Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 sie 2015, 17:24
Wróciłam z Gdyńskiej Mariny. Wyciągnęłam chłopaków na targi "Woda i wiatr", mieliśmy nadzieję jakieś gadżety dla młodego pooglądać, bo niby miały to być targi sportów wodnych. Tiaaa. Same luksusowe jachty za sryliard piniondza i nic więcej. Jedyne co, że człowiek wiedziałby co zrobić z mega wygraną w totka... :lol: Zawiedzieni pożarliśmy po ciepłym oscypku, pospacerowaliśmy i tyle.
Jako że pogoda dopisuje to zrobimy grilla, posiedzimy na ogródku. Dobry pretekst na odświeżenie pazurków u stóp, bo coś czuję, że jutro sandały na nóżkę wskoczą.
Zajechaliśmy po drodze do rosska, bo musiałam młodemu kupić krem na pękające pięty. Straszne ma biedne te stopy, ja w ogóle nie znam tego problemu. Macie jakieś domowe sposoby na tą przypadłość?
Gdzie jest mirunia, ona na pewno by mi coś poradziła... :bezradny:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 01 sie 2015, 18:21
Ferdynand k napisał(a):Witam znad morza 8)
niestety jakiś idiota puścił psa bez smyczy idę spokojnie a ten je.....ny cerber (nawet nie patrzyłem na tego durnego jak jego właściciel burka)
ta krowa z zębami do mnie goni z mordą
ja na to "trzymaj tego je.... sku................ bo go za............." bo się wystraszyłem a ten tłusty ku.....as jeszcze coś mamrocze pod nosem
jak byłem daleko to wtedy dopiero przy swoich burkach zaczął się grubas napinać itp.
nosz trzeba być skończonym ch..... m żeby mieć pretensje że nazywa się jego psa je.. sk.................... bo mnie atakuje bez powodu
jego pies człowiek reaguje stresowo to klnie by mnie bydle zagryzło
a ten odważny jak 50 m od niego jestem myślałem tylko podejdź bez swoich burków co i tak są mądrzejsze od ciebie
powiem co myślę o tobie a jak się z łapami zabierzesz to ci w obronie własnej łokciem w podbródek wy.......le :evil:
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 sie 2015, 19:48
Dobry wieczór!!! :papa:

Wróciłam z popołudniowego łazęgostwa po parku, skwerze i lodziarni i mykiem wskoczyłam pod prysznic, bo bojam się kleszczy :hide: cholernie!
Nie chcę wylądować na SORze jak zwykle, żeby wyciągali to dziadostwo, brrr...
Połaziłyśmy z koleżanką po alejkach i gęby nam się nie zamykały... obie spragnione wygadania się. Zimą długo potrafimy wisieć na telefonie. :mrgreen:

kosmostrada, he, he, miałaś na czym oko zawiesić w tej Marinie, a wygrana w totka jak widzę już ma przeznaczenie. :lol: Wiesz o tym , że marzenia się spełniają??? :D
Kochana, liczysz na moją pomoc domową a propos pięt... no też nie mam tego problemu, ale koleżanka w pracy niestety ma. Ona kupuje w aptece jakieś kremy z mocznikiem, ale nie zupełnie to wyleczyła.
Może Młody nie ma jeszcze tak bardzo popękanych, poza tym młoda skóra i szybciej da się to usunąć.
Poszukałam w necie:

http://tipy.interia.pl/artykul_13817,do ... piety.html

http://sloik-pelen-magii.blogspot.com/2 ... iet-z.html

Chyba te kremy z apteki są lepsze, popytaj, może coś dobrego pani mgr zaproponuje.

A stopy i dłonie wczoraj zrobiłam sobie świeżutkim lakierem i są wyjściowe! :D .... do sandałków.

Ferdynand k, chciał dzisiaj piesek pożreć naszego Ferdzia? Chyba uciekł skruszony po tylu różnych .......?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 01 sie 2015, 20:38
Witam wieczorową porą ;)

kosmostrada, ja kiedyś miałam podobny problem jak młody, ale zabij mnie, nie pamiętam jakim sposobem się tego pozbyłam :bezradny: na pewno nie stosowałam jakichś wymyślnych kremów czy innego ustrojstwa z apteki :P chociaż to, co wspomniała mirunia, o kremach z mocznikiem może być pomocne :smile: na pewno regularne nawilżanie i ścieranie zrogowaciałego naskórka pumeksem i peelingami może pomóc ;)

mirunia, a też se dzisiaj paznokcie walne :D w końcu lato wraca, trzeba jakoś wyglądać :mrgreen:
a z kleszczami jest masakra w tym roku :hide: córeczka mojej kuzynki w krótkim odstępie czasu miała 4 kleszcze i po 2 tygodniach, pomimo, że były tego samego dnia usunięte, mała dostała 40 stopni gorączki, drgawki….Jest na silnym antybiotyku i czekają czy nie rozwinie się odkleszczowe zapalenie opon mózgowych :pirate: szkoda malutkiej, bo ma dopiero 2 latka :cry:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 sie 2015, 21:17
acherontia-styx, :papa: okropne są te odkleszczowe choroby i bardzo się tego boję, bo jestem od dziecka podatna na łapanie tych małych, a wrednych stworków. Tylko, że dawniej nie było tyle powikłań po ukąszeniu kleszcza, co teraz. Wyciągnęło któreś z Rodziców i na tym się kończyło, nic się później nie działo, żadnych rumieni, gorączek.
A w ostatnich latach jest to niemalże nagminne. Podobno najbardziej "zjadliwe" są na Mazurach, tzn. zakażają boreliozą.

No koniecznie zrób sobie te paznokietki, lato...! :D
Ostatnio edytowano 01 sie 2015, 21:18 przez mirunia, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez bonsai 01 sie 2015, 21:18
mirunia napisał(a):A stopy i dłonie wczoraj zrobiłam sobie świeżutkim lakierem i są wyjściowe! :D .... do sandałków.

:105:
bonsai

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 sie 2015, 21:20
bonsai, :papa: :angel: :angel:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 sie 2015, 21:35
mirunia, acherontia-styx, Dzięki Dziewczyny za rady!!! :uklon:
Na razie wyciągnęłam ze strychu taką maszynę do moczenia i ozonowania stóp sholla, którą kiedyś dostałam na urodziny i zrobiłam mu pedicure i nasmarowałam kremem z rosska na pękające pięty. Przy okazji sobie też zrobiłam stopy i też mam świeżutki lakier na stópkach. Gdzieś jutro trzeba wystąpic w sandałku na obcasie. ;)
A kleszczy multum, wiem ile mój pies już miał w tym roku. Ja sama jednego przywlekłam, będąc ubrana w bluzę i dżinsy. :bezradny:

Ferdynand k, Wiem, że jesteś nad morzem, ale ja nie mam nic z tym wspólnego, mój pies chodzi zawsze na smyczy. ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 01 sie 2015, 21:42
Mnie na szczęście kleszcze nie lubią :D w życiu żadnego nie miałam i mam nadzieję, że nie będę miała tej wątpliwej przyjemności i żaden się nie przykoleguje ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez Prakseda 02 sie 2015, 01:08
acherontia-styx, dużo zdrówka dla malutkiej, wiem o czym mowa, bo niestety mam boreliozę :(

ps. Piękna noc :D

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 02 sie 2015, 10:42
mirunia napisał(a):Dobry wieczór!!! :papa:

Wróciłam z popołudniowego łazęgostwa po parku, skwerze i lodziarni i mykiem wskoczyłam pod prysznic, bo bojam się kleszczy :hide: cholernie!
Nie chcę wylądować na SORze jak zwykle, żeby wyciągali to dziadostwo, brrr...
Połaziłyśmy z koleżanką po alejkach i gęby nam się nie zamykały... obie spragnione wygadania się. Zimą długo potrafimy wisieć na telefonie. :mrgreen:

kosmostrada, he, he, miałaś na czym oko zawiesić w tej Marinie, a wygrana w totka jak widzę już ma przeznaczenie. :lol: Wiesz o tym , że marzenia się spełniają??? :D
Kochana, liczysz na moją pomoc domową a propos pięt... no też nie mam tego problemu, ale koleżanka w pracy niestety ma. Ona kupuje w aptece jakieś kremy z mocznikiem, ale nie zupełnie to wyleczyła.
Może Młody nie ma jeszcze tak bardzo popękanych, poza tym młoda skóra i szybciej da się to usunąć.
Poszukałam w necie:

http://tipy.interia.pl/artykul_13817,do ... piety.html

http://sloik-pelen-magii.blogspot.com/2 ... iet-z.html

Chyba te kremy z apteki są lepsze, popytaj, może coś dobrego pani mgr zaproponuje.

A stopy i dłonie wczoraj zrobiłam sobie świeżutkim lakierem i są wyjściowe! :D .... do sandałków.

Ferdynand k, chciał dzisiaj piesek pożreć naszego Ferdzia? Chyba uciekł skruszony po tylu różnych .......?

no co czasem mi się wypsnie /cenzura/ :mrgreen: https://www.youtube.com/watch?v=f6Zd5t0PsHM
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez JERZY62 02 sie 2015, 10:54
Witam ;)

Nie ma to jak się prządnie wyklnąć jak coś leży na sercu.

Dzisiaj będziemy mieli ładny słoneczny nie za gorący dzień.

Dzisiaj mamy 02-08-2015 gwoli przypomnienia :smile:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez bonsai 02 sie 2015, 10:57
Obrazek
bonsai

Spamowa wyspa

przez JERZY62 02 sie 2015, 13:03
A teraz sobie siedze przed kompem i kończę sączyć kawkę... nawet mi smakuje ;) :smile:
♪♪♪

Sortuj wg