Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 lip 2015, 20:25
high, jakie grzyby :mrgreen: :mrgreen: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: o mniami. Grzyby jesc lubie! Mimo dwoch lewych rak do zbierania ;)

acherontia-styx, to czekamy na focie :105: :yeah: :yeah: a wjakim sklepie kupowalas? w jakims sieciowym?
Ja na kupnie sukienek jestem tylko ze nie wiem czy zdaze na te wakacje :D

a ja z maska na twarzy wygladam jak kosmitka a na jutro pieke kuraka w piekarniku o!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 15 lip 2015, 20:28
platek rozy, nie, nie w sieciówce. Zwykły sklep odzieżowy ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 lip 2015, 20:40
takie tam, jakie chcesz przetwory zrobić? Bo ja w tym roku to chyba tylko zrobię maliny w syropie ( na zimowe choróbska) i powidła ( żeby mieć min. do piernika na święta). Od kiedy mam wielką zamrażarę to mrożę owoce na zimę.
Jak zrobisz torta to musisz imprezkę urządzić, bo przecie sam całego nie zjesz... ;)

JERZY1962, To czekamy na prawdziwki! :D
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez ugh 15 lip 2015, 20:49
Kosmostrada, a owoce mozna tak normalnie w calosci do zamrazalnika wlozyc? Np jablko cale a potem zima normalnie zjesc?
ugh

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 lip 2015, 20:59
ugh, jabłka są i w zimie więc nie mrożę, więc nie wiem jak się zachowują po zamrożeniu. Mrożę truskawy, maliny, jagody,borówkę amerykańską, wiśnie (wydrylowane) w całości, umyte, wysuszone. Robię z nich koktaile lub sosy. Mrożę też koperek i pietruszkę zieloną pokrojone, mam w pudełeczku, dodaję wg. potrzeb. Czasami różne warzywa, jak mi zostaną, potem są do zupy. No i mam zamrożone szparagi ( w specjalny sposób).
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez ugh 15 lip 2015, 21:06
Ale takie owoce potem nadaja sie normalnie do jedzenia czy raczej tylko do koktaili? Ja bym tak sobie nektarynek, czeresni, wlasnie jerzyn itp. chciala zamrozic troche ale wlasnie, zeby je zima normalnie zjesc w calosci.
ugh

Spamowa wyspa

przez tosia_j 15 lip 2015, 21:30
Zamrozenie niszczy strukture komorkowa rosliny :p
outsider

Spamowa wyspa

przez ugh 15 lip 2015, 21:32
No to jest sens mrozic czy nie? Chodzi mi tez, zeby wszelkie wartosci witaminowe zachowac.
ugh

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 15 lip 2015, 21:33
że pluton ma serce i ogon wielorybi? przez Hubble tego nie zauważyli?

Spamowa wyspa

przez ugh 15 lip 2015, 21:36
Nieboszczyk, idz swoje glupoty pitolic gdzies indziej bo tutaj powazna dyskusja sie rozprawia. Chyba ze masz cos do powiedzenia w kwestii mrozenia ;).
ugh

Spamowa wyspa

przez tosia_j 15 lip 2015, 21:44
Witaminki zostaja tylko fason sie psuje
Czesc Niebo ;)
outsider

Spamowa wyspa

przez ugh 15 lip 2015, 21:49
"Fason", to tam pol biedy. Wazne, zeby smakowalo I mialo witaminy bo nie chce zalej zimy na suplach przezyc :D.
ugh

Spamowa wyspa

przez takie tam 15 lip 2015, 21:55
kosmostrada, głównie z wiśni i śliwek; dzęmy, marmolady i likiery. Ostatnio kupiłem 3 kg zielonych orzechów włoskich i będe likierować właśnie ;) Może się uda i morwę nazbierać w przyszły weekend? Ostatnio troszkę nazrywałem, ale zjadłem zanim coś z niej zrobiłem.

Tort mógłbym sam zjeś, łasuch ze mnie wielkie jest. Niemniej, wszystko w towarzystwie lepiej smakuje. Będziesz chciała/będziecie chcieli odwiedzić mnie w moim mieście? Trochę daleko od Ciebie jestem.
takie tam

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 lip 2015, 22:33
tosia_j, Heloł Kochana!!!

ugh, Tosia genialnie to podsumowała. Witaminki są, ale owoce są "ciapowate". Więc robisz koktaile, dodajesz do jogurtu, do owsianki, do twarożku, do mufinek, do kremu do ciast, do kaszy jaglanej itp.

takie tam, morwę próbowałam w dzieciństwie, kojarzy mi się z ciężko spierającym się sokiem... Ale smak niezwykły.
Ja to kiedyś odwiedzę wszystkich, ale na razie mam problem, żeby dojechać do koleżanki do jej wiejskiej "posiadłości". Ale w końcu nie mam zamiaru żyć w lękach do końca życia. Jest tyle miejsc na Ziemi które na mnie czekają, np. Bieszczady... ;) A tort bym pożarła...
Nigdy nie zrobiłam likieru, hmm, może spróbować, mam gdzieś książkę - domowy wyrób alkoholi, czy jakoś tak.
Powinnam zrobić też konfiturę z wiśni, nic tak zimą nie smakuje po spacerze jak dobra herbata z miseczką konfitury.
S. Beckett

Sortuj wg