Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Aurora88 18 lip 2015, 12:42
Dark Master, ja mam wrażenie ze to się z wiekiem zmienia bo ludzie przestają być takimi konformistami i są bardziej szczerzy i autentyczni. Oczywiście są osoby które lubiły imprezować zawsze, ale są takie które po studiach przestają oszukiwać siebie i innych i przyznają przed sobą, ze fajniej zostać w domu i pogadać. To dotyczy na pewno mnie ale patrząc po znajomych mam wrażenie, ze nie tylko ;)
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez ugh 18 lip 2015, 12:52
Wiele zalezy tez od sytuacji - zupelnie inne podejscie do tego maja osoby, ktore byly chowane pod kloszem I do 18-stki zabraniano im pic alkohol a zupelnie inaczej takie, ktore mialy luz w zyciu. Ja naleze do tej drugiej grupy - mi ojciec nigdy niczego nie zabranial niezalznie w jakim bylam wieku. Imprezy zaczelam w wieku lat 15 I imprezowanie samo w sobie znudzilo mi sie w polowie studiow - nie bawilo mnie juz chodzenie po klubach czy pijackie domowki. Chociaz u mnie przerodzilo sie to w picie w samotnosci. Ale tak czy siak - wyroslam z imprez bo wczesnie zaczelam. A z kolei znam osoby, ktore dopiero w wieku 18 lat po raz pierwszy sprobowaly alkoholu, potem wyjechaly na studia do innego miasta z dala od rodzicow I zapragnely nadrobic ten czas imprez po czym rzucily studia I lekko sie stoczyly. Takze na to wplywa wiele czynnikow.
ugh

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 18 lip 2015, 12:59
Myślę, że na wszystko jest czas i pora. Wyszumieć się dobra rzecz ;) Takie prawo młodości.
Ja miałam swój wariacki czas i nie żałuję, a wręcz przeciwnie. Jest co wspominać :mrgreen:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 18 lip 2015, 13:02
ugh zgadzam się. Rodzice myślą, że jak będą krótko trzymać dzieci to uchronią ich przed całym złem tego świata. A tymczasem często bywa tak, że takie dzieci zerwane z przysłowiowej smyczy, zachłystują się wolnością i zakazanym owocem i często kończy się to właśnie tak jak piszesz.
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez ugh 18 lip 2015, 13:12
Niestety, sporym problemem jest roznica w sposobie bycia oraz czasow w jakich zyli nasi rodzice a my. W tamtych czasam nie bylo az tyle niebezpieczenstw, ludzi imprezowali w zaufanym gronie znajomych, nie bylo tyle knajp. Obecnie rodzice sie boja po prostu o swoje dzieci bo niestety pozwolenie wyjsc dziecku na impreze roznie moze sie skonczyc. Ja sama jak sobie pomysle, to w wieku lat 15-16 bylam w kilku sytiacjach, ktore roznie mogly sie potoczyc. Wiec z drugiej strony rodzice rowniez maja ciezki wybor. Niemniej jednak ewidentnie widac, ze osobh, ktore mialy wiecej luzu w mlodosci o wiele szybciej sie ustatkowuja I dorastaja mentalnie od tych, ktore do 18-stki mialy same zakazy.
ugh

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 lip 2015, 14:27
kosmostrada napisał(a):No trochę doszłam do siebie fizycznie po porannych rewolucjach, piję kawę bo ciśnienie słabe, u mnie zaczęło padać...

DarkMaster, Ja tam z łezką w oku wspominam studenckie czasy i i imprezy i ani jednej nie żałuję. To było takie beztroskie, czasami nieodpowiedzialne i hmm takie dopieszczenie tego dziecka w sobie. Tak było u mnie, zaczęło się poważne życie, małżeństwo, dziecko, zaczęły się kończyć imprezy, używki i rozpasanie. I czasami mam wrażenie że też stąd moje depresje, lęki, bo zgubiłam taką dziecinną radość i umiejętność zabawy. Nie znalazłam innej alternatywy.

No ja niestety wielu imprez żałuję i przykro mi na samą myśl, że będzie to trzeba na terapii też przewałkować :zonk:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez takie tam 18 lip 2015, 14:42
Studenckie imprezy... Zawsze się martwiłem, żeby głupoty jakieś nie zrobić.
takie tam

Spamowa wyspa

przez Maggda92 18 lip 2015, 16:52
Cześć. Co u was słychać?
U mnie do kitu. Mam zmianę diagnozy..... na chad :/
A czuję się raz gorzej raz lepiej z przewagą na gorzej niestety. :evil:
Mozarin 10mg,
Symla 200mg
Ketrel 100mg
F31 ChAD, F21 zaburzenie schizotypowe, F60.0 osobowość paranoiczna

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 18 lip 2015, 17:07
Maggda92 napisał(a):Cześć. Co u was słychać?
U mnie do kitu. Mam zmianę diagnozy..... na chad :/
A czuję się raz gorzej raz lepiej z przewagą na gorzej niestety. :evil:

Cześć. Niezbyt dobra wiadomość to co napisałaś. Życzę dużo zdrowia i lepszego samopoczucia.

Spamowa wyspa

przez Maggda92 18 lip 2015, 17:19
Purpurowy, Wiem niestety. Dziękuje za życzenia :uklon:

Kurcze, jeszcze ta pogoda- duszno jak cholera :hide:
nie ma czym oddychać.
Mozarin 10mg,
Symla 200mg
Ketrel 100mg

Spamowa wyspa

przez takie tam 18 lip 2015, 17:23
U mnie trochę popadała, odrobinę łatwiej się oodycha.
takie tam

Spamowa wyspa

przez Maggda92 18 lip 2015, 17:24
U mnie się chyba na deszcz zbiera, podobno ma być burza.
Zobaczymy, czekam z utęsknieniem.
Mozarin 10mg,
Symla 200mg
Ketrel 100mg

Spamowa wyspa

przez Beznadziejka. 18 lip 2015, 17:49
Hej, można?

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 18 lip 2015, 18:57
Witajcie
ja od rana na basenie siedziałam
niedawno wróciłam'
na basenie jest super, w parku wodnym
a teraz chciałabym sie wybrać na zlot ale nie mam jak włosów umyć bo wodę wyłaczyli
:(
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Sortuj wg