Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 23 lip 2015, 01:35
takie tam napisał(a): Właśnie zauważyłem, że kolega zostawił farbki do modeli u mnie. Zyskuje przewagę - może nareszcie skończę drużynę piechoty RKKA ;)

Ooooo, elegancko. Figurki żołnierzy są fajne.

Spamowa wyspa

przez takie tam 23 lip 2015, 01:39
Tak, można i do modeli, a i do gier używać :smile: W sumie kamadir już dostał większość podstawowych kolorów, teraz zostają jeszcze twarz i dłonie, a potem przyciemniania i rozjaśnienia.
takie tam

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 23 lip 2015, 01:41
takie tam napisał(a):Tak, można i do modeli, a i do gier używać :smile: W sumie kamadir już dostał większość podstawowych kolorów, teraz zostają jeszcze twarz i dłonie, a potem przyciemniania i rozjaśnienia.

Heh, dużo roboty przy takim malowaniu, ale końcowy efekt - warty zachodu. ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 23 lip 2015, 01:44
Eh, jak tak sobie tu piszę, to przypominają mi się stare dobre czasy...

Spamowa wyspa

przez takie tam 23 lip 2015, 01:44
Skala 1/72, więc nie jest tak źle (namniejsze jakie malowałem to skala 1/600). Postanowiłem troche poćwiczyć malowanie, zawsze mam długie przerwy. Teraz, kiedy skończyłem zlecenie kolejne, mam chwilę i myślę, że to dobry sposób na jej spożytkowanie :smile:

Modelarstwem się zajmowałeś?
takie tam

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 23 lip 2015, 01:46
takie tam napisał(a):Modelarstwem się zajmowałeś?

Właściwie to tak baaaaaaaaaaaaaaardzo okazyjnie. Raczej kolekcjonowałem gotowe figurki żołnierzy (niezbyt dobrego wykonania) z czego 3/4 poległo w boju (podczas odkurzania).

Spamowa wyspa

przez takie tam 23 lip 2015, 01:51
U mnie w ten sposób kusznicy francuscy stracili prawe ręce i broń - muszę im coś dorobić ;) Na razie sklep trzeba odwiedzić i farbki dokupić, pędziel jakiś też się przyda.
Dobrej nocy :smile:
takie tam

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 23 lip 2015, 01:53
takie tam napisał(a):U mnie w ten sposób kusznicy francuscy stracili prawe ręce i broń - muszę im coś dorobić ;) Na razie sklep trzeba odwiedzić i farbki dokupić, pędziel jakiś też się przyda.
Dobrej nocy :smile:

Kusznicy... no to widzę że różne epoki. A masz może jakieś figurki Polskich żołnierzy z XIX wieku? Mój ojciec bardzo interesuję się tym okresem i powstaniem listopadowym.

Spamowa wyspa

przez takie tam 23 lip 2015, 02:04
Nie mam; jedyne zestawy jakie kojarzę w tej chwili to okres napoleoński. Listopadowe... Chyba niczego nie ma (nie kojarze nawet popiersi itp.).
takie tam

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 23 lip 2015, 02:15
takie tam napisał(a):Nie mam; jedyne zestawy jakie kojarzę w tej chwili to okres napoleoński. Listopadowe... Chyba niczego nie ma (nie kojarze nawet popiersi itp.).

Hmm, no w sumie to też niestety nie spotkałem figurek z powstania listopadowego... szkoda, bo też (ze względu na miejsce zamieszkania) mam sentyment do tego wydarzenia.

Spamowa wyspa

przez marwil 23 lip 2015, 02:19
To jeśli nikt nie pierdzi w płasz, to adieu
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 23 lip 2015, 02:26
marwil napisał(a):To jeśli nikt nie pierdzi w płasz, to adieu

No ja płaszcza żadnego nie mam (w zimę zakładam waciak) ale zjadłem bigos to pewnie niedługo będę pierdział w majtki.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 lip 2015, 08:48
Dzień dobry!!!

Ale miałam nieciekawą noc... Od siódmej krążę, bo już nie dało rady wyleżeć. Ale nic to, położę się potem na drzemkę. Już całkiem znośne były te poranki, noce przesypiałam, a od paru dni znów jakieś jazdy. Ale powoli przestaję się dziwić, chyba znaczy to , że zaczynam akceptować?
Na razie nici z bogatego programu rozrywkowego na dziś, bo leje. Buro, zimno, mokro. Nie mam jeszcze pomysłu co tu wymyślić, żeby sobie ten ponury dzień uprzyjemnić. Najważniejsze żeby się jakoś zebrać do kupy i spróbować z dnia skorzystać.
Właśnie jest przerwa w padaniu chyba skorzystam i wyskoczę z psem.

Miłego dnia Wszystkim, mam nadzieję, że u Was słoneczko świeci!!!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 lip 2015, 09:06
kosmostrada, Hey Slonce:********* jak ja Ci tego chlodu zazdraszczam :D bo u mnie upal , teraz jest na termometrze 36 stopni , bylam w biedrze juz bo pozniej nie wychodze , dopiero kolo 19 pojde na spacer.Juz ejstem cala w oczekiwaniu na atak paniki po tym wczorajszym incydencie , znow bde musiala dochodzic do siebie dlugo. Jak ja tego nienawidze!
I tak samo jak Ty nie spie od wczesnych godzin rannych---wstalam po 6 , upocona i z dolem.

mirunia:********* lakier bardzo fajny , lubie wibo. Jak Ty sied zis czujesz Kochana?

Ufarbuje dzis wlosy i tyle z moich zaplanowanych dzialan.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg