Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 29 lip 2015, 01:42
Vengence napisał(a):Aha i zapamietaj jedno, to kobiety tak na prawde wybieraja sobie facetów a nie na odwrót.

Hmm... prawda.

Spamowa wyspa

przez samotny_wilk 29 lip 2015, 03:14
A co takiego emilk przeskrobal?

Spamowa wyspa

przez tosia_j 29 lip 2015, 06:29
Po prostu go zapytaj. On sie nazywa teraz Replay :p
outsider

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 lip 2015, 09:15
Dzien dobry Kochani:******
U mnie od rana ta sama herezja lękowa ktora trwa od kilku dni... Dosc juz tego mam .
Za chwile wychodze do Madzi i obym sobie poradzila.
Co rano wstaje z nadzieja ze juz bedzie lepiej a le nie jest.

Milego dnia Wam zycze :)

W Krakowie pogoda deszczowa , od nocy .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 29 lip 2015, 10:43
Dzień dobry Wszystkim!!!

platek rozy, u mnie też pogoda pochmurna, ale nie pada dzisiaj. Wczoraj było deszczowo po południu.
W taką pogodę jak dzisiaj można śmiało wyjść na miasto i połazić, bo nie praży. Na razie siedzę w domku, wstałam o 9 i się szwendam.
Chyba pozaglądam do szaf i powywalam ciuchy, bo już mam strasznie ciasno.

Ciekawe, jak idzie kosmostradzie malowanie? Ma dzisiaj sporo roboty, żeby jako tako pokój dokończyć.

Pozdrawiam i dobrego dnia życzę!

Spamowa wyspa

przez high 29 lip 2015, 11:50
Witajcie :)
U mnie też zachmurzone niebo, samopoczucie nijakie...
Dopiero co wstałem, nie chce mi się ruszyć. Muszę popoprawiać jeszcze pędzelkiem parę miejsc, bo część ściany jest fakturowana i są niepokryte plamki...
Również życzę miłego dnia
"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy..."

Fluoxetinum

Spamowa wyspa

przez Mag14 29 lip 2015, 12:22
Cześć Nerwuski :twisted: :mrgreen: :P
tak samo życzę, Miłego dnia ;)

Spamowa wyspa

przez amelia83 29 lip 2015, 12:34
dzień dobry kochani :****
dobrego dnia !!
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 lip 2015, 13:03
Hej,
Czekamy aż się rozpogodzi, zjemy obiad i ruszamy na wędrówkę.

Również miłego dnia życzę.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Mag14 29 lip 2015, 13:07
Byłem w urzędzie i Pani znów mi mówiła że nie słucham, co do mnie gada :oops: :twisted:
Ostatnim razem słuchałem, dzisiaj gorzej to było, znów myślami byłem gdzieś indziej

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 lip 2015, 13:33
Dzień dobry!!!

Chwila przerwy... Dzisiaj się wprowadzam! :D Ale nie oznacza to luzu, bo jutro będzie sprzątanie całej chałupy, bo zapyzieliśmy przez ten amok remontowy.
Pogoda porządkowo-remontowa nadal. Mam nadzieję, że w piątek nie będzie padać, co by na ten Jarmark pojechać.

mirunia, ***** To mówisz, że Ty dziś w szafie siedzisz? Ja lubię raz na jakiś czas się tam zaszyć i spokojnie porządki porobić, na pewno w sierpniu sobie nie odmówię... ;)

platek rozy, Kochana*****, któregoś dnia będzie lepiej! Nie trać nadziei! Na razie świetnie sobie dajesz radę, to zaprocentuje.

high, Też muszę jeszcze sufit "poplamkować".

amelia83, tosia_j, cyklopka, Miłego popołudnia Dziewczyny!!!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 29 lip 2015, 14:06
wysyłam cv-ki przeglądam oferty :)
a Wy co robicie?
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez mirunia 29 lip 2015, 14:16
kosmostrada, hej! Tak myślałam, że dzisiaj śpisz już w swojej świeżutkiej sypialni! :D i będziesz podziwiać sufit.

Nie, jednak nie wlazłam do szafy, chciało mi się wyjść z domu. Poszłam się przejść do "Tani Armani" i kupiłam jedwabną apaszkę i cieniutką bluzkę- taką mgiełkę, ale nie nadaje się do chodzenia, ma źle wykrojone pachy i źle wszyty rękaw- ciasno, jest do wyrzucenia! Ale za 3 zł nie żal.
Wstąpiłam też do rossmana po hennę do brwi i kupiłam też lakier do paznokci, bardziej intensywna fuksja, żeby dodać trochę do tego cielistego.
Już wymodziłam kolor.
Do szafy wybiorę deszczowy dzień.

high, ciekawa jestem tej zieleni na ścianie :D Szybko się uporałeś z malowaniem. :brawo:

cyklopka, fajnej wycieczki!

amelia83, tosia_j, :papa: miłego!

Spamowa wyspa

przez Mag14 29 lip 2015, 14:20
Nie potrafię całkowicie zerwać znajomości z byłą przyjaciółką. Chciałbym żebyśmy byli nadal przynajmniej przyjaciółmi. Nie pisałem do niej z 2 tygodnie. Przedtem pisałem do niej średnio co 2-3 dzień dzień dobry miłego dnia i odpisywała. Nie chce ze mną już tak pisać jak kiedyś. Powiedziała, ze nie może. Wiem też że sporo ściemniała, może nie dlatego żeby mnie zranić, lecz po to, że nie wiedziała co napisać. Wiem, ze bała się mnie, twierdzi teraz, ze już się nie boi. Przecież ja bym jej nie skrzywdził. Tylko takie pozory stwarzam, bo mam ten wyraz twarzy wkurzonego misia. Bardzo często, niemal ciągle chodzę spięty. Myślę o niej, już nie tyle, ale myślę. Wspaniała dziewczyna i tyle bym jej chciał powiedzieć, a mnie muruje, na jej widok. Czuję się jak taka pipa i nią właśnie jestem. Kiedyś to podobno, jeden dzień nie dawałem znaku życia i mnie tak przezywała, a teraz jutro będzie 2 tygodnie i już nawet nikogo nie zapyta co ze mną się dzieje. W sumie to prawie nikt nie wie. Wie jedna osoba, ale one się chyba nie za bardzo znają, chociaż kto to wie. Wiem, że u niej teraz ciężko, chciałem pogadać, to nie była zbyt rozmowna. Chcę jej pomóc, na ile będę umiał. Nie zapomnę o niej. Muszę się wziąć w garść i pogadać z nią.

Sortuj wg