Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 lip 2015, 13:03
kosmostrada no to trzymam kciukasy zeby malowanie przebieglo juz bez klopotow. :great: :great:

Ja wlasnie ze sklepu wrocilam , bylam w Lewiatanie po miesko do papryk , kupilam jeszcze troche warzywek i sliwki i ide pichcic.

tosia_j, tez nienawidze tychz awrotwo z e stresow .Miewam je niestety czesto.

mirunia, Kochana jakie dzis plany????
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 lip 2015, 13:05
Mialam problem zeby wysjc z domu ale sie wyszykowalam powoli i zrobilam ladny makijaz zeby tylko nie myelsc ze musze isc na zenatrz i Bog wie co tam sie stanie nieprawdaz?
Na sile kopniakiem z domu i jakos juz poszlo.
Loda sobie kupilam w nagrode . W Biedrze takiego uwienczonego wisienka :D :D :D :mrgreen:

Staram sie smiac i nie poddawac temu dziadostwu ale ciezko , oj jak mi ciezko.....
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez tosia_j 28 lip 2015, 13:26
ja tam sie nigdy nie poddaje tylko te cholerne zawroty
outsider

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 28 lip 2015, 13:31
platek rozy, cześć Kochana *****! Ja też wróciłam teraz ze sklepów i z ryneczku. Poszłam kupić jagody i warzywa.
Zaraz gotuję zupę krem brokułowy i naleśniki z serem polane sosem jagodowym.
Niby chłodniej trochę na dworze, ale wróciłam mokra. Na słońcu gorąco mimo wszystko.

Płatuś, też przed wyjściem miałam lęka, ale zrobiłam to samo co Ty, czyli kopniaka i za drzwi. Wypachniłam się moimi nowymi perfumkami, głowa do góry i naprzód. :D Mam od rana te zawroty, pewnie po południu zmniejszą się.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 lip 2015, 13:31
tosia_j, ja jak mam duze lęki to mnie lapia strasnze zawroty plu duze odrealnienie dlatrgo mi ciezko wyjsc ale nie zdarzylo sie zebym nie wyszla mimo ze mam lęki na granicy paniki.
:zonk: :bezradny:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 lip 2015, 13:38
mirunia, Slonce no i bravo :brawo: :brawo: :brawo: za to ze sie czlowiek nie daje. U mnie pogoda podobna i tez wrocilam cala upocona jednak , nie lubie taka byc.
Podsmazylam miesko do nadzienia , czekam az sie ryz podgotuje i nadzieje i do piekarnika , mam 4 papryki bo w Biedrze na promocji po 7 zl , bede miala na dwa obiadki a moze na trzy :) No chyba ze pozrem na kolacje jedna :P

A ja tez w niedziele wyprobowalam te perfumki z YR i powiem Ci ze bardzo ladne , sa takie cieple ale nie duszace i maja niebanalna kompozycje zapachowa .
Jak bede kiedys przy kasie to tez sobie kupie :105:

Spamowa wyspa

przez mirunia 28 lip 2015, 13:50
platek rozy, polubiłam bardzo te perfumy, tak jak mówisz, mają niebanalną kompozycję. Czuję ten cedrowy, ciepły zapach i długo trzyma się aromat w ciągu dnia.
Pyszny będziesz miała obiad, syty i zdrowy.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 lip 2015, 13:56
mirunia, a tak mnie natchnienie wzielo na papryki , troche duzo roboty ale lepiej jak sie czyms zajme . A jak robisz sos jagodowy? Bo ja moze tez sobie bym zrobila takie nalesniczki . Blendujesz jagody?

Spamowa wyspa

przez mirunia 28 lip 2015, 14:10
platek rozy, tak, blenduję z cukrem i jogurtem + łyżkę śmietany. Można też tylko widelcem je rozgnieść, wtedy czujesz owocki pod językiem, ale pryska sok podczas rozgniatania :D i wolę zmiksować.
Płatku, zajęcie najlepsze jest na lęki, dobrze, że pichcisz, to głowa zajęta pracą.
Moja zupa już się gotuje, udko z warzywami, brokuł podzielony i umyty czeka, zaraz zrobię ciasto na naleśniki i na pół godz. odstawię.

Spamowa wyspa

przez takie tam 28 lip 2015, 14:30
Witajcie :smile: Widzę, że u was pracowicie.
takie tam

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 lip 2015, 14:53
mirunia, o to mam patent na nalesniki :yeah: zrobie sobie w ktorys dzien .

Staram sie , staram zajmowac ale i tak glowa pelna lękow a w piatek musze isc do Mops do pani od aktywizacji zawodowej i pewnie mi wlepia prace spoleczna za free bo dzwonila babka wlasnie i przyjsc kazala. Pewniez a kare dostane bo Um mi nie przyznal grupy.

takie tam, Hey:******* czemu sie nie pokazywales ostatnio? :nono: :nono:

Spamowa wyspa

przez amelia83 28 lip 2015, 14:55
hej :)
u nas goście, już pojechali
tulam Was kochane i jestem dumna jak wetnie sobe poradziłyście przechytrzyć wstrętne myśli brawo !
u mni na obiad kapuśniak

Spamowa wyspa

przez amelia83 28 lip 2015, 14:57
znalazłam ciekawą ofertę pracy jako pomoc biurowa al. nikt telefonu nie odbiera od wczoraj :(
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 lip 2015, 14:58
amelia83, Kochana dzwon do skutku:******* a maila maja? moze cv im wyslac ?

Sortuj wg