Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 17 lip 2015, 15:34
Kosmostrada :-***
No OPI, tak ;) Jest jeszcze taki, którego nazwa przypomina nazwę impregnatu do drewna lub jakiegoś środka chemicznego, ale jej nie pamiętam :bezradny: Podobno też świetny.
Skoro tydzień dałam radę bez auta, to obiecałam sobie, że będę używać zamiennie z rowerem ;) Wyjdzie i taniej, i zdrowiej!
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez bonsai 17 lip 2015, 15:35
Zalatana23, a jakie nowe auto kupiłaś? I czy masz coś takiego, że trudno jest Ci się rozstać ze swoim starym samochodem? Bo ja bym się zapłakał. ;)
bonsai

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 17 lip 2015, 15:35
O! Vinylux się nazywa
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 17 lip 2015, 15:40
bonsai no powiem Ci, że Gość dziwnie na mnie patrzył jak czule głaskałam moją skodzinkę i mówiłam, że będzie jej dobrze i takie tam... Miałam do niej sentyment bo kupiliśmy ją przed narodzinami syna, taki pierwszy samochód rodzinny ;-)
Miałam Octavię, teraz będę mieć passata.

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 17 lip 2015, 15:46
albo Vernilux... :bezradny:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 lip 2015, 18:03
Zalatana23, Vinylux. Moja kosmetyczka mi bardzo polecała, tylko podobno ciężej się maluje nimi, a dla mnie pomalowanie zwykłym to wyzwanie... Patrzyłam w necie, cenowo wychodzą jak opi.

Rozrywka kulturalna zaliczona, frappe zaliczone! Tylko znów zmarzłam, bo nie było miejsca na słońcu. :bezradny:
Znów się czuję wyczerpana i telepiąca. Może to jakaś prawidłowość jednak jest - poranek lichy, potem lepiej, na wieczór znów marnie, na noc lepiej... Macie też rytm dzienny nastroju , czy lęków?
Wypiję znów na ukojenie herbatkę wyciszającą i powinno być dobrze.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 17 lip 2015, 18:24
czesć kochani
dawno mnie tu nie było,
u mnie bardzo kiepsko od 2 tygodni, skończyłam terapię która mi nie pomogła, a zaszkodziła, tzn. były momenty i dobre czegoś na pewno się na niej nauczyłam i wyciągnęłam dla siebie ale skutek ogólnie nieciekawy
plus duży , ze poznałam na niej ludzi z którymi się spotykam i się wspieramy, radzimy, dzwonimy do siebie...

na terapii ciągle słyszałam, że nie pracuję nad sobą i jestem wycofana
miałam 3 tygodnie kiedy byłam aktywna, towarzyska i było kolorowo, planowałam wyjazdy i ni stąd ni zowąd znalazłam się na dnie, czuję, że nie mam już siły walczyć z tą choroba, przestałam nawet liczyc na leki, zastanawiam się nad oddziałem zamkniętym ...koleżanki mnie proszą żebym to zrobiła dla siebie bo mam dla kogo życ, a ja jestem taka zobojętniała na wszystko, wcześniej leżałam w łóżku i ryczałam, teraz mi wszystko wisi i nic nie ma sensu, jestem beznadziejna :(
buziaki kochani
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez high 17 lip 2015, 18:31
Cześć wszystkim! Ale nas dziś dużo :)

A ja wróciłem z nad wody, strasznie się spaliłem, na czerwono , ale na szczęście nie boli, a się smarowałem kremikiem.
Po wodzie wpadliśmy do cukierni na lody, bakaliowe :105:

amelia83, współczuję, nie poddawaj się :)
DarkMaster, jakoś 2 lata będzie od rozstania.
"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy..."

Fluoxetinum

Spamowa wyspa

przez Zebrec 17 lip 2015, 18:31
kosmostrada napisał(a):Zebrec, Hej! To urlopujemy!!! Och jak fajnie nie chodzić do pracy , co?

Bardzo przyjemnie. Miłego wypoczynku! ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez Zebrec 17 lip 2015, 18:31
amelia83, miło Cię widzieć!
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 lip 2015, 18:31
kosmostrada, mirunia Kochane no niestety , tyle sie w tym Mops nadenerwuje i tyle zobacze ludzkich zachowan ze mam dosc i nie chce tam chodzic ...Mam nadzieje ze niebawem bede lepiej stala finansowo , ze znajde prace normalna a nie taka na trzy dni w tygodniu jaka mam teraz.

mirunia :********wloski zrobione to i nastroj chyba lepszy? :mrgreen: ja tez chce pod koniec sierpnia wybrac sie do fryzjerki i chyba zmienie fryzure :) :105:

kosmostrada, :********* wystawa zaliczona i pocieszajace to ze mimo nienajlepszego samopoczucia jednak zycie sie toczy i bierzesz w nim czynny udzial! :) A jak wrazenia po wystawie?

amelia83, Kochana:********* nie wiem co Ci doradzic bo wiesz ze juz zastanawialam sie nad tym na fb razem z Madzia i kompletnie nie wiem co zrobic . Tak liczylam na ta terapie ... :bezradny: Potrzebny by byl chyba dobry lekarz ktory ustawi tak jakies lekiz eby zjazdow nie bylo .
Kiedy bys chciala na oddzial?

Zalatana23, :********* a ja opi nie mialam nigdy na swoich pazurasach :mhm: :mhm:
Ostatnio edytowano 17 lip 2015, 18:38 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 lip 2015, 18:34
a ja upichcilam kolacje na dzis i na jutro obiadek :
Kolorowo i pysznie:)mielone z indora, pieczarki, cukinia i pomidorki doprawione słodko-ostro eco przyprawa do shoarmy.
Obrazek
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Zebrec 17 lip 2015, 18:35
platek rozy, bardzo ładnie wygląda! Smacznego! ;)

III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez high 17 lip 2015, 18:35
platek rozy, ale to musi być pyszne :D Coś w moim guście :D Chociaż za grzybkami nie przepadam :P
"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy..."

Fluoxetinum

Sortuj wg