Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 24 lip 2015, 11:43
kosmostrada napisał(a):nieboszczyk, Nie czytam ludziom za dobrze w myślach, ale spróbuję... ;) Czy masz na myśli tego kolesia, który Cię ściskał?

dokładnie.kiedy mnie widzi na ulicy wita mnie na misia.niewiadomo czy to z rozpaczy czy jest bi.natomiast instruktor na strzelnicy tryska zdrowiem i dużo mniej go znam niż rakowca obserwowałem go dosyć dokładnie szukając objawów depresji i życie mu niemiłe ale przecież nosi przy dupie pistolet codziennie więc ma blisko do czego dąży.dziwnie nie przyszlo mu do glowy że moglem nie wytrzymać i zasunąć mu tym co miałem w rękach.istnieją dwie wersje.albo nie wyrabiają umysłowo bo to niebezpieczna praca i codziennie w strachu albo się zmówili i szukali sposobu aby wykurzyć mnie z obiektu bo trafienia były zbyt dobre.nieszablonowe ale skuteczne.
Ostatnio edytowano 24 lip 2015, 11:51 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 2 razy

Spamowa wyspa

przez Aurora88 24 lip 2015, 11:46
Dobry :)

acherontia-styx, możliwe :)
acherontia-styx napisał(a):Witam z kawką

i te słowa sprawiły, że zaraz też sobie zrobię kawę! :-D

platek rozy, a mocno zmieniasz kolor włosów z naturalnego? Bo ja używam henny firmy Khadi i to jest rewelacja. Ale nigdy nie wiadomo jaki kolor wyjdzie, jest dosyć podobny do naturalnego, można podkręcić sobie brąz na ciemniejszy, bardziej czekoladowy, ale nie można np. zejść z brązu do blondu ;) A henna jest bardzo zdrowa i wzmacnia włosy. Przez 10 lat farbowałam włosy zwyczajnymi farbami i tak je zniszczyłam, że już nigdy po nie nie sięgnę :P
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez Mag14 24 lip 2015, 12:20
Nieboszczyk niebezpiecznie może tam być na Twojej strzelnicy. Tak mnie się wydaje. Swoją drogą, ciekawi mnie bardzo strzelanie. Dawno tego nie robiłem, a teraz by trzeba by było sobie przypomnieć.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez emilk 24 lip 2015, 12:25
Czesc smerfiki ;) co tam powiecie ? ;)
emilk

Spamowa wyspa

przez JERZY62 24 lip 2015, 12:52
Witam wszystkich :papa:

A ja sobie siedzę przed kompem i piję piwo :smile:
Nie myślcie sobie że ze mnie taki nałogowiec ;) :smile: Ostatnie piwo piłem jakieś siedem miesięcy temu przyznaję się jak na spowiedzi :D
Wypiłem jakiś półtorej szklanki i już czuję że mam lekko to piwo w głowie :smile:

Miłego dnia życzę wszystkim spamowiczom :smile:
®

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 24 lip 2015, 13:04
Mag14 napisał(a):Nieboszczyk niebezpiecznie może tam być na Twojej strzelnicy.

oglądałem się do tyłu na stanowisku bo może jeszcze raz mu palma odbije wyjmie klamke i strzeli mi w głowe.boje się go.kiedy pytał kiedy przyjdę nie wytrzymałem i powiedziałem słowo za dużo.ciężko spokojnie walić ze śmieciem w pamięci lepszy instruktor w innym obiekcie który wydaje broń,amunicje i znika a ja sam zostaje z bronią.tam mnie nie znają i nie musze się wkurwiać.mniejszy wybór tych urządzeń trudno.same klamki długiej prawie nie mają
Ostatnio edytowano 24 lip 2015, 13:11 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez JERZY62 24 lip 2015, 13:07
nieboszczyk, a sam siebie jesteś pewien... ?
®

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 24 lip 2015, 13:08
jerzy oczywiście,nie chce umierać.chociaż takie olewanie też nie jest dobre.może nastąpić samowystrzał,zacięcie lub rozregulowanie szczerbiny i nie będzie komu pomóc
Ostatnio edytowano 24 lip 2015, 13:10 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez Aurora88 24 lip 2015, 13:09
JERZY1962, piwo o takiej godzinie? To pewnie przez upał? ;)
Ja też po półtorej szklanki już czuję lekką banię, ciekawa jestem czy inni "nerwicowcy" też tak mają?
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez JERZY62 24 lip 2015, 13:11
Aurora88, to mamy to samo :smile: ... lekka bania po półtorej szklanki :smile:

nieboszczyk bez przesady takie wypadki zdarzają się baaardzo rzadko ;) prawie wcale.
®

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 24 lip 2015, 13:24
jerzy jednak było że szczerbina w kałasznikowie była rozregulowana i zamiast w puszke trafiłem w sznurowadło na którym wisiała i puszka spadła.w kałachu zawsze jest nabój w komorze bo jest samopowtarzalny.musiałem położyć naładowaną broń ukośnie do kulochwytu iść po puszke i przywiązać ją z powrotem.innym razem pepesza strzelała dubletami i rozcinała łuski,M4 się zacinał,mosin zakleszczał łuski wskutek wysokiego ciśnienia,palące się ziarno prochu wyskoczyło z komory po którymś wystrzale i trafiło mnie w oko,mosin był rozkalibrowany pociski koziołkowały i wyrywały połowe puszki,miał spękaną kolbe i zardzewiały zamek.jakby połowy części nie miał.z kałacha trzeba było wyjmować naboje ręcznie którymi rzucało na podłogę.mosin również urwał sznurowadło w podobny sposób co kałach.mossbergiem celowałem do puszki a trafiał w podłogę bo to była najniecelniejsza amunicja-loftka.w kałachu był mocno rozregulowany kolimator.

Spamowa wyspa

przez emilk 24 lip 2015, 13:39
nieboszczyk, Widze ze jestes pecem od broni ;) Powiem wam ze ja od 5 lat nie wiem co to piwo,ale nie przeszkadza mi to ;)
emilk

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 24 lip 2015, 13:47
emilk napisał(a):nieboszczyk, Widze ze jestes pecem od broni ;)

i dlatego instruktor mnie przywitał na misia bo może się bali tego co wiem o broni i szukali sposobu jak mnie wykurzyć z obiektu.jeden z nich wcześniej mi kiedyś to powiedział wprost.byłem za mądry dla nich?za celnie strzelam?bo jak w sznurowadło ze zwykłego kałacha z 20m?wyobraz sobie że snajpera który celuje do czegoś odległego o kilometr przytula jego kompan i wtedy jego trafienia.albo że snajperowi dadzą karabin on dokładnie celuje,pozbywa się powietrza,naciska spust a tu dwa strzały zamiast jednego.też by zgłupiał.zajebiście.kotki wygineły to są instruktorzy i inni faceci obrzydliwi,sic.

Spamowa wyspa

przez high 24 lip 2015, 13:55
Witajcie w południe ;) Zebrałem się w sobie i pojechałem na krótką przejażdżkę na rowerze po lesie ;) Teraz odpoczywam
"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy..."

Fluoxetinum

Sortuj wg