Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez emilk 21 lip 2015, 20:29
platek rozy napisał(a):mirunia, takie tam, emilk, dziekuje za slowa pocieszenia. Oby mi to przeszlo szybko ale poki co to nie moge sie ogarnac , nawet nie mam sil pichcic pysznosci ani nawet mi sie nie chce myc glowy , ale wiem ze musze to zrobic. Umalowalam paznokcie u stop. Zmylam granat i nalozylam fiolet.
i tyle. Nawet ksiazka mnie przeraza. auuu.

Musisz miec piekne stopy i ten fiolet :D zawsze mozesz na nas liczyc pamietaj ;)
emilk

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 lip 2015, 20:31
platek rozy, mirunia, a już się obawiałam że nikt mnie nie rozumie z tymi czereśniami... :lol:
Jest coś w powietrzu dziewczyny, bo na musie funkcjonuję. Fakt, że trochę zwalam na pogodę, bo u mnie nagle duszno się zrobiło, potem chlusnęło, wiatr potworny, a teraz cisza, spokój, słońce. Łeb mi pęka.
Wyszliśmy zjeść, ale raz że nas pomoczyło, ale ok jest lato, ciepło, nazwijmy to atrakcją, ale nie mam dziś apetytu, więc co to za wyjście do knajpy, gdy człowiek nie dojada, mimo że dobre jedzonko.
Idę z psem, potem wezmę kąpiel, może trochę się odprężę. Tak mirunia, , nie dajemy się. Oby jutro było lepiej.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez emilk 21 lip 2015, 20:33
Tak pogoda ma duze znaczenie w zaburzeniach,ja bardzo reaguje na pogode,na zmiane pogody jestem jak barometr ;)
emilk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez monk.2000 21 lip 2015, 20:34
"W co teraz grasz?" - tekst mojego dzieciństwa. Miło go znowu usłyszeć.

Rzadko mam ochotę w coś grać. Przygodówki maja urok, ale mają prostą mechanikę. Do tego sama zasada działania. Te gry mają potencjał, ale póki co nie dla mnie, chociaż na logikę wiem że są fajne. To jedna z tych rzeczy, które chciałoby mi się chcieć. Na pulpicie mam Dungeon Siege 3. Rąbanka-klikanka próbująca mieć fabułę. A a w przypadku takich gier popadam w klasyczny przypadek. Próbuję na siłę zrozumieć fabułę, ale mi to nie wychodzi, bo po prostu jest jak dmuchany balon. Niby jest, ale składa się powietrza głównie. No i wtedy przychodzi refleksja, czy to gra jest głupia czy ja sam. :P

Spamowa wyspa

przez emilk 21 lip 2015, 20:37
monk.2000 napisał(a):"W co teraz grasz?" - tekst mojego dzieciństwa. Miło go znowu usłyszeć.

Rzadko mam ochotę w coś grać. Przygodówki maja urok, ale mają prostą mechanikę. Do tego sama zasada działania. Te gry mają potencjał, ale póki co nie dla mnie, chociaż na logikę wiem że są fajne. To jedna z tych rzeczy, które chciałoby mi się chcieć. Na pulpicie mam Dungeon Siege 3. Rąbanka-klikanka próbująca mieć fabułę. A a w przypadku takich gier popadam w klasyczny przypadek. Próbuję na siłę zrozumieć fabułę, ale mi to nie wychodzi, bo po prostu jest jak dmuchany balon. Niby jest, ale składa się powietrza głównie. No i wtedy przychodzi refleksja, czy to gra jest głupia czy ja sam. :P

Wiem o czym mowisz,bo sam jestem maniakiem gier komputerowych , elektroniki i wszystkim co jest zwiazane z PC,nie zapomne jak w 96 roku dostalem commodore 64,ahh jak fajnie jest sobie to przypomniec ;) Te kasety i ustawianie glowicy w magnetofonie :D

Mialem zaledwie wtedy 6 lat,a szybko zalapalem smykalke do komputerow ;)
emilk

Spamowa wyspa

przez high 21 lip 2015, 20:41
Faktycznie pogoda strasznie zmienna, raz leje, raz chmury, raz słońce, a teraz duszno :?
"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy..."

Fluoxetinum

Spamowa wyspa

przez emilk 21 lip 2015, 20:41
W mojej wiosce jestem uzdrowicilem komputerow :P Milo mi jest gdy ludzie przychodza do mnie zebym naprawil im komputer,to jest takie fajne uczucie i nie biore za to ani grosza ;)
emilk

Spamowa wyspa

przez emilk 21 lip 2015, 20:42
high napisał(a):Faktycznie pogoda strasznie zmienna, raz leje, raz chmury, raz słońce, a teraz duszno :?

U mnie jest tak samo,i jak tu pozniej dobrze sie czuc.
emilk

Spamowa wyspa

przez high 21 lip 2015, 20:44
Ja kiedyś miałem ciągle blue-screeny na xp'ku , dałem do informatyków, którzy upierali się że z kompem jest wszystko w porządku, aż w końcu sam się zabrałem za komputer i rozwiązałem problem :D
"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy..."

Fluoxetinum

Spamowa wyspa

przez emilk 21 lip 2015, 20:49
high napisał(a):Ja kiedyś miałem ciągle blue-screeny na xp'ku , dałem do informatyków, którzy upierali się że z kompem jest wszystko w porządku, aż w końcu sam się zabrałem za komputer i rozwiązałem problem :D

Czasem BS nie pojawiaja sie czesto,moze byc to z powodu przegrzania procesora lub nie umiejetne podkrecenie procesora i innych podzespolow PC,moze tez byc wina w systemie,BS moze miec tysiace przyczyn ;)
emilk

Spamowa wyspa

przez emilk 21 lip 2015, 20:50
Wiecie jaka jest dobra metoda na uszkodzona karte graficzna ? :P

Nie robcie tego w domu :P Gdy na ekranie kompa sa artefakty,swiadczy to o tym ze pojawily sie zimne luty na kosciach pamieci GPU,wystarczy nam piekarnik,rozbieram chlodzenie grafiki,bierzemy np folie aluminiowa,robimy kuleczki 4 z foli kladziemy na ruszcie piekarnika,a na te kulki karte graficzna.Piekarnik musi bym ustawiony na 200 C i trzymac tak ok 10 minut ;) Wyjmujemy czekamy az wystygnie isprawdzamy czy artefakty zniknely :D Pare razy tak robilem w 90 % sprawdza sie ;)
emilk

Spamowa wyspa

przez monk.2000 21 lip 2015, 21:02
Ciekawy sposób. Jednak preferuję lutownicę.

Zaraz otworzę okno i wpuszczę wilgotne powietrze, yeah.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Spamowa wyspa

przez magda8 21 lip 2015, 21:05
po kilku latach ponownie wróciłam do liceum żeby zrobić maturę. Troszkę mnie to stresuje ale mam nadzieje, że dam radę. Potrzebuje małej porady. Jaka jest wasza ulubiona metoda uczenia? Jak uczycie się najlepiej czy najszybciej? Kiedyś miałam ogromne problem z przyswajaniem wiedzy. Czytanie kolejnych stron podręcznika jest strasznie nudne. Jak można to urozmaicić?
W jednym z podręczników znalazłam kod do portalu http://www.wsipnet.pl. Ma ktoś doświadczenia w tym zakresie. Czy warto tam się rejestrować i znajdziemy tam pomoce naukowe?

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 21 lip 2015, 21:06
emilk, monk.2000, dwójka moich znajomych, którzy bawią się w naprawianie komputerów/tel. komórkowych też uważają, że piekarnik to podstawowe narzędzie do naprawy tych przedmiotów :P
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Sortuj wg