Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Wolfx 29 lip 2015, 23:16
bonsai, Zwyzywałeś Emilka,a jemu się dostało........
Wolfx

Spamowa wyspa

przez bonsai 29 lip 2015, 23:21
Wolfx, chyba raczysz sobie żartować. Poszukaj sobie po innych wątkach, np. o wykrzyczeniu się i potem może zabierz głos. Wiem, że miło Ci było, gdy Ci słodził, bo czułeś się lepszy (a na początku sam miałeś wiele uwag), ale to generalnie dość słabe jest.
bonsai

Spamowa wyspa

przez Wolfx 29 lip 2015, 23:26
bonsai, Ja nie mówię żę Emil to jakiś erudyta,czy super hero też mi się wiele jego wpisów nie podoba,a większość śmieszy ;)
Moim zdaniem trochę ostro mu dowaliłeś,a chłopaka poniosły emocje ;)
Więcej luzu ;)
Mnie nie musi nikt słodzić,znam swoją wartość,no Emil próbował się zakumplować i słodził,ale na mnie nie robią wrażenia takie rzeczy ;)
Wolfx

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Aurora88 29 lip 2015, 23:31
A kto tu jest od administrowania i banowania?
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez bonsai 29 lip 2015, 23:34
No na pewno nie ja, nawet nie zgłosiłem jego gróźb, ataków i chamstwa, bo zbyt leniwy na to jestem. Za to odebrałem wiele oznak ulgi po fakcie, od obecnych tu ludzi, więc tym bardziej dziwię się jakimś pretensjom. Jeśli się nie zgadzacie, to piszcie do moderatorów.
bonsai

Spamowa wyspa

przez Wolfx 29 lip 2015, 23:37
bonsai, Ja nie żyję życiem forum,zaglądam z sentymentu,takie potyczki słowne przez internet mnie bardzo śmieszą ;)
Wolfx

Spamowa wyspa

przez Aurora88 29 lip 2015, 23:38
Niektórzy potrafią się zdystansować i podejść do tego z uśmiechem (zazdroszczę) dla innych to powód do tego, żeby czuć się co najmniej niekomfortowo :)

Spamowa wyspa

przez Wolfx 29 lip 2015, 23:45
Aurora88, Wiesz przez internet przy laptopie w kapciuszkach i z herbatką każdy wykrzyczy Ci wszystko,w ,,real life,, już niekoniecznie ;)
Wolfx

Spamowa wyspa

przez bonsai 29 lip 2015, 23:45
Wolfx, no niby nie żyjesz, ale to Ty zacząłeś temat jakby... Oczywiście, że dystans jest ważny w życiu, ale wszystko ma swoje granice, w "realu" również. ;)
bonsai

Spamowa wyspa

przez Wolfx 29 lip 2015, 23:54
bonsai, Na tym forum poznałem kilku fajnych ludzi,z niektórymi się spotkałem na żywo,z niektórymi jestem w kontakcie telefonicznym.
Czasem zajrzę coś napisze i tyle.
Wolfx

Spamowa wyspa

przez bonsai 29 lip 2015, 23:56
Wolfx napisał(a): Na tym forum poznałem kilku fajnych ludzi,z niektórymi się spotkałem na żywo,z niektórymi jestem w kontakcie telefonicznym.

Mam dokładnie tak samo. I o to chodzi chyba.
bonsai

Spamowa wyspa

przez Wolfx 30 lip 2015, 00:00
bonsai, Całego forum nie da się ogarnąć,mnie drażniły posty Emila w wątku ,,Pytanie do kobiet,, ja długo jestem cierpliwy ale potem to już jadę.
Ponosi go czasem w temacie kobiet ;)
Wolfx

Spamowa wyspa

przez Aurora88 30 lip 2015, 00:35
Wolfx napisał(a): Wiesz przez internet przy laptopie w kapciuszkach i z herbatką każdy wykrzyczy Ci wszystko,w ,,real life,, już niekoniecznie

No niby wiem, ale właśnie dlatego boję się internetowych rozmów. Często stresuję się przed napisaniem jakiegoś posta a jak dostaję prywatne wiadomości, też się ich trochę boję (na tym forum mniej). Boję się, bo ludzie są tacy agresywni w tym.

Wolfx napisał(a):Całego forum nie da się ogarnąć,mnie drażniły posty Emila w wątku ,,Pytanie do kobiet,, ja długo jestem cierpliwy ale potem to już jadę.

Ojej, dobrze że tego wątku nie widziałam...

Spamowa wyspa

przez Aurora88 30 lip 2015, 08:46
Dzień dobry, mówię sama sobie, widzę że jeszcze nikogo tu nie ma :-)

Zaraz wychodzę na terapię, jak zwykle się stresuję ale jestem ciekawa, co tam terapeutka wymyśli ;)

Sortuj wg