Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez ugh 18 lip 2015, 09:19
Czesc, mnie dzis wszystko boli bo wymienilam materac w lozku na nowy...pewnie z kilka dni to zajmie zanim sie uksztaltuje do mojej sylwetki ehh
ugh

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 lip 2015, 09:42
Dzień dobry!!!

Ja z kolei od rana na kiblu... :hide: Boli mnie wszystko i telepie mnie. Tak trudno jest zaakceptować i ignorować fakt, że całkiem przyjemna i normalna perspektywa wyjazdu do znajomych na wieś tyle kosztuje. Wzięłam stoperan, piję herbatkę, czekam, aż przejdzie... Bardzo chcę się choć na chwilę wyrwać z miasta. :why:
Młody odstawiony na stacjonarne zgrupowanie - mamy 10 dni planowania tylko pod siebie.
U mnie chmury, zapowiadają burze.

platek rozy, ***** Kochana, poranny lęk przejdzie, a w ciągu dnia może coś się urodzi, coś wymyślisz. Zawsze możesz jeszcze iść na zlot. Upał u Ciebie?

ugh, Hej! Uspokoił Ci się żołądek? Obolała możesz być z wyczerpania sensacjami żołądkowymi.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez ugh 18 lip 2015, 09:49
Tak zoladek sie uspokoil, mysle ze prblemy z nim wywoluje spozywanie jablek. Tzn. nie mialam jakichs ogromnych problemow, ze caly czas mnie bolal brzuch ale przez caly dzien co jakis czas pobolewal.
ugh

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 lip 2015, 10:06
kosmostrada, Hey Slonce:******** czlowiek sie tyle umorduje z byle powodu ze naprawde az dziw bierze :hide: co te nasze mozgi potrafia z nami robic.Zamiast sie cieszyc ze wyjazd to czlowiek to przezywa, zreszta brak wyjazdu tez zly co widac po mnie. Nie dogodzisz nerwicy :bezradny: :bezradny:

ugh, :******* pewnie tak , ja pamietam jak lozko zmienialam to tez kilka nocy trwalo zanim sie do niego przyzwyczailam.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez JERZY62 18 lip 2015, 10:07
Hej ;)

ugh, po jabłkach może żołądek boleć zwłaszcza jak się ich zje więcej.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 lip 2015, 10:07
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez ugh 18 lip 2015, 10:09
Inna rzecz, to jeszcze troche odczuwam skutki wczorajszego treningu. I irytuje mnie, ze musze je przerwac jeszcze na jakis czas.
ugh

Spamowa wyspa

przez JERZY62 18 lip 2015, 10:11
ugh, na jaki trening chodzisz można wiedzieć?
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 lip 2015, 10:13
ugh, a jak sie czujesz? lepiej ostatnio???

JERZY1962, :********* co u Ciebie Jerzyku???

Spamowa wyspa

przez ugh 18 lip 2015, 10:13
Kiedys na silke ale obecnie trenuje na TRX w domu I chodze tez na squash. A niebawem bede wracac do wspinaczki.
ugh

Spamowa wyspa

przez ugh 18 lip 2015, 10:17
Platek rozy, generalnie powolnym krokiem ale lepiej. Wprawdzie ciagle jeszcse czuje sie co dziennie jak na kacu ale chyba powoli suple uzupelniaja niedobory. Mam juz co raz mniej tepy wzrok I jestem w stanie normalnie ustac na nogach a nawet pojsc na spacer z psem jak I tez troche potrenowac ale wtedy prawie mdleje. Licse na to, ze lekarz wypisze skierowanie na dosylna b12 no I nie wiem jeszcse jak z niedoborem magnezu zalatwic sprawe.
ugh

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 lip 2015, 10:17
kosmostrada, u mnie upal straszny , juz ponad 30 stopni i to bynajmniej nie w sloncu.
:bezradny: :bezradny:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 lip 2015, 10:18
ugh, dobrze ze przyczyna znaleziona i wreszcie leczenie jak nalezy . Bardzo sie ciesze! :) :great:

Spamowa wyspa

przez JERZY62 18 lip 2015, 10:20
platek rozy, leci, nie za dobrze. U Ciebie jak jest. Na mnie jakoś 5mg Tranxeny mi się wydaje działało choć zażywałem dłuższy czas.

ugh, wspinaczka dobra sprawa, podobała mi się i sam chciałem się wspinać.
♪♪♪

Sortuj wg