Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 25 lip 2015, 15:25
Witajcie!!! :papa:

O tak się dzisiaj czuję przez ten upał!!! :bezradny:

Miłego popołudnia :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 25 lip 2015, 16:42
Ło, jakoś więcej ludzi ostatnio na spamowej, nie daję rady wszystkiego przeczytać i wszystkich przywitać indywidualnie :oops:

Dzisiaj z domu nie wychodzę, zbieram siły, jutro się pakuję, w poniedziałek jadę :shock: Jak ja dawno nie byłam w górach. Jak ja dawno nigdzie nie byłam, w sensie na normalnej wycieczce/wakacjach :shock: Pewnie się będę na forum meldować, bo w schronisku jest wifi :P

A pod koniec sierpnia najprawdopodobniej 1-2 dni z kolegami. Wiecie co jest fajne? Mieć nieskomplikowane marzenia i determinację, żeby je spełnić. Kiedyś widziałam zdjęcia jednego ładnego kolegi z wycieczki w góry właśnie i tak mi się szkoda zrobiło, czemu mnie nikt na wycieczki nie zabiera, a zwłaszcza ładny kolega :105: Szanse są, że się w te wakacje jednak wybierzemy 8)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Aurora88 25 lip 2015, 17:14
Ojaaaa ale Ci zazdroszczę, góryyy, no nie!!! Też chcę!!!

W koncu pojadę!

Takie upały są, to i ludzie siedzą w domu i spamują :)
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez takie tam 25 lip 2015, 17:19
U mnie obficie popadało i teraz... Sama przyjemość :D Dla zianteresowanych gotowaniem - w wątku jedzeniowym wrzuciłem piernik z melasą. Smacznego :smile:
takie tam

Spamowa wyspa

przez Prakseda 25 lip 2015, 17:21
takie tam, w nocy w wątku o psychoterapii narobiłeś mi smaka na tego piernika :smile:

Hej Wszystkim ;)

Spamowa wyspa

przez takie tam 25 lip 2015, 17:30
Prakseda, jestem złym człowiekiem, co począć? Nawet poprawić się chciałem, ale... Nie, wróć! Nie chciałem, jestem szalonym kucharzem ;)
takie tam

Spamowa wyspa

przez bonsai 25 lip 2015, 17:31
cyklopka, co to za stworek?

Burza wielka będzie u mnie. :yeah:
bonsai

Spamowa wyspa

przez cyklopka 25 lip 2015, 17:55
bonsai, Minionki, bardzo teraz popularne, zaczęłam oglądać filmy, żeby wiedzieć, o co chodzi.

Ktoś na forum o filmach napisał, że te jednookie Minionki to nie przypadek, że to się wiąże z podświadomą sympatią ludzi do cyklopów i z symboliką masońską :lol: Więc muszę mieć teraz Minionka :lol: Zresztą postanowiłam trochę poćwiczyć na gitarze.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez bonsai 25 lip 2015, 18:17
cyklopka, :bezradny: , nie słyszałem o nich. ;( Zauważyłem, że ostatnio coraz gorzej idzie mi nadążanie za modą w dziedzinie stworków. Zatrzymałem się na teletubisiach, do czego pewnie nie powinienem się nawet przyznawać.

Fajnie, że chcesz się nauczyć grać na gitarze. W ogóle chyba często Cię "nosi" i masz wiele zainteresowań. To wartościowa cecha, chciałbym mieć taki motorek w, jakby to ująć, głowie. :roll:
bonsai

Spamowa wyspa

przez emilk 25 lip 2015, 18:24
U mnie lalo,troche pogrzmialo i mocno wialo,ale szybko poszlo na polnoc,dzisiaj jestem na pramolanie dodatkowo wiec jestem troche bardziej zmulony ;)
emilk

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 25 lip 2015, 18:42
Witam ponownie!

No i katastrofa budowlana. Jak dziubaliśmy bąble od zalania, to pół sufitu nam odpadło... :hide:
Teraz główkujemy, czym by tu niedrogo i prosto sufit oblepić... Bo cekolować nikt nie będzie , bo ani ja ani mąż rąk w górze trzymać nie możemy.

Pogoda u mnie duszna i nieprzyjemna, wyszłam z psem, to mnie tak zlało, że przebierać się musiałam. Monsz pocieszająco stwierdził, że jego babcia to w deszczówce bardzo głowę lubiła myć. :D No jasne, tylko w tamtych czasach, to syfu takiego w powietrzu nie było, a ja wróciłam ze spalinami z całego miasta ściekającymi mi po policzkach. :pirate:

No nic, wracam dumać, chyba pojedziemy do marketu budowlanego po poradę...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Zebrec 25 lip 2015, 18:46
Witajcie! Cały dzień upał i nareszcie upragniony deszcze. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez emilk 25 lip 2015, 18:48
kosmostrada napisał(a):Witam ponownie!

No i katastrofa budowlana. Jak dziubaliśmy bąble od zalania, to pół sufitu nam odpadło... :hide:
Teraz główkujemy, czym by tu niedrogo i prosto sufit oblepić... Bo cekolować nikt nie będzie , bo ani ja ani mąż rąk w górze trzymać nie możemy.

Pogoda u mnie duszna i nieprzyjemna, wyszłam z psem, to mnie tak zlało, że przebierać się musiałam. Monsz pocieszająco stwierdził, że jego babcia to w deszczówce bardzo głowę lubiła myć. :D No jasne, tylko w tamtych czasach, to syfu takiego w powietrzu nie było, a ja wróciłam ze spalinami z całego miasta ściekającymi mi po policzkach. :pirate:

No nic, wracam dumać, chyba pojedziemy do marketu budowlanego po poradę...

Czesc,o cholera to wspolczuje,jak woda sie dostala do domu ? Czy dach nie byl szczelny ? Powiedz gdzie to wpadne z ekipa remontowa ;)
Profile zamontowac i do profili regips,szpachlowango,pomalowac i wszystko w temacie ;)
emilk

Spamowa wyspa

przez Prakseda 25 lip 2015, 19:00
Zebrec, u mnie to tak popadało choćby chciało, a nie mogło ;)

Sortuj wg