Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 lip 2015, 10:21
JERZY1962, a dalej nie masz recepty na to????
Ja ostatnio nawet niezle , dzis mam spadek formy.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez JERZY62 18 lip 2015, 10:29
platek rozy, mam Tranxene ale jakoś nie chce zażywać... nie wiem jak to dalej będzie :-|
A ty dalej jeszcze bierzesz Betaserc czy już Ci nie potrzebny?
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 lip 2015, 10:34
JERZY1962, rozumiem .
Ja nadal na betasercu , mam go jeszcze nie odstawiac bo blednik sie leczy niestety dlugotrwale . :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez ugh 18 lip 2015, 10:37
Platek rozy, ale tak czy siak nerwicy lekowej sie nabawilam przez ten rok przez te problemy ze zdrowiem. Gdy wychodze na zewnatrz sama, to ciagle mam lek, ze zemdleje.
JERZY, wspinaczka to super rzecz I uczy wielu rzeczy. Poza pozytywnym aspektem zdrowotnym to rozwija mentalnie I to bardzo. Czlowiek mega uczy sie odpowiedzialnosci zarowno za siebie jak I innych, cierpliwosci, opanowania itd. To bardzo fajny spor ale niestety se wzgledu na koszta nie jeet tak dostepny dla wszystkich.
ugh

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 lip 2015, 10:39
ugh, znam to doskonale , bo ja przez moj kregoslup nabawilam sie tego samego ( plus jeszcze mobing w pracy swoje dowalil) Ale bedzie lepiej , zobaczysz tez ze jak zdrowko sie bedzie poprawialo i bedziesz sobie duzo tlumaczyla , racjonalizowala swoj lęk to bedzie dobrze.

Spamowa wyspa

przez ugh 18 lip 2015, 10:43
Nie no pewnie. Mam swadomosc, ze gdy fizycznie doprowadze sie do porzadku, to I leki znikna bo nie beda mialy powodu, zeby sie objawiac. Teraz leki mam bo ciagle czuje sieslabo wiec sa one uzasadnione. Tym bardziej, ze zdarzalo mi sie zemdlec kilka razy. Chociaz faktem jest, ze czasem to wszystko jest przytlaczajace szczegolnie, ze trzeba sie z tym samemu uporac.
ugh

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 18 lip 2015, 10:44
Cześć :papa:
Kolejny upalny dzień się zapowiada ;)
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 18 lip 2015, 10:50
O, widze jakiś ruch jest, cześć wszystkim :)

Pozwólcie że podzielę się z Wami moimi rozmyśleniami, które przyszły przed snem.

Ostatnio próbuję znów wkręcić się w sport i temu właśnie poświęcić, nie przepadam za alkoholem, papierosami czy innymi trawami, wszędzie gadki i szmatki że sport da mi tak dużo, a imprezy itp to zło, co się dzieje z takimi ludźmi, że potem kończą jako margines, ale...

Mam dziwne wrażenie, że ludzie często dobrze się bawią, korzystają, imprezują, piją, palą, potem w jakimś wieku to zostawiają, znajdują kogoś i sobie szczęśliwie żyją z znacznie większymi wspomnieniami. Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie?
Nie dotrzymałem słowa
Słowa danego samego sobie
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Moim przyjacielem stał się strach,
Strach przed samym sobą

Spamowa wyspa

przez ugh 18 lip 2015, 11:07
To zalzy jaki kto chce miec wspomnienia. Czy takie gdzie poszedl na impreze, pobalowal I zrobic cos glupiego czy takie gdzie zamiast na impreze poszlo sie w gory I osiagnelo jakis szczyt. Fakt, ze z imprez pozostaja wspomnienia ale jakie - monotonne. Poza tym balujac niczeg konkretnego sie nie osiaga a uprawiajac sport tak.inna kwedtia to taka, w jakim towarzystkie czlowiek sie obraca. Ja mam znajomych, ktorym opowiadajac co to sie na imprezie nie wyprawialo nie zaimponuje sie, wrecz odwrotnie - takie wspomnienia sa dla nich malo ciekawe. Dla mnie zreszta rowniez. Ale to jest moda dzisiejszych czasow niestety, obecnie media kreuja zycie imprezowe wiec I ludzie sa oglupieni. Tez kiedys nie wyobrazalam sobie weekendu bez balowania ale z perspektywy czasu zaluje, ze zamiaet tracic czas na impreze, z ktorej wynikaja same negatywy, to nie poszlam na scianke albo w gory.
ugh

Spamowa wyspa

przez JERZY62 18 lip 2015, 11:14
U mnie jest teraz 31 stopni, ciepło ale w domu znośnie bo nie nagrzane. Lokalizacja miejscowości pod awatarem :smile:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 lip 2015, 11:30
No trochę doszłam do siebie fizycznie po porannych rewolucjach, piję kawę bo ciśnienie słabe, u mnie zaczęło padać...

DarkMaster, Ja tam z łezką w oku wspominam studenckie czasy i i imprezy i ani jednej nie żałuję. To było takie beztroskie, czasami nieodpowiedzialne i hmm takie dopieszczenie tego dziecka w sobie. Tak było u mnie, zaczęło się poważne życie, małżeństwo, dziecko, zaczęły się kończyć imprezy, używki i rozpasanie. I czasami mam wrażenie że też stąd moje depresje, lęki, bo zgubiłam taką dziecinną radość i umiejętność zabawy. Nie znalazłam innej alternatywy.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez ugh 18 lip 2015, 11:38
Imprezy studenckie,, to naturalna kolej rzeczy bo to najprostrxy I najmniej wymagajacy sposob socjalizowania sie z innymi. I chociaz imprez przyzylam mnustwo, to dzis wspominam to tylko I wylacznie jako strate czasu, pieniedzy I zdrowia. Ale jak wspomnialam, wiele zalezy od towarzystwa w jakim czlowiek sie obraca.
ugh

Spamowa wyspa

przez JERZY62 18 lip 2015, 11:43
kosmostrada, to dobrze że pada bo deszcz jest bardzo potrzebny bo sucho jak tak dalej pójdzie to w Polsce będziemy mieli Sachare ;)
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez ugh 18 lip 2015, 11:57
U mnie goraca. Byla chwilowa burza I deszcz rano ale teraz upal sie zaczal.
ugh

Sortuj wg