Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez emilk 24 lip 2015, 13:39
nieboszczyk, Widze ze jestes pecem od broni ;) Powiem wam ze ja od 5 lat nie wiem co to piwo,ale nie przeszkadza mi to ;)
emilk

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 24 lip 2015, 13:47
emilk napisał(a):nieboszczyk, Widze ze jestes pecem od broni ;)

i dlatego instruktor mnie przywitał na misia bo może się bali tego co wiem o broni i szukali sposobu jak mnie wykurzyć z obiektu.jeden z nich wcześniej mi kiedyś to powiedział wprost.byłem za mądry dla nich?za celnie strzelam?bo jak w sznurowadło ze zwykłego kałacha z 20m?wyobraz sobie że snajpera który celuje do czegoś odległego o kilometr przytula jego kompan i wtedy jego trafienia.albo że snajperowi dadzą karabin on dokładnie celuje,pozbywa się powietrza,naciska spust a tu dwa strzały zamiast jednego.też by zgłupiał.zajebiście.kotki wygineły to są instruktorzy i inni faceci obrzydliwi,sic.

Spamowa wyspa

przez high 24 lip 2015, 13:55
Witajcie w południe ;) Zebrałem się w sobie i pojechałem na krótką przejażdżkę na rowerze po lesie ;) Teraz odpoczywam
"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy..."

Fluoxetinum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez emilk 24 lip 2015, 14:05
high, No siemanko ;) ja powoli tez nabieram energi mam nadzieje ze wkrotcce bede bardziej sprawny i wyrusze gdzies ;)
emilk

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 lip 2015, 14:08
acherontia-styx, :******** moze sie namyslil i jednak chce Cie dokladniej przebadac ? ;)

Aurora88, Hey:) wiesz ja nie zmieniam bardzo koloru ale mam juz siwulce wiec henna nie dla mnie .

JERZY1962, ja soczek popijam :******** jak sie ostatnio czujesz?

Wrocilam z Lewiatana , bylam po miesko bo jak zwykle w piatek maja tam sporo promocji , kupilam jeszcze fasolke ktora byla tam za 3 zl i cukinie ktora byla na 1,30 oraz 6 sliwek tez wzielam .
Niepokoj w kolecje po mieso , odrealnienie ... ale najbardziej mnie zlapalo jak sie schylilam i wyprostowalam , osz jak mi sie w glowie zakrecilo i od razu lęki zlapaly. Przeciez moj mozg juz odebral to jako totalne zagrozenie zycia . :? :roll: Glupi mozg , glupia nerwica i glupia ja ze na to pozwalam.
Upal znow nieziemski a mialo byc chlodniej!

Loda bym zjadla ale w biedrze jakies wszytskie mieciutkie byly
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez emilk 24 lip 2015, 14:10
nieboszczyk napisał(a):
emilk napisał(a):nieboszczyk, Widze ze jestes pecem od broni ;)

i dlatego instruktor mnie przywitał na misia bo może się bali tego co wiem o broni i szukali sposobu jak mnie wykurzyć z obiektu.jeden z nich wcześniej mi kiedyś to powiedział wprost.byłem za mądry dla nich?za celnie strzelam?bo jak w sznurowadło ze zwykłego kałacha z 20m?wyobraz sobie że snajpera który celuje do czegoś odległego o kilometr przytula jego kompan i wtedy jego trafienia.albo że snajperowi dadzą karabin on dokładnie celuje,pozbywa się powietrza,naciska spust a tu dwa strzały zamiast jednego.też by zgłupiał.zajebiście.kotki wygineły to są instruktorzy i inni faceci obrzydliwi,sic.

Widac poprostu ze to kochasz ;) tak trzymaj ;)
emilk

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 24 lip 2015, 14:12
emilk ale kocham te urządzenia 7,62x39mm nie pojebanych facetów z brązowymi oczami którzy się do mnie tulą z zaskoczenia.do tulenia lubie koty pieszczochy a nie śmierdzących obrzydliwych zarażonych facetów

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 24 lip 2015, 14:21
Witajcie
Ja dziś dzień spedze w łóżku
Od jutra zaczynam pracę
Skwar dalej uprzyksza mi zycie
A może ją nie żyje tylko wegetuje??
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 24 lip 2015, 14:40
platek rozy napisał(a):

Glupi mozg

haha to jest taka strzelnica na której instruktor wydaje urządzenie kalibru 7,62x39mm amunicję i wychodzi,ty zostajesz sama z tym urządzeniem,w takich warunkach 5 razy zrobisz z niego stosowny użytek zanim on zorientuje się o co chodzi otworzy drzwi i podejdzie do ciebie.

Spamowa wyspa

przez emilk 24 lip 2015, 14:44
Loda bym zjadla ale w biedrze jakies wszytskie mieciutkie byly[/quote]

Ja mam calkiem twardego jak cos ;) :D
emilk

Spamowa wyspa

przez emilk 24 lip 2015, 14:45
nieboszczyk napisał(a):emilk ale kocham te urządzenia 7,62x39mm nie pojebanych facetów z brązowymi oczami którzy się do mnie tulą z zaskoczenia.do tulenia lubie koty pieszczochy a nie śmierdzących obrzydliwych zarażonych facetów

Ty kochasz bron,ja kocham komputery,elektronike,ladne samochody i szybkie kobiety :P
emilk

Spamowa wyspa

przez Aurora88 24 lip 2015, 14:45
platek rozy, farbowałam henną mamę, która jest siwiutka, udało się pokryć bez problemu :) ona ma całkiem siwe więc musiałam ją dwa razy "przejechać" henną, ale teraz nic nie widać i wszystkie ciotki ją komplementują :P
No jak wolisz, po prostu mówię że jest opcja, ja się lubię bawić różnymi rzeczami na włosach (maski, płukanki <3), jeśli chcesz kiedyś możesz spróbować.
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez emilk 24 lip 2015, 14:45
Dziewczyny polecam wam trwala :D
emilk

Spamowa wyspa

przez Aurora88 24 lip 2015, 14:45
A potem na głowie siano :P
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Sortuj wg