Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Aurora88 24 lip 2015, 20:53
Stakatela napisał(a):Trzeba mieć zdolności do robienia biżuterii - ja lubię oglądać i czasami nosić, ale do robienia nie mam ani pomysłów ani chęci

Nie jest aż tak trudno - jak się ma odpowiedni sprzęt i zna się technikę, to takie kolczyki da radę zrobić :) Kiedyś robiliśmy to w ramach zajęć dla dzieci na jednym obozie. Niektóre to dopiero miały talent! Trzeba im tylko było zaciskać te druciki, a one nawlekały i tworzyły swoje kompozycje ;)

Ale faktycznie, trzeba mieć też jakiś zmysł i wyczucie, żeby to łączyć - te robione przez platek rozy są śliczne ^^ Też bym chciała takie sówki! :D
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 lip 2015, 20:56
Dziekuje Wam :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :uklon: :uklon: :uklon: Ogromnie to mile.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez high 24 lip 2015, 21:19
platek rozy, to ja się dołączę do pochwał :D Bardzo fajne :great: Gdybym był kobietą to bym zamówił hehe :mrgreen:

Silnik agregatu działa :yeah: Ale wyszło mnie to 70zł :why:
Jeszcze tylko zobaczyć jak z prądem, ewentualnie wyregulować i od następnego tygodnia jak dobrze pójdzie świecę w celu przyciągnięcia motyli nocnych :D
"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy..."

Fluoxetinum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 lip 2015, 21:23
:D :D :D No i wywołałam fajną i sympatyczną dyskusję na temat biżu... Płatuś będzie Ci się lepiej spało po takich komplementach!!! :D :D :D

Ja już ją widziałam wcześniej i też zachwalałam naszą "jubilerkę" i Jej wyroby. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 lip 2015, 21:27
Heloł ponownie!

Zmęczona jestem... A tylko powynosiliśmy rzeczy, posprzątałam, podmalowałam okno. No nie mam teraz gdzie się z lapkiem uwalić. ;) Jutro od rana ostra walka, na ile starczy sił, bo obydwoje jakoś lichawi jesteśmy.

Też Dziewczynki ziemia mi spod nóg odjeżdża, ale tak jak Wy, staram się to olewać. Jedyny minus, że człowiek zamiast na piękne okoliczności przyrody to pod nogi patrzy. ;)
Oglądałam prognozę pogody, jakieś straszliwe burze mają być jutro.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez tosia_j 24 lip 2015, 21:28
w ogole nie nosze bizu ale ta miło wyglada ;)
outsider

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 lip 2015, 21:43
kosmostrada, heloł! Żyjesz jeszcze? Tylko nie łap się za pędzel/wałek jutro... no może na dole ściany trochę spróbujesz, bo fajnie się wałkiem maluje. :D
Ale będziesz miała teraz spokojniejsze sny w świeżej i jasnej sypialni :great:
I Tobie też ucieka ziemia spod nóg... ? Mogłoby tego nie być, wystarczą inne upierdliwe objawy.

Życzę dużo sił na jutro...!

Spamowa wyspa

przez emilk 24 lip 2015, 21:51
high napisał(a):platek rozy, to ja się dołączę do pochwał :D Bardzo fajne :great: Gdybym był kobietą to bym zamówił hehe :mrgreen:

Silnik agregatu działa :yeah: Ale wyszło mnie to 70zł :why:
Jeszcze tylko zobaczyć jak z prądem, ewentualnie wyregulować i od następnego tygodnia jak dobrze pójdzie świecę w celu przyciągnięcia motyli nocnych :D

O to super a bedziesz jakies foty robil tym motylkom ? :P
emilk

Spamowa wyspa

przez high 24 lip 2015, 21:59
emilk, No jasne :D Jak będą jakieś ciekawe, to wrzucę :D
"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy..."

Fluoxetinum

Spamowa wyspa

przez emilk 24 lip 2015, 22:11
high napisał(a):emilk, No jasne :D Jak będą jakieś ciekawe, to wrzucę :D

No to super :D a glosny ten agregat ?
emilk

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 lip 2015, 22:16
mirunia, Dzięki Kochana! Trochę powałkuję, ale tak żeby ramienia nie przeciążyć, bo to się kończy masakrą bólową. No cieszę się na tą świeżą sypialnię. Marzą mi się nowe lampki, jakaś fajna narzuta, ale na razie finanse blokują moje zapędy dekoratora wnętrz. ;)
jaki masz plan na jutrzejszy dzień, zabierasz się za konfitury, czy pełen luz i słodkie nieróbstwo?

high, czekam na foty z nocnego życia motyli! No wiesz clubbing, romanse, ciemne interesy... ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 lip 2015, 22:35
kosmostrada, biorę się jutro ostro do roboty i lecę kupić wiśnie, bo to ostatni dzwonek.

Fajnie jest tak posiedzieć dłużej wieczorem, ale jestem już senna i zmęczona... idę do wyrka, dobranoc! :papa:
Ty Kochana też leć lulu. :D

Spamowa wyspa

przez dominol 25 lip 2015, 01:11
witam wszystkich obecnych w ta ciepła noc ,ja tak juz mowilem popoludniu dziś mam noc w pracy niechce mi sie spac po ogladam jakies filmy chyba na CDA lub na ZALUKAJ.. Moze cos wybiore dla siebie stosownego. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 25 lip 2015, 01:27
dominol napisał(a):witam wszystkich obecnych w ta ciepła noc ,ja tak juz mowilem popoludniu dziś mam noc w pracy niechce mi sie spac po ogladam jakies filmy chyba na CDA lub na ZALUKAJ.. Moze cos wybiore dla siebie stosownego. :mrgreen:

Cześć.

Sortuj wg