Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 29 lip 2015, 14:29
Jadł ktoś moskale-placki ?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 lip 2015, 16:02
mirunia, U mnie sie wypogodzilo :******* zrobila sie duchota a szkoda bo jednak chlodek byl przyjemny. Ja nastawilam pranie , zjadlam papryke na obiad i niucham perfumy z avon bo dzis dostalam od pani z komisu dzieciecego probeczke i nowy katalog .Co dzis Kochana porabiasz?

kosmostrada, Slonce ciesze sie ze juz pomalowane :******* :great: teraz bedziesz miala nowe otoczenie i zawsze to przyjemniej sie patrzy.Jarmark Dominikanski znam ze zdjec mojej kolezanki ktora mieszka w Twoim miescie i zawsze na tym jarmarku buszuje :105: tez bym pobuszowala.

high, Ty jestes chlopak na schwal to na pawno dzionek Tobie minie na czyms fajnym:)
:******jak sie czujesz?

Nawet tragedii i dramatu nie bylo jak poszlam do Madzi , w miare szybko sie doskladalam , bylysmy na spacerku i bylam zapytac o oferte w Orange bo chce zmienic moje T mobile , tam bede miala korzystniej :)
Ale to dopiero od wrzesnia .. nie mniej jednak poflircilam sobie z uprzejmym panem o!
I mi rozpisal oferte zamiast na 24 miesiace to na 18 i pol roku za free :mrgreen:

A teraz bede odpoczywala chwile a pozniej posprzatam bo mam w weekend gosci od soboty do niedzieli wieczor.

Wyslalam dzis kilka cv. I to by bylo na tyle.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 29 lip 2015, 16:34
platek rozy, ooo, fajnie, że czułaś się u Madzi fajnie :D :D to dobry znak!
Płatuś ja też mam w orange i jestem zadowolona, masz dobrą ofertę!

U mnie też Kochana zrobiła się już duchota, grzeje słoneczko, ale jest do wytrzymania.
Byłam jeszcze na rynku po jagody, bo chcę tak po trochu robić na zimę. Myślałam, że będą coraz tańsze, ale gdzie tam, dalej są po 14 za litr.
Właśnie zasypałam je cukrem w słoiczkach małych i wstawiłam do pasteryzacji. Będą na kłopoty jelitowe jak znalazł.

Nie bardzo już mi się chce cokolwiek robić, też wstawiłam pranie ręczników i piżam. Może jednak zajrzę na jedną półkę w szafie i powywalam trochę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 29 lip 2015, 16:39
chyba mi gremlinka nie doleczyli

Spamowa wyspa

przez mirunia 29 lip 2015, 16:39
A taką apaszkę se kupiłam :D
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 lip 2015, 17:03
Przerwa na obiadek - dziś szybciutko -makaron z sosem z kurek i szynki szwarcwaldzkiej i sałata rzymska.
Tylko jeszcze łóżko i mogę się instalować z lapkiem . :D Ale monsz wziął się na ambit i pięknie naprawia łóżeczko zmasakrowane skokami po nim mojej siostrzenicy.

platek rozy, Już lepiej brzmisz Kochana. Idzie ku lepszemu! Oj pobuszowałybyśmy sobie razem na Jarmarku... :105:

mirunia, apaszka fajna, taka delikatna, będziesz w niej gwiazdować. :105: Uwielbiam apaszki...

Wiecie co, właśnie doszłam do tego, że jestem rok na forum... Ale ten czas minął.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 29 lip 2015, 17:15
Ja też przerwa - wywaliłam jednak z 2 półek dwie duże reklamówki ciuchów. Odłożyłam 3 bluzki dla koleżanki, reszta idzie na zbiórkę ubrań.

kosmostrada, wcale nie taki szybciutki ten Twój obiad... zanim te kurki przygotowałaś to się chyba zeszło. :bezradny:
Ale wart jest grzechu, bo uwielbiam kurki.
To dzisiaj zapamiętaj sen w "nowej" sypialni, powinien się spełnić. ;) ;)

Apaszka jest z jedwabiu wiskozowego i bardzo delikatna... ożywię nią granatowy płaszcz. :D ;) A co!

Kosmo, ja za półtora miesiąca będę 2 lata na forum! Chyba zrobię tort :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez Aurora88 29 lip 2015, 17:59
Ahoj :)
Właśnie wróciłam i cieszę się, że przeżyłam dzisiejszy dzień.
Jakiś koszmar.
Niemal potrącił mnie tramwaj (zdążyłam odskoczyć), okazało się że nie mam karty płatniczej (zostawiłam w sklepie w poniedziałek) i do tego nie mogę ruszać prawą ręką bo nadwyrężyłam bark... co za pech!

Naprawdę spodziewałam się najgorszego, ale mogę być z siebie dumna - jeszcze 3 miesiące temu prawdopodobnie bym się rozryczała, jakoś w momencie, kiedy odkryłabym brak karty i wróciła do domu pod kołdrę.

Musiałam się podzielić tymi przeżyciami.

mirunia, apaszka jest prześliczna, kocham chustki i jak później jest już jesień, bo wtedy można je nosić ^^ Chociaż to lato teraz takie jesienne momentami :P
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 lip 2015, 18:04
mirunia, ja tez uwielbiam apaszki i chusty i namietnie nosze jesienia i wiosna :) Bardzo udany zakup :great: :105:
U mnie jagody tez takie drogie dzis widzialam po 16 zl.

kosmostrada, To dzis juz odpoczywasz na swoich wlosciach lozkowych? :105: :D
Ciekawa jestem co nabedziesz na tym Jarmarku :105: :105: :105:

Dziewczynki a ja za pare dni bede miala dwa lata na forum :shock: alez zlecialo.

Aurora88, najwazniejsze ze Ci sie nic nie stalo.

Jestesmy wszystkie apaszkowe kobietki :yeah: :yeah: :yeah:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 lip 2015, 18:11
mirunia, Kurki były czyste, takie wybrałam, więc tylko opłukałam, końcówki obcięłam, szynkę cebulkę pokroiłam i składniki były gotowe.
Mówisz torta trzeba postawić z okazji rocznic? :D Nie no nie mam siły... Może w piątek się opędzę jakimiś ciasteczkami? ;) Mam już ochotę coś upiec, bo dawno nie działałam w kuchni na słodko.
A jednak zabrałaś się za szafę. Ja w lipcu trochę powywalałam różnych rzeczy, w sierpniu ciąg dalszy walki ze zbieractwem. :time:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez bonsai 29 lip 2015, 18:13
A ja dowiedziałem się niedawno, że istnieje coś takiego, jak paszmina. Zapytuję zatem, czy któraś z Was posiada takie coś? ;)
bonsai

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 lip 2015, 18:15
bonsai, ja mam w kolorze czerwieni , zlota i czerni , nosze ja jesienia do kurteczki z eco skory :)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 lip 2015, 18:30
bonsai, jako wielbicielka apaszek i szali mam nawet kilka, ale jako rodzaj szalu, niestety raczej nie z oryginalnych himalajskich kóz...
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez bonsai 29 lip 2015, 18:35
No, a ja nie mam żadnej. Może na dwór bym nie wyszedł, ale po domu pochodzić, czemu nie... :>

Brakuje mi kota chyba.
bonsai

Sortuj wg