Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez amelia83 28 lip 2015, 22:17
kosmo- to na zdrowo kolacyjka :)
farbe kupiłam w marcu i tak stoi hahaha
bonsai mnie chyba jeden tylko ukąsił w tym roku, ale też nie bywam w tym roku wieczorami nad jeziorami

Spamowa wyspa

przez high 28 lip 2015, 22:26
Komarów faktycznie mniej, ale i tak mnie gryzą :x
amelia83, trzymamy za słowo :D
"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy..."

Fluoxetinum

Spamowa wyspa

przez Aurora88 28 lip 2015, 22:31
kosmostrada, high, Chcę potem fotki zobaczyć, po malowaniu :) Tak ładnie nazywacie te kolory, że sobie wyobrażam fajne rzeczy ^^

Oj chyba sobie też zrobię naleśniki, mam smaka, ale niestety brakuje mi jagód :( No cóż, trudno, zje się z domowym dżemem od przyjaciółki :-)
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez amelia83 28 lip 2015, 22:34
Aurora smacznego :)
high :)) w rzie czego mi przypomnij ... :)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 lip 2015, 22:57
Aurora88, Widzę też lubisz jak ja podjadać po nocy. ;) Ja rano nic nie jestem w stanie zjeść, więc potem wyrównuję.
Nie wiem, czy fotka jest w stanie oddać odcień... Zobaczę jak wyjdzie.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 28 lip 2015, 23:05
Cześć :papa:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Aurora88 28 lip 2015, 23:19
cyklopka, cześć :)

kosmostrada, bo ja jeszcze spać nie idę. spałam po południu, pewnie nie zasnę do 2 albo 3, więc co tam. Sprzątam, smażę naleśniki i będę rysować :)
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 lip 2015, 23:36
cyklopka, No spać się nie kładę, bo czekam na relację od Ciebie. :D Już przeczytałam w drugim wątku. W końcu nie zawsze jest tak jak sobie zaplanowaliśmy, co nie znaczy że nie może być fajnie. Wyciągnij z wycieczki co się da na dane warunki i okoliczności.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 lip 2015, 23:38
Aurora88, Ja wczoraj miałam wieczór rysowania, dziś tylko popiszę jeszcze przed snem. Miłego tworzenia więc!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Vengence 29 lip 2015, 01:13
Purpurowy napisał(a):
bonsai napisał(a):
Purpurowy napisał(a):Niestety jak widać też nie przyciągam.

Nastawienie Cię niszczy, a nie twarz. Uśmiechnij się, zdejmij ten purpurowy dres, załóż spodnie i porozmawiaj z kobietą o jakieś swojej pasji. O ile nie jest to strzelanie do małych króliczków, to jest szansa, że będzie dobrze (masz ładny ogród, pasjonat-ogrodnik to już coś).

Niestety nie mieszczę się w żadne inne spodnie niż dresowe (120cm w pasie) Pasje... ja to chyba nie mam za bardzo pasji. Chociaż może muzyka, praktycznie cały dzień słucham muzyki. A co do ogrodu, to ja tam tylko koszę trawę.

To wez sie /cenzura/ za siebie i schudnij, nie widze problemu zadnego, chcesz zdobyc kobiete!?
Zapisz sie na silownie, zacznij biegac, nie wiem jak sie ubierasz, w sumie to nie istotne, jedne lubia typa w dresach inne w garniakach, te 2 to slynne bizneswomen z nimi to trzeba udawac idiote, ona musi wiedziec, ze ma nad toba przewage, jak w szachach, oczywiscie to tylko jej wyobrazenie, normalna dziewczyna, podkreslam normalna!! nie lasencja z dyskoteki, lubi faceta wrazliwego a jednoczesnie nie bojacego sie krzyknac na kogos w kasie jak liczy pieniadze 10 minut, musi wiedziec, ze jestes dla niej oparciem, ale nawet na nia nieraz trzeba podniesc glos, jak bedziesz cipa to szybko cie zostawi, nie wiem czy masz pieniadze czy jestes biedny, jezeli masz kase, to nie pokazuj, ze masz jak nie masz i zarabiasz najnizsza krajowa to sie nie chwal tym na 1 randce, staraj sie zawsze byc niedostepny, jej musi zalezec, kolejna sprawa, one uwielbiaja jak sie je slucha, nieraz gadaja od rzeczy, ale musisz zachowac kamienna twarz a twoja twarz musi wygladac jakbys odkryl nowa planete, ona musi to widziec, mozesz pocwiczyc przed lustrem, sama rozmowa nie jest az tak wazna, kazdy sie stresuje, mozna gadac o czyms waznym lub pierdzielic od rzeczy, jak umiesz pisac to mozesz jej napisac jakis wiersz, tez to lubia, ja nie umiesz pisac to mozna z neta sciagnac, aha i nie wierz w uczciwosc i zasady, zeby cos zdobyc, trzeba sie troche wysilic. Na randce mozesz jej dac nawet zlozyc sie z toba na kebab, czasami jest to zabawne wspólne liczenie 12zl jaja jak /cenzura/, chodzi o zwale, trzeba miec to cos, a jak sie tego nie ma to chociaz trzeba udawac, ze sie to ma. :mrgreen:
Ostatnio edytowano 29 lip 2015, 01:18 przez Vengence, łącznie edytowano 1 raz
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Spamowa wyspa

przez Vengence 29 lip 2015, 01:16
Aha jeszcze jedno, najlatwiej sie zdobywa te które sa najladniejsze i najbardziej sexowne, choc nam facetom sie wydaje, ze jest najtrudniej, kobiety z kolei wiedza, ze my sie boimi pieknych kobiet, i jest nam trudno do nich zagadac, one wiedza, ze maja trudniej niz przecietna dziewczyna z która gada kazdy facet, boja sie samotonosci, najgorzej jak jest przesliczna i jeszcze madra, stary to juz sie mozesz zenic, bez kitu. :D
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Spamowa wyspa

przez Vengence 29 lip 2015, 01:24
Aha i nie gadaj o zadnych pasjach o takich rzeczach to sie rozmawia, jak juz planujecie wspólna przyszlosc, wtedy zaczyna sie tworzyc wiez, ona lubi to ty tamto, bez sensu na poczatku o tym gadac bo beda spiny zaraz, wszystko z czasem ty mów jak najmniej, ona przejmie inicjatywe, to nie wyglada jak w filmach, ze musisz sie starac nie wiem jak, jezdzic za nia do Paryza i wszedzie obsypywac komplementami i kwiatami, facet to facet a nie pizda, jeden kwiatek i to nie na 1 randce, jak jej nie dasz to ona bedzie go chciala dostac nastepnym razem i znowu sie z toba umówi. :great:

Aha i zapamietaj jedno, to kobiety tak na prawde wybieraja sobie facetów a nie na odwrót.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Spamowa wyspa

przez samotny_wilk 29 lip 2015, 01:34
Czemu emilk usunął konto?

Spamowa wyspa

przez Vengence 29 lip 2015, 01:38
samotny_wilk napisał(a):Czemu emilk usunął konto?

Nie usunal tylko go wyrzucili, mial juz wczesniej jedno ostrzezenie.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Sortuj wg