Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez amelia83 28 lip 2015, 15:01
ni ma meila
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 lip 2015, 15:03
amelia83, to dzwon , dzwon , moze w koncu ktos odbierze :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez amelia83 28 lip 2015, 15:08
dzwonię od wczoraj , będę dalej probowac
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez amelia83 28 lip 2015, 15:09
nieaktualne :(dodzwoniłam się :((( uuuubuu
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 lip 2015, 15:14
amelia83, szkoda :( :( :( :x moze trafi sie jeszcze inna oferta
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez bonsai 28 lip 2015, 15:24
Arhol napisał(a):jeden kolega poleciał w kosmos,kolego bonzaj,ostrzeżenie słowne.

Trudno! ;) Najwyżej złożę się na ołtarzu forumowego życia, zachowując jednocześnie wierność humanistycznym wartościom, stojącym w kontrze do rynsztokowych myśli i knajackiego sposobu ich wyrażania. Kim bylibyśmy, nie hołdując codziennie swoim ideałom! :roll:

Tymczasem odpoczywam smacznie po obiedzie, przygotowując się jednocześnie do wzmożonego wysiłku, gdyż praca czeka. :zzz:
bonsai

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 28 lip 2015, 15:35
Hej ponownie!

Mam chwilkę przerwy , bo monsz zaanektował drabinę do malowania sufitu. Kochani, jak to było kiedyś, że leciałam z wałkiem pomieszczenie za pomieszczeniem z przerwą na kawkę? :shock: Męczę się teraz strasznie, a i ramienia nadwyrężyć nie mogę. Spocona, z jęzorem do pasa i bólem w różnych częściach ciała.

Czytałam , że Arhol mi jakiegoś nieproszonego gościa na orbitę wysłał... :twisted:

amelia83, Młody od wczoraj w domu się panoszy... ;)

Dziewczynki dzielnie widzę dziś dajecie radę mimo zawrotów, jesteście wielkie! :great:
Slinka mi leci na wasze obiadki, ja dziś nic nie zrobię, nie wiem, co będziemy jedli...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez takie tam 28 lip 2015, 15:42
platek rozy napisał(a): takie tam, Hey:******* czemu sie nie pokazywales ostatnio? :nono: :nono:

Cześć :smile: Nie miałem, szczerze powiedziawszy, nastroju na zbyt dużo kontaktów z światem zewnętrznym. Co słychać u Ciebie?
takie tam

Spamowa wyspa

przez mirunia 28 lip 2015, 15:57
kosmostrada, tak myślałam o Tobie smażąc naleśniki, że pewnie puste garnki masz.... i głód doskwiera.
Bo jak się człowiek weźmie za robotę, to nie ma czasu na gary.
Łap więc Kochana naleśniory z serem i jagodami... po 2 dla każdego. Zupy-kremu Ci nie wyślę, bo się porozlewa po całej Polsce :mrgreen:

Kosmo, nie te siły mamy podczas nerwicy, szybciej niestety się męczymy, stąd to Twoje zdziwienie :roll: Ta cholera odbiera nam energię.
Poza tym masz już chyba dość remontu i braku stabilizacji we własnej chałupie... ale jeszcze troszkę i będziesz miała cacy!
Trzymam kciuki za siły do roboty!!! :papa:

amelia83, nie rezygnuj, szukaj do oporu! Może coś natrafisz fajnego.

Spamowa wyspa

przez amelia83 28 lip 2015, 16:28
mirunia,nie rezygnuję kochana, na pewno coś znajde, nigdy nie miałam problemu ze znalezieniem pracy, było nawet tak ze chcieli mnie w 3 miejscach i sobie wybierałam ale wiadomo teraz trochę ciężej z tym
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez tosia_j 28 lip 2015, 16:32
Emilk powinien miec mozliwosc skasowania zdjecia z awka
outsider

Spamowa wyspa

przez Replay 28 lip 2015, 16:33
Dzien dobry ;)
Replay

Spamowa wyspa

przez mirunia 28 lip 2015, 16:37
tosia_j, to przecież może sam skasować, albo zmienić :bezradny: z tym chyba nie ma kłopotu.

amelia83, życzę powodzenia :great:

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 28 lip 2015, 16:39
Witajcie ;)
wróciłam od dentysty :yeah: teraz 3 tyg spokoju i znowu 2 następne wizyty :P przy okazji w ramach nagrody wstąpiłam do rossmana po lakier do paznokci :mrgreen:

platek rozy, ale pyszności miałaś na obiad :105: u mnie dziś żurek :P

tosia_j, no chyba wstawił swoje zdjęcie świadomie jako avatar, trzeba było myśleć zawczasu :P
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Sortuj wg