Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez high 16 lip 2015, 22:23
A ja wróciłem z pracy, zmęczony, nogi bolą, no ale kasa jest. Jutro jadę nad wodę :yeah: W końcu coś zaczyna się dziać w te wakacje.
cyklopka, też trzymam kciuki :great:
DarkMaster, również Ci współczuję. Ja dalej tęsknię za byłą..
"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy..."

Fluoxetinum

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 16 lip 2015, 22:30
High a ile od rozstania?;)
Nie dotrzymałem słowa
Słowa danego samego sobie
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Moim przyjacielem stał się strach,
Strach przed samym sobą

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 lip 2015, 09:00
Witajcie :*********
Ja wczoraj mialam cudne po poludnie :105: bylam w knajpce ma pysznym truskawkowym smooth drinie , spacerek , i jeszcze lody.
Wrocilam pozno ale bardzo zadowolona.Takich wyjsc mi brakuje i potrzebuje ich wiecej.

Dzis wlasnie jade po paczke z Mops.
I wczoraj przyszlo pismo z Um miasta o odrzuceniu mojego odwolania wiec przynajmniej mam juz spokoj z tymi komisjami i mam nadzieje ze pani z Mops mi nie kaze jeszcze kolejnego odwolania skladac.

Milego dzionka dla Was !

kosmostrada :******** dalas rade kochana i bedzie lepiej z wyjsciami . Mnie dawniej tez meczyly teraz od jakiegos miesiaca wrecz ciagnie mnie do ludzi i do wyjsc i czerpie z tego wiecej radosci.

DarkMaster, high, tulam Was chlopaki :*******

cyklopka
:******** ja bym sie bala tak jechac jak nikogo tam nie znam ale dumam czy kiedys nie pojechalabym tam gdzie moja przyjaciolka . Tyle ze skad kase na wyjazd wziac? No i ja bym musiala tam miec dobrych lekarzy bo i endo , i kregoslup.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 lip 2015, 10:13
Dzień dobry!!!

Właśnie siedzę i czekam, aż mi pazurki u nóg wyschną. Mam pomalowane na brązowo, bo to jedyny lakier, który jeszcze był w dobrym stanie. Niestety trzeba nabyć nowe. :bezradny: Nie umiem malować ładnie, a takimi zgęstniałymi to w ogóle masakra.
Słabo się czuję dzisiaj, ale trudno, tragedii nie ma, więc jakoś przetrwam. Dziś w planach wyszperana przeze mnie wystawa.

platek rozy, hej Kochana!***** Zazdroszczę Ci wyjścia i dobrej energii, ale pocieszam się, że to mi wróci. Ciekawe, co będzie w paczce mopsowej, mam nadzieję, że nie poskąpią tym razem.

Miłego piątku!!!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez takie tam 17 lip 2015, 11:15
Dzień dobry, co dzisiaj gotujemy? ;)
takie tam

Spamowa wyspa

przez monk.2000 17 lip 2015, 12:43
Cześć, pospamuję z wami dzisiaj. Dzień zacząłem po 11, bo poszedłem późno spać. Na śniadanio-obiad: naleśniki ze szpinakiem. Coś do picia.
Wczoraj sprzątałem pliki na komputerze, co lubię robić i dzisiaj dokańczam. Choć wiem, że praca nie do końca ma sens, bo i tak porządku się idealnego nie da zrobić.

No i pewnie standardowo będę rozpamiętywać przeszłość, może zagram w jakąś grę.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Spamowa wyspa

przez takie tam 17 lip 2015, 13:00
Cześć monk.2000. Co za grę na myśli masz?
takie tam

Spamowa wyspa

przez monk.2000 17 lip 2015, 13:11
Mam sporą kolekcję i zawsze to jest problemem. Ściągam Dungeon Siege 3, bo to jedna z ładniejszych gier, które mi pójdą na moim HD 6550D.

8) Akineton

Spamowa wyspa

przez takie tam 17 lip 2015, 13:26
Rozumiem. Sam niezbyt gram na kopie, wolę internety :smile:
takie tam

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 lip 2015, 13:49
Postawiłam się do pionu i pojechaliśmy na ryneczek. Wróciłam obładowana jak muł... Gotuję właśnie bób, wydrylowałam wiśnie i zasypałam ( będzie konfitura :yeah: ), zastanawiam się co zrobić z tymi pięknymi owocami, co w szale nakupowałam. Część pożremy, część pomrożę. Mam jagody, nie wiem, czy nie przymierzyć się do pierogów. Uwielbiam takie zakupy... :105:
Bobu poskubiemy, odsapniemy i na wystawę, może potem na kawkę. Dzień ma sympatycznie minąć pomimo objawów, nie ma innej drogi wyjścia z tej francy.

monk.2000,Hej! Miło Cię słyszeć! A w planach popijania herbatki nie ma? ;)

takie tam, Heloł! Co dziś pichcisz?
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 lip 2015, 13:56
Wrocilam z tym zarciem i jeszcze na zakupach bylam , upal nieziemski , doslownie plywam.
Paczka jak paczka , makaron , dzemy, mleko ( z tego skorzystam bo lubie do owsianek)przecier pomidorowy i platki kukurydziane. do tego mozna bylo wziac troche warzyw i owocow , wystawili to w skrzynkach a ludzie jak sie rzucili :shock: :shock: jakby rok nie jedli , i tu dodam ze ludzie nie wygladajacy jakos jak zule tylko normalnie , chcialam wziac kilka jablek i nektarynek bo byly to gdzie tam , nie zostalo nic . Bez sensu to bo kazdy powinien dostac kilka sztuk a nie ze jeden cala siate a drugi za przeproszeniem gowno.
W dodatku jak sie tak ludzie pchali to ja lękow dostalam i do kitu z taka robota. Nienawidze tam jezdzic!!!!!!!!! ja chce juz normalna prace , umowe a nie zebym sie czula jak zebrak. :why: :why: :why: :why:

kosmostrada, Slonce ciekawa jestem Twoich wrazen po wystawie.Lakiery ostatnio byly z wibo na promocji w rossku bodajze po 5 zlociszy a one maja piekna game kolorkow i sie dosc trzymaja.

takie tam, u mnie kurak pieczony z piekarnika i fasolka szparagowa :) na jutro mam wplanach miesko mielone duszone z pieczarkami , cukinia i pomidorami plus makaron razowy.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Zebrec 17 lip 2015, 13:57
Witajcie! ;)

Dzisiaj pierwszy dzień na urlopie. Dzień zaczął się pracowicie, a dokładniej od sprzątania domu po wczorajszej imprezie. Na szczęście już po! ;) Teraz siedzę z kawką i cieszę się wolnym piątkiem! ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez monk.2000 17 lip 2015, 14:13
Herbata owszem jest, ale tym razem średniej jakości. Earl Gray z Netto.

8) Akineton

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 lip 2015, 14:26
Zebrec, Hej! To urlopujemy!!! Och jak fajnie nie chodzić do pracy , co? Zwłaszcza w taką pogodę...

platek rozy, Masz rację, powinni po prostu każdemy wręczyć po parę sztuk i już, a nie jakieś takie klimaty rodem z obozu dla uchodźców...Co za masakra. :hide:
Tak mi zawsze smutno jak czytam Twoje perypetie i porównam sobie z tymi leniami, którym pracować się nie chce. Ech...
U Was na południu dokuczliwe są te temperatury. U mnie całkiem ok, bo temperatura letnia, ale wiaterek wieje, więc przyjemnie. W japonkach pomykam ( uwielbiam jak mi się stopa wietrzy ;) ) ale mam dżinsy i t-shirt i jest ok. Tak mogłoby zostać.
S. Beckett

Sortuj wg