Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 lip 2015, 18:40
Zebrec, dziekuje :********* a Tobie milego urlopowania ! Masz jakies plany jak urlop spedzisz?

high, :********** no pyszne jest :D uwielbiam gotowac :105: a pieczarek nie musisz dodawac , zawsze mozna np za nie dodac powedzmy oliwki czy jeszcze jakies inne warzywko.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Zebrec 17 lip 2015, 18:45
platek rozy, weekend mam już zaplanowany i spędzę go ze znajomymi. W poniedziałek przyjeżdża do mnie siostra na tydzień. ;) A u Ciebie jakieś plany wakacyjne?
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 lip 2015, 18:48
Zebrec, to bedziesz mial mila wizyte !:) U mnie to zadnych planow nie ma poki co ... Kasy mam za malo :bezradny: :bezradny: moze tylko takie jednodniowe wycieczki uskutecznie.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 lip 2015, 18:49
platek rozy, jak zwykle ślinka leci... :105: Ja dziś też po arabsku mam obiadokolację - czebabczicze ( nie wiem, jak to się fachowo pisze, spotkałam się z różną pisownią) , czyli mięsko mielone na patyczkach z grilla plus micha sałaty.
Wystawy fajne - zdjęcia zwierzątkowe Gudzowatego ( nie jestem jego fanką, ale akurat ten wybór zdjęć ciekawy), szkice i rysunki z XVIII wieku (parę znanych nazwisk), niektóre chciałabym mieć w domu ;) , no i pomieszanie prac artystów, początkujących artystów i pacjentów szpitali psychiatrycznych. Pomysł ciekawy, ale zabrakło mi rozróżnienia które są które, wiem że zapewne taki był zamysł kuratora wystawy, ale nie do końca idea się sprawdziła na odbiorcy.

high, A kremik to miałeś jaki? Pewnie jakąś piąteczkę zarzuciłeś, coby świeżo opalonym torsem kobiety kusić, a jak się skończyło... ;)

amelia83, Kochana! Tak dawno Cię nie było i tak mi smutno, że z takimi wiadomościami się pojawiasz. Sama nie wiem, co Ci doradzić. Chcesz ode mnie namiary na dobrego lekarza? On Ci uczciwie powie, czy jest sens, żebyś szła na oddział.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 17 lip 2015, 18:51
diękuję za dobre słowo :***
a kiedy na oddział to czaami chciałabym już, bo nie mam nic do stracenia -tylko wizję siedzenia w 4 scianach całe lato, małam zaplanowane wyjazdy, spotkania ...jednak nie tak jak chcemy czasami jest....nie rozumiem kąd to cholerstwo, tak nagle kiedy jest już dobrze..to jest moja choroba właśnie Chad ale na lekach powinnam być bardziej stabilna i antydepa mam max dawkę
do tego doszła mi diagnoza Borderline
chwil mysle ze sobie poradze bez szpitala i szukam terapii indywidalnej bo muszę zacząć długoterminową, w jednym miejscu jestem zapisana i czekam już ponad rok i jak pytałam to powiedzieli ze jeszcze długo będę czekać, więc szukam w innych miejscach, choć ostatnio nawet to mi zwisa bo jestem zrezygowana...nie mam motywacji :((((

dziś też byłam nad jezorkiem ale siedziałam jak mół i chciałam stamtad uciec,bycie w towarzystwie czasami mi jeszcze bardziej szkodzi, bo porównuje się z innymi czuje się jak najgorsza

Spamowa wyspa

przez Zebrec 17 lip 2015, 18:54
platek rozy, każda wycieczka ma swój klimat. ;) Uciekam, miłego wieczoru! :*
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez high 17 lip 2015, 18:57
kosmostrada, oj tam 15 :D
"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy..."

Fluoxetinum

Spamowa wyspa

przez amelia83 17 lip 2015, 18:57
kosmo kochana ja dostałam skierowanie z dziennego na półroczny odział otwarty bym tam mieszkała....ale ja nie chcę i moja doktor mi to odradza
ja na nfz chodzę
czuję, że sama, bez szpitala się ne podniosę, albo leki złe albo ja już przestałam w to wszystko wierzyć
sama nie wiem
jak wychodz z domu to zawsze z kimś, odprowadzaja mnie odworzą przywożą takie lęki mam

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 lip 2015, 18:57
kosmostrada, a to wiem co to za potrawa , czasami ja tez robilam i jest pyszna :mrgreen: :105: ja lubie egzotyczne smaki i przyprawy u mnie musza byc extra :D :mhm:
Co do wystawy nie dziwie sie ze jak taka nieskladna to czlowiek czul sie troche zagubiony w niej.
U mnie w Narodwoym Ottomania i bardzo bym chciala sie wybrac ale jak bedzie to nie wiem.

amelia83, Kochana moze idz skonsultuj u dobrego lekarza jak Ci pisze nasza kosmo.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 lip 2015, 18:59
Zebrec, dokladnie :) wzajemnie ,:********* :papa: :papa: :papa:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 lip 2015, 19:02
amelia83, Słońce, nowymi diagnozami się nie przejmuj, nie do końca muszą być prawdziwe... Co to zmienia, jesteś przez to inna , gorsza? Nie Kochana, to ta sama fajna wrażliwa dziewczyna. Może masz po prostu nie dobrane leki... :bezradny: Myślę, że warto spróbować pójść do innego lekarza i zobaczyć, co on powie.
A że terapia nie zadziałała, tak bywa...Dobrze, ze fajnych ludzi poznałaś, jednak plus jest tego czasu poświęconego. Może akurat grupowa nie jest dla Ciebie ( dla mnie też by nie była) i trzeba faktycznie sięgnąć po indywidualną.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 lip 2015, 19:05
amelia83, Wysyłam Ci na pw namiary, proszę umów się.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 lip 2015, 19:08
amelia83, jestem za , umow sie ! to dobry doktor i trzeba wreszcie zeby ktos kompetentny na Ciebie spojrzal . :uklon: :uklon: :uklon: :uklon: :uklon: :uklon: :uklon:

Spamowa wyspa

przez amelia83 17 lip 2015, 19:11
bo ja mam super lekarkę i kiedyś mi rdzo pomogła nie raz ale am wrażene ze teraz już nawet ona jest zmeczona mną i ma mne gdzieś
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Sortuj wg