Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez takie tam 15 lip 2015, 22:37
Tak mi do głowy przyszło, że są wiśnowe konftury w rodzaju tych arbuzowych, czyli jedna łyżeczka i człowiek się zasłodził ;) W kwestii Bieszczad umówieni jesteśmy, tylko ten totek niech się postara. Boże, jak chętnie wszystko to czym się obecnie zajmuję rzucę...
takie tam

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 15 lip 2015, 22:41
Znikam stąd... Trzymajcie się.
Nie dotrzymałem słowa
Słowa danego samego sobie
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Moim przyjacielem stał się strach,
Strach przed samym sobą

Spamowa wyspa

przez tosia_j 15 lip 2015, 22:47
Na zawsze czy jak?
outsider

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 lip 2015, 22:53
DarkMaster, Powodzenia Dark!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez takie tam 15 lip 2015, 23:03
DarkMaster, całkiem?! Trzymam kciku i powodzenia życzę :smile:
takie tam

Spamowa wyspa

przez high 15 lip 2015, 23:17
DarkMaster, ale czemu, co, jak?
"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy..."

Fluoxetinum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 lip 2015, 23:28
high, Dark chyba wrócił do formy po prostu.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 15 lip 2015, 23:35
JERZY1962 napisał(a):cyklopka, jak dla mnie to trudna gra.

Tak, bieganie i strzelanie jeszcze ok, ale np. jest za dużo parametrów ekwipunku i stylów walki, żeby postać jakoś przysposobić do działania.

Dulcynea, Lusesita Dolores, platek rozy, no tak z tą stawką pewnie dlatego, że to nie jest umowa o pracę, więc mogą robić co chcą. :roll:

A ja mam jutro rozmowę o pracę, ale jako że po znajomości, to raczej podejdę do tego tak, że trzeba przyjść się pokazać, przedstawić osobiście, a ma się wyższe kwalifikacje niż tamta druga dziewczyna, tak że no. :uklon: Idę w sukience w grochy, bo w żakiecie w lipcu bym się czuła jak trochę z innej planety.
Tylko trzeba się jeszcze na jutro uczesać, ogolić, sprawdzić autobusy, spakować dokumenty, a tak mi się dzisiaj dobrze siedziało w mojej jaskini trolla...
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 lip 2015, 00:28
cyklopka, Tak Ci dobrze w jaskini trolla , bo działasz w świecie poza nią i niech będzie już zawsze tą przyjemną przystanią, a nie jedyną alternatywą... :smile: Napisz jak poszło na rozmowie. Sukienka w grochy - brzmi elegancko. :105:

Ale się dziś zagalopowałam, która to godzina, już czwartek! :shock: Jak dobrze mieć spokojny dzień...

Miłego czwartku!!! :D
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez high 16 lip 2015, 12:25
Witam ;)
cyklopka, powodzenia! ;)

Ja po śniadanku, zrobiłem sobie zwykłą jajecznicę, z ziłami prowansalskimi. Pogoda się poprawiła.
Dziś do pracy.Cały tydzień się nudziłem, podobnie jak cały poprzedni i akurat dziś pisze do mnie znajoma czy nie mam wolnego czasu, nosz kurczę... :why: Tyle nudów, a jak mam zajęty czas to mógłbym go spędzić w towarzystwie znajomych...

Fluoxetinum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 lip 2015, 12:55
Hey WSzystkim:*******
A ja wrocilam z Biedry , kupilam dzis na ciuchach sweterek za 3 zl , ma taki ladny koralowy kolor. Mialam nie brac nic bo kasy teraz mam tyle co nic ale pomyslalam na zime i jesien sie przyda a teraz nikt nie kupuje takich grubych rzeczy w ciuszkolandzie wiec to lezy , w zimie bym musiala za niego zabulic w sklepie ze 100 jak nic bo swetry takie drogie.
A nic nie zniszczony , z firmy Greenpoint.
Troche radosci byc musi!
Ide dzis na miasto na smooth drina , nerwy mam jednak bo goraco a ja niewyspana , zas impreza na dole byla. Mam nadzieje z e szybko to wezwanie na komisariat pajac dostanie.

cyklopka, stawki jakie teraz daja za prace to naprawde cos koszmarnego , jakz a to wyzyc????
Ja coraz wiecej sie zastanawiam nad wyjazdem .... Jak mam tu bidowac caly czas co tez nie wplywa dobrze na moj umysl bo sie musze martwic stale czy bede miala pienaidze na jedzenie i oplaty , i odmawiac sobie wszystkiego bo ani na wyjazd zaden , ani ciucha kupic nie moge gdzie indziej jak w ciucholandzie i to w dodatku na przecenie ...a gdzie tam ciuch z sieciowki , to ja juz nie smiem marzyc nawet :bezradny: :bezradny: :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 lip 2015, 13:30
Dzień dobry!!!

A ja dziś byłam rano w aptece ( a gdzież by indziej ;) ) po leki na zatoki, a potem długi spacer z psem uskuteczniłam, przy okazji oglądając plenerową wystawę fotografii. Pogoda dziwna, bardzo ciepło, ale jak wietrzycho zawieje...
Zrobiłam osławioną konfiturę z arbuza ( cały dom cudnie pachnie wanilią), w międzyczasie porządki w szafce w łazience. Przegląd próbek ujawnił mi różne ciekawostki, o których zapomniałam.
Na 16.30 idę z moją przyjaciółką na herbatkę, wygląda na to, że uda się usiąść na zewnątrz.
Wypiję kawkę i wracam do łazienki zrobić przegląd chemii i tajemniczych mikstur pod zlewem... ;)

platek rozy, Hej Kochana! Za 3 zeta taka przyjemność! Dobrze, że kupiłaś sweterek, faktycznie dobry moment, a na jesień jak znalazł.
Ja dziś też miałam sąsiedzkie atrakcje, bo wesołe towarzystwo z Niemiec siedziało i pitoliło obok na balkonie o pierwszej jak się kładłam i obudzili mnie o 4.30, bo nadal na tym balkonie urzędowali... Ja nie wiem, zamiast pójść na miasto, to przyjeżdżają na wakacje po to żeby przesiadywać na balkonie, co swojego nie mają? :bezradny: Teraz też siedzą, miasto czeka, plaża czeka, to nie...

high, No popacz jaka złośliwość... ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez high 16 lip 2015, 14:30
platek rozy, gratki znalezienia fajnego sweterka :)
Ja mam wgl problemy z kupnem odzieży :) niestety nie mogę sobie kupić spodni takie jakie mi się podobają, bo jestem niewymiarowy :x Najczęściej pozostają mi dżinsy, chociaż ostatni znalazłem nie-dżinsy na mnie! :D A z butami to szkoda gadać, ostatnio muszę zamawiać przez internet :D
kosmostrada, widzę, że zatoki ciągle dokuczają? Mi swego czasu dokuczał taki ból, że przepisano mi ketonal, bo nic nie pomagało. Zwykle co roku o zimowej porze mam problemy z zatokami.

a no złośliwość, ale zawsze tak mam, że jak nie mam co robić to nikt nie pisze, a jak mam spotkanie umówione, to nagle pisze więcej ludzi organizuje spotkania :d

Powoli zmykam do pracy, oby klienci byli znośni :D

Fluoxetinum

Spamowa wyspa

przez takie tam 16 lip 2015, 15:27
Co słychać? U mnie gotujące się golonki w kuchni i wymianę liczników prądu na klatce. Dobrze, że pan zapukał powiedzieć, że przez jakiś czas prądu nie będzie, inaczej całą pracę moją szlag by trafił.
takie tam

Sortuj wg