Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez high 21 lip 2015, 19:22
no pech ;/ :D
"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy..."

Fluoxetinum

Spamowa wyspa

przez emilk 21 lip 2015, 19:23
high napisał(a):no pech ;/ :D

Nie martw sie,zajme sie tym ;)
emilk

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 lip 2015, 19:48
tosia_j napisał(a):Dwie czeresnie to komplet? Musze tez tak zrobic

No a jak sobie zawiesić jedną? Musi być zestaw do zawieszania za uszami :D Nigdy nie chodziłaś jako dziecko z czereśniami na uszach? To tylko u mnie w rodzinie takie pomysły? :shock:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 lip 2015, 20:04
Nie mam sil.
Mam depreche i lęki caly dzien sie ciągnace.

kosmostrada, ja tez tak robilam jako dziewczynka :) robilam sobie kolczyki z czeresni:)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 21 lip 2015, 20:12
kosmostrada, chyba większość dziewczynek robi sobie kolczyki z czereśni :D ja też tak robiłam i teraz też mi się zdarza :mrgreen: wybieram najładniejsze i bach na uszy - fajna owocowa zabawa ;)

Ja już wykąpana i gotowa do spania, jeszcze trochę się poszwendam i wcześniej się położę... ziewam jak hipopotam ;)

platek rozy, to tulam Cię mocno Kochana, pocieszę Cię, bo mnie też ciągnie od 2 dni do dołu, jestem depresyjna, coraz jakiś smutek mnie ogarnia. Ale Płatuś nie dajemy się!
Buziaki!

Spamowa wyspa

przez takie tam 21 lip 2015, 20:18
platek rozy, mam nadzieję, że niebawem nastrój Ci się chociaż odrobinę poprawi.

Co u pozostałych?
takie tam

Spamowa wyspa

przez monk.2000 21 lip 2015, 20:18
Ja może wyłączę komputer, a może zagram w grę.
Przeglądam jeszcze newsy na PC Format.

W ciągłym konflikcie jestem.
Fajnie, że znowu swoje dni opisujecie. Lubię to czytać. Każdy dzień to taka mała historia, zazwyczaj 50x nudniejsza niż we filmie, próbuję jakoś zrozumieć, że innych chwil niż zwykłe jest mało i cieszyć się tym zwykłymi. A komuś z manią wielkości trudno się pogodzić z tym.

Spamowa wyspa

przez emilk 21 lip 2015, 20:19
platek rozy napisał(a):Nie mam sil.
Mam depreche i lęki caly dzien sie ciągnace.

kosmostrada, ja tez tak robilam jako dziewczynka :) robilam sobie kolczyki z czeresni:)

Nie lekaj sie,bedzie dobrze ;) z tego co czytam to widze ze jestes bardzo sympatyczna ;) dasz rade jestesmy z Toba ;) :**
emilk

Spamowa wyspa

przez emilk 21 lip 2015, 20:21
monk.2000 napisał(a):Ja może wyłączę komputer, a może zagram w grę.
Przeglądam jeszcze newsy na PC Format.

W ciągłym konflikcie jestem.
Fajnie, że znowu swoje dni opisujecie. Lubię to czytać. Każdy dzień to taka mała historia, zazwyczaj 50x nudniejsza niż we filmie, próbuję jakoś zrozumieć, że innych chwil niż zwykłe jest mało i cieszyć się tym zwykłymi. A komuś z manią wielkości trudno się pogodzić z tym.

W co teraz grasz ? ;) ja w wolrd of tanks :D
emilk

Spamowa wyspa

przez emilk 21 lip 2015, 20:22
mirunia napisał(a):kosmostrada, chyba większość dziewczynek robi sobie kolczyki z czereśni :D ja też tak robiłam i teraz też mi się zdarza :mrgreen: wybieram najładniejsze i bach na uszy - fajna owocowa zabawa ;)

Ja już wykąpana i gotowa do spania, jeszcze trochę się poszwendam i wcześniej się położę... ziewam jak hipopotam ;)

platek rozy, to tulam Cię mocno Kochana, pocieszę Cię, bo mnie też ciągnie od 2 dni do dołu, jestem depresyjna, coraz jakiś smutek mnie ogarnia. Ale Płatuś nie dajemy się!
Buziaki!

Juz nyny idziesz ? ;) ja dzisiaj walcze z sennoscia,nawet sie nie polozylem po poludniu jest jakis postep ;)
emilk

Spamowa wyspa

przez high 21 lip 2015, 20:27
Ja sobie też łóżko zrobię, czas jak zwykle na House'a, bo co innego by tu robić...Ciekawe jak szybko dziś zasnę.
Jutro znów do pracy, może w te wakacje uda mi się zarobić na jakiś porządniejszy laptop
platek rozy, nie smutaj :)
"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy..."

Fluoxetinum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 lip 2015, 20:27
mirunia, takie tam, emilk, dziekuje za slowa pocieszenia. Oby mi to przeszlo szybko ale poki co to nie moge sie ogarnac , nawet nie mam sil pichcic pysznosci ani nawet mi sie nie chce myc glowy , ale wiem ze musze to zrobic. Umalowalam paznokcie u stop. Zmylam granat i nalozylam fiolet.
i tyle. Nawet ksiazka mnie przeraza. auuu.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 21 lip 2015, 20:28
monk.2000, fajnie to napisałeś :great: taka jest prawda, każdy dzień to taka mała historia. :D

Spamowa wyspa

przez platek rozy 21 lip 2015, 20:28
high, sie staram nie plynac z ta depresja i powtarzam ze to nic ale jakos moj mozg nie slucha . Czekam na wyz ... oby nastapil szybko.

Sortuj wg