana! :papa: Poranek miałaś nieciekawy, ale za to później ile atrakcji. :great:
Najbardziej zazdroszczę Ci tego łażenia brzegiem morza i moczenia nóg w morzu (cholera, zaraz wezmę miskę wody z solą!), oraz całościowego widoku na morze. :105: :105:
Nie dziwię Ci się, że padłaś... obyś teraz w nocy mogła spać.
Mnie też ta wycieczka rowerowa zmęczyła, bo nie jeździłam od tamtego roku, no może chyba raz wiosną przejechałam się nad rzekę i tyle. Tak, że mięśnie odwykły, stawy też i teraz chodzę połamana :mrgreen: ale frajda była.

Jutro upał, więc do południa muszę zrobić zakupy, a później schować się w domu, cały tydzień bardzo upalny! :hide:

Spamowa wyspa

przez Mag14 02 sie 2015, 20:36
Mirunia w nocy se wejdź :mrgreen: ;)
Dzisiaj raczej będę po nocy się szwendał :twisted: :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 02 sie 2015, 20:58
Aurora88, jakoś od czterech lat odsypiam życie. Nie wiem czy to na tle nerwowym, czy coś z metabolizmem. Pokłócę się jutro z terapeutką.

Nie przebijesz koleżanki mojej cioci, co pomyliła klej do tipsów z kroplami do oczu. Wlała sobie kroplę kleju na powiekę, zorientowała się, panika, żeby nie zamknąć tego oka i do taksówki do szpitala trzymając powieki, żeby się nie skleiły. W zeszłe wakacje były obie na Węgrzech i chciały zwiedzić jedno miasteczko w Rumunii i zatrzymali je na granicy. I ta koleżanka mówi: "Ale ty jesteś głupia, nie wzięłaś dokumentów ze sobą",a ciocia na to: "A kto se wlał klej do oka?" :lol:

kosmostrada, nie mam pojęcia na co będę miała czas w roku szkolnym, więc sobie jeszcze chwilę poczekam z ustalaniem priorytetów :mhm:

mirunia, kosmostrada, ej, to przyjemnie dzień spędzony. Mnie wczoraj wieczorem trochę bolały biodra od chodzenia po górach, a obstawiałam raczej, że uda się najwięcej zmęczą.

Kończę wyszywać portret Jana Pawła II, a potem mam jeszcze dwa większe obrazy do zrobienia, już zaczęte, ale nie wykluczam, że jeszcze coś dokupię.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Sortuj wg